Alternativní Careers pro učitele

Učitelé jsou věřil být jeden z nejvíce talentovaných a respektovaný lidí v naší společnosti. Tento talent jim může pomoci vyniknout v jakémkoli oboru, ve kterém chtějí vstoupit. Téměř všichni učitelé vlastnosti, jako je trpělivost, logické myšlení, důvěru a komunikačních dovedností, které jim mohou pomoci se stala úspěšnou v různých oblastech. Níže jsou některé alternativní možnosti kariéry pro učitele.

Spuštění nového podnikání
Učitelé mohou využít své zkušenosti ve specializovaných oblastech začít podnikat. Například, ti, kteří učili finance zvažte spuštění finanční služby podnik nebo makléřství firmy. Stát se realitní makléř spuštěním vlastní firmu nebo se stane realitní developer zahájením stavební společnost by také být vynikající volbou pro učitele. Restaurace podnikání může být také v pořádku alternativou kariéra pro ně.

Výzkum Associate
Učitelé s bohatými zkušenostmi mohou zkusit zadat konkurenční a dobře placená oblast výzkumu a vývoje. Oni mohou zapsat do výzkumných programů v jejich předmětu zájmu v předních výzkumných institucí a pracovat jako Research Associates. To bude jistě zvyšovat své znalosti a pomáhat studentům, kteří budou studovat své výzkumné zprávy.

Jak se stát Writer
Učitelé, kteří mají zkušenosti a mají hluboké znalosti svého předmětu může být velcí spisovatelé. Psaní je vlastně pro ně příležitost podělit se o své znalosti s miliony lidí, kteří by četli knihy. Mohou také obsahovat některé z jejich osobních zkušeností, aby se kniha interaktivní. Nalezení nakladatelství, aby knihu na stáncích by neměla být obtížný úkol, aby zjištěné akademiky.

Staňte Kariéra rádce
Učitelé mohou vést studenty při volbě jejich kariéru tím, že efektivní vedení a pomoc od kariérní poradci. Učitelé, kteří se stali kariérní poradci jim mohou pomoci při hledání dobré univerzity studovat a hledat pomoc, jaké kurzy jsou v poptávce na trhu práce. Mohou také vést studenty, jak dostat práci a navrhnout způsoby, jak k lezení firemní žebřík rychleji. Zahájení vlastní poradenskou centrum je možné soustavné úsilí, odhodlání a pevnou touhu pomoci studentům.

Turn vaše hobby do Full-time Kariéra
Učitelé, kteří mají záliby jako kreslení, skicování, malířství, sochařství, hudba, zpěv atd. Vyzkoušejte převést je do plný úvazek kariéry. Malíři se snažit, aby na výstavu některých z jejich krásných obrazů. Můžete dostat do kontaktu s uměleckými obchody a vytvořit sami sebe jako eso umělec. Pokud jste dobrý ve sportu takový jako šachy, můžete se připojit koučování centrum a naučit pokročilé lekce v tomto sportu. Pak by se účastní soutěží a šampionátů být další zřejmý krok.

Online Jobs
Online práce může poskytnout ideální alternativní kariéru pro učitele, jak oni mohou vydělat dostatečné množství peněz tím, že pracuje důsledně na několik hodin denně. Práce online školitele by vyhovoval učitelům nejlepší. Existuje mnoho webových stránek, které jsou při hledání on-line lektorů. Můžete přiblížit žádný legitimní webové stránky a vydělávat peníze tím, že vede žáky na daném webu.

Byly to jedny z největších kariéry pro učitele, které mohou poskytnout jim uspokojení z práce a slušný příjem. Můžete také myslet na některých dalších pracovních míst dle Vašeho výběru. Všechno nejlepší!

Jak být Zaměstnání Ready
Nejlepší placených pracovních míst přímo z vysoké školy
Pracovních míst, která platit přes 100K
Pracovních míst, která co nejvíce peněz
Středního věku Myšlenky Kariéra Změnit
System Administrator Náplň práce
Athletic Trainer Popis práce
Nejvyšší Placené Profese
Part-Time dobře placená místa
Šest Graf Práce s bakalářským titulem
Nejlepší Kariéra pro budoucnost