911 Ovládací Jobs

Most 911 provozovatel pracovních míst bude vyžadovat, abyste práci v nočních směnách a občas práce může být stresující. Přes to všechno, lidé rozhodnou pro tento profil, protože to může být finančně vyplatí. Jedním ze základních úkolů, které bude nutné provést, odpovědět tísňová volání. 911 je společné číslo nouzového volání, které lidé volat, když potřebují lékařské, hasiči nebo donucovací pomoc. 911 Provozovatel práce je obrovský odpovědnosti, protože jsou prvním bodem kontaktu během všech nouze.

Práce v metropolitních oblastech platit poměrně vysoké platy, než ve venkovských nastavení a stavy jako je Kalifornie, Florida a Texas mají dobré platové pakety. Práce vyžaduje dobré komunikační dovednosti a vlastnosti, jako je trpělivost a empatie. Vzhledem k tomu, profil zaměstnání spadá do veřejné služby domény kriminální pozadí kontrol bude probíhat na všech žadatelů. Lidé, kteří jsou vykonány v provozních počítačích a mají dobré dovednosti psaní budou mít přednost.

Náplň práce a vzdělávání

Since 911 je obyčejný číslo pro vytočení při mimořádných událostech operátoři budou muset vypořádat s volajícím, kteří hledají různé druhy pomoci. Pokud osoba žádá v tom, že on má mrtvici provozovatel je povinen přijmout se stanoví podrobnosti o osoby anamnézy, stávajícím místě a dalších polehčujících okolností, a pak předat informace lékařskou reakce jednotky. Pochopení situace a pak jej pošle odpovídající odezvy přístroje, je jedním z nejdůležitějších aspektů pracovní profil.

Since mimořádné události nejsou oznámit, že jejich příchod, budou provozovatelé povinni pracovat v různých směnách. Práce zahrnuje koordinaci s policií, lékařský a požárních jednotek a dát jim stručné informace, a je jádrem této práce. Dobré psaní dovednosti jsou nezbytné, protože budete muset poznamenat si důležité informace týkající se tísňových volání a potom ho přenést do týkající se orgánů.

Většina oblastí bude vyžadovat, abyste měli alespoň maturitu nebo GED, aby byly způsobilé pro práci. Přestože některé metropolitní oblasti budou preferovat kandidáty, kteří mají vysokoškolské vzdělání a některé základní počítačové znalosti. Jakmile bude vaše aplikace je přijata a jsou vybrány jste povinni podrobit a úspěšně vyčistit 3-6 měsíce placené vzdělávací program, aby se stal oficiálním 911 provozovatel.

Plat a Job Outlook

Tyto práce spadají do kategorie telekomunikační pracovní místa a mají srovnatelný odměňování strukturu a výhody. Většina z nich jsou vládní pracovní místa a 911 provozovatel platové rozpětí mezi 27.000 USD na USD 43.000 ročně. Metropolitní oblasti obecně platit stále více a pracovních míst v New Yorku bude vám přinést plat v rozmezí od 32.000 USD na USD 44.000 ročně. V místech, jako je Los Angeles, hodinová mzda je v rozmezí USD 17 na 35 USD a Miami zaplatí hodinovou mzdu v rozmezí od 14 USD na 24 USD.

Lidé s dobrými mezikulturních komunikačních dovedností, a těmi, kteří mají lékařské nebo vymáhání práva pozadí může získat větší platové kontroly ve srovnání s ostatními inexperienced kandidátů. Lidé, kteří mohou pracovat jiný počítačový software také dobrou šanci na vyšší plat třídy. Státy jako Kalifornie, New York, Florida a Texas jsou náhradu mistry v tomto profilu práce, což znamená, že zaplatí více platy než jiné státy. Podle úřadu práce statistiky práce výhled pro 911 operátorů, je dobrý a že předpovídají růst o 18 procent do roku 2018. Populační růst se očekává, že přispěje k větší poptávce mimořádných příležitostí operátora kariéry.

911 Provozovatel pracovních míst dobrou budoucnost, a pokud plánujete pro změnu kariéry, nebo chtějí, aby svou kariéru v tomto profilu, upgradu počítačové znalosti a dovednosti psaní bude přínosem pro vás. Pokud je to možné vyzkoušet a naučit další jazyk a zlepšit své komunikační dovednosti.

Top placených pracovních míst
Jak zacházet s Exit Interview
Nejlepších míst pro budoucnost
Asistent pedagoga Plat
Počítačový hardware Engineer Plat
Nejžhavější pracovních trhů
Montážní linka Worker Popis práce
Animal Science Careers
Concierge Popis práce
Oční technik Plat
Mimořádným profesorem Plat

Leave a Reply