Alternativní Careers pro právníky

Právníci jsou profesionálové, kteří se považují za nejlepší pro manipulaci s různými typy alternativních pracovních míst. To je způsobeno tím, že složitost práva pole a jeho různých složitostech vybavit právníky dovednosti, které mohou být použity pro manipulaci s různými typy možností zaměstnání.

Různé možnosti kariéry pro právníky
Hloubka znalostí a zkušeností advokátů jsou některé z nejdůležitějších faktorů, které jim pomáhá uspět v různých oblastech. Vedle tradičních právních postupů, existují různé kreativní práce pro právníky, a některé z těch, které byly zmíněny níže:
Právní Psaní a nakladatelství
Být zákon absolvent / post-absolvent, budete mít velkou možnost pro práci v časopisech, nakladatelství, výzkumných institucí činných spisovatelů kde máte na výzkum a psát na záležitostech týkajících se práva pole. Být právní spisovatel představuje zástupy pracovních příležitostí pro právníky, kteří jsou ochotni pracovat na plný úvazek jako právní nauky. Můžete přispět články na externí webové stránky a pracovat na hodinovém základě určitých dnech. Máte také možnost stát publicista v časopisech, novin a magazínů. Různých právních institutů také pronajmout právní spisovatelé a editoři, a tak pokud máte nějaké schopnosti a nadšení pro psaní, pak to může být kreativní práce pro vás, testování znalostí a psaní statečnost.

Poradenství práce
Znalosti v oblasti práva je používán v téměř každé oblasti života a bytí práva poradců jsou skvělé alternativy práce pro právníky. Pro ty, kteří pracují jako právníci let a chcete, aby pauzu od své práce, se mohou stát právnické kanceláře pro kanceláře firemní firem a marketingové společnosti. Jako právní poradci můžete také poradit právníky na různých věcech a řízení. Mnoho právníků poradit odborných právních poradců a platit jim slušně za jejich názory a právního poradenství. Můžete také vytvořit webové stránky na internetu a nabízejí on-line právní řešení dotazů lidí a problémy. S internetového marketingu stává normou dne, tam je obrovský potenciál pro on-line právní poradenství prací, protože vám dává širší publikum. Poradenské služby jsou brilantní alternativní nabídky práce pro právníky, kteří mají nějaké bohaté zkušenosti státních právních předpisů a postupů.

Bankovní a finanční zákony
Neexistuje žádný nedostatek pracovních míst pro právníky v bankovních a finančních sektorů, zejména v případě, advokát pracoval v příjmu prací oblasti daní. Podílový fond, private equity a různé jiné obory, kde existují obory pro velké množství právních děl, které nabízejí možnosti pro další kariéru. V oblasti bankovnictví a financí, mohou právníci pracovat jako řízení rizik, poradci realitních plánování, důvěryhodnosti důstojníků, finanční plánovače, obchodní úvěry důstojník a podílových administrátory, atd.

Vzdělávací Field
Existují příležitosti v koncipientku škol a práva ústavů, kde jsou zkušení praktici zákon najatých pro vedení studenty o otázkách souvisejících kariéry, pracovat v přijímacím řízení a udržování absoloventek vztahů. Být zákon lektor vám dává možnost se podělit o své znalosti a zkušenosti s potenciálními studenty právnické fakulty.

Pole práva je rozmanitá a každý má své zaměření vlastního náhradníka větve a sub speciality. To dává absolventy svobodu vykonávat různé možnosti v mnoha oblastech. Kromě výše zmíněných děl, může být zákon absolventi pracují v federální a provinční vlády, rozhodčí řízení, zprostředkování, fúze & akvizice pole, kde je potřeba právních expertů je nesmírně důležité.

Lékařské vybavení a zařízení Opravy Training
Základní pracoviště dovednosti pro College grady
Dobře placená místa pro ženy
Stát se mořský biolog
Seznam různých Kariéra a zaměstnanost
Medical Careers Seznam
Co Kariéra je pro vás ta pravá
Šest Graf Práce s bakalářským titulem
Nejlepší profesích v lékařském oboru
Platy Počítačové sítě: plat správce sítě
Snadné najít práci

Leave a Reply