911 Operátor Popis práce

Osoba, která obdrží tísňové volání 911 je známý jako nouzový dispečer, a to je velmi důležité práce jako životy lidí, kteří jsou v sázce. Práce rozhodně není nudné jedno, jako jednotlivec bude muset čelit nové a odlišné výzvy na denní bázi. To vyžaduje naléhavost a uznává nebezpečí, které může skončit až je cenný pro osobu, která učinila hovor.

Kdy osoba vyzývá 911 se můžete be v potřebě okamžitého policejní asistence, lékařskou péči nebo jakékoli jiné těchto podpor. Je součástí úlohy, které se sundat všechny potřebné údaje tak rychle, jak je to možné, a pak informovat dotčené orgány a zajistí, že dorazí na scénu rychle. A 911 Provozovatel nemůže vzít jeho práci na lehkou váhu za žádných okolností a nesmí být flákání off v každém okamžiku.

To není práce pro bázlivý a nerozhodných lidí, protože většina volání bude vyžadovat, aby provozovatel převzít iniciativu a informovat o správné orgány. Tato iniciativa může být získány pouze z vědomého rozhodnutí pomoci lidem a být pomoci jim. 911 operátor povinnosti vyžaduje, aby odesílatel být ve střehu a intuitivní za všech okolností, a smysl, když nebezpečí číhá. Pokud máte zájem o hledání práce v této oblasti, navštivte nejbližší policejní stanici a požádat je o více informací.

Popis práce
Nyní, když víte víc o tom, co dělá 911 Provozovatel dělat přesně, musíte si přečíst o všechny povinnosti a každodenní činnosti, které jedinec očekává, že vzal na sebe. Všechny tyto věci jsou vyučovány na provozovatele předem, ale měly by také přijít zevnitř. To není úkol být brát na lehkou váhu, a vyžaduje hodně odhodlání a vůle. Mnoho povinnosti a odpovědnosti jsou následující.

Přijímat tísňové a non-nouzové volání a zprávy od veřejnosti a reagovat na ně odpovídajícím způsobem.
Reagovat na tyto výzvy v správným způsobem a informovat dotčené orgány okamžitě.
Odeslat agentury nebo jednotky, které mohou poskytnout pomoc na správné adrese po zvýraznění významu situace.
Prioritu volání a odesílá na základě jejich významu, a přijmout správné rozhodnutí.
Pracuje na frekvencích policejních rádiových monitorovat a koordinovat různých policejních aktivit a úkolů.
Udržování znalostí o umístění a stavu různých bezpečnostních pracovníků.
Vytvářet přesné záznamy o všech veřejných komunikacích, které byly přijaty za účelem obecné bezpečnosti lidí.
Poskytovat informace pro účely vyšetřování využitím dostupných údajů a informací v citlivých bezpečnostních databázích.
Udržovat soubory a záznamy pro případy, které vyžadují pomoc v budoucnu.
Zachovávat mlčenlivost o všech informacích zabýval.
Pošlete zprávy o pokroku účastníků, poskytují on-the-job školení pro policejní dispečery a zůstali informováni o všech resortních předpisů a postupů.

Tím, že studuje tento popis je možné získat lepší představu o tom, co práce skutečně vyžaduje, a pokud je vhodný pro něj.

Tato práce vyžaduje hodně tréninku, který může být přijímán prakticky, a na pozadí hledání jednotlivce bude rovněž provedena na základě jejich žádosti, aby se zajistilo, že nemají kriminální pozadí. Vzhledem k tomu, zaměstnání zahrnuje jednání s mnoha citlivých informací, výběr správných lidí pro tento úkol je nutné. Spolu s těmito ustanoveními, je nutné, aby jedinec být alespoň 18 let, občanem Spojených států a měly by také mít maturitu nebo GED (Rámcový vzdělávací rozvoj) pověření.

Dobrá znalost anglického jazyka přes jistě velkou pomoc, a věděl, španělština je také volitelná. These operátory pracují v zákulisí poskytnout pomoc lidem tak rychle, jak je to možné, a to je činnost, která není mnoho lidí z řad veřejnosti vědět. Ale myšlenka pomoci tyto osoby by měly přesvědčit, že je to správné místo pro vás.

Kariéra volby pro introverty
Jak psát kariérních cílech
Nejvyšší placená místa s bakalářským titulem
Konec Rozhovor otázky
Jak ztratit práci v 10 dní
Odborný asistent Rozsah platu
Quality Assurance Popis práce
Maxilofaciální chirurg Plat
Příklady Kariéra objektivní
Jak se stát kriminalista
Nejjednodušší Vysoké školy se dostat do

Leave a Reply