Animal Science Careers

Animal věda je kompletní a komplikované studie vztahující se k biologii zvířat, které jsou obvykle domácký pro různé účely. Zvířata, která jsou studovány v této vědy jsou, skot, ovce, prasata, koně, psi, kočky a donedávna součástí exotických druhů, které jsou vedeny jako mazlíčci lidmi. Když se krotit, nebo domestikace těchto zvířat, je velmi důležité mít základní znalosti o zvířeti. Jejich krmení zvyky, délce života, temperamenty, rozmnožování, nemoci, zdravotní požadavky a samozřejmě jejich výživu, je silně studoval v této oblasti. Animal věda také zahrnuje studium fyziologických a biochemických aspektů těchto zvířat, a proto je potenciál profesní možností pro miliony studentů se zájmem o studium zvířat. V následujících odstavcích se dozvíte více o kariéře zvířat vědy a příležitosti. Podívejte se.

Animal Science Kariéra informace

Mnozí z nás rádi mít zvířata kolem nás, jako domácí mazlíčky. Ale zvířata jsou také důležité pro nás i jinými způsoby, protože provádějí různé funkce, jako je poskytování nám mléko, maso, vejce a být užitečný pro zemědělství. Ale když přijde na domestikace těchto zvířat, je nezbytné, aby lidé byli informováni o způsobu, jakým fungují, jejich zdravotní problémy, stejně jako dietní požadavky. Vzhledem k tomu, mnoho majitelů nemá dostatečné znalosti o těchto faktorech, konzultují veterináře nebo veterinární vědce. To může být provedeno s pomocí studie známé jako zootechnice, kde dělá výzkum o vše, co souvisí domestikaci zvířat.

S mnoho lidí stále ještě neznají o požadavcích svých vlastních zvířat, je třeba na zvířatech absolventy nebo vědců. Studenti, kteří se do zvířat vědu jako jejich hlavní jsou cvičeni s různými dovednostmi, jako je, provozní vědecké přístroje, poznatky o zvířatech průmyslu, řízení zvířat, biologické znalosti o zvířatech a zkušenosti ze spolupráce s nimi. Pomocí těchto dovedností, existují různé možnosti pro kariéru pracující se zvířaty, které se vztahují k zvířecí reprodukce, prodej, obchod, služby a výzkum. Zjistěte si, co jsou tyto kariéry uvedené níže, a zjistit, co byste třeba bude zajímat

Animal technik
Také známý jako technik zvířat péče, práce zahrnuje laboratorní dovednosti pro práci se zvířaty. Jedná se především točí kolem výzkumu jeden nese na zvířatech takový jako krysy, myši, králíky, kočky a psy, zjistit určité onemocnění, které převažují u domácích zvířat a jejich léčby. Zvířat technici mají také odpovědnost přinášet na zvířatech, umísťování do klecí jim, sledování jejich každodenní činnosti, krmit a starat se o jejich nastavení v laboratořích, v krátké převzít plnou zodpovědnost jejich existence pro výzkum. Můžete získat mnoho znalostí o každém z těchto zvířat tím, že pracuje s nimi a studoval své každodenní návyky. To je jeden z živočišných možností vědy povolání z oboru zvířat biologii.

Práce šlechtění zvířat
Další kariéra volba pro ty s mírou zvířat vědy je chov zvířat oddělení v tomto odvětví. Tyto práce se zabývají hodnocením odhadované plemenné hodnoty (EBV) u domácích zvířat. Musíte vybrat zvířata, kteří mají vynikající EBVs související k růstu, maso, mléko, vlna a produkci vajec, a chovat je pro různé účely. Zvířata jsou chována pro výzkum i pro komerční účely, tak lidé, kteří se specializoval tento kurz by mohl mít světlou budoucnost.

Živočišné výživu
Výživa zvířat je další pobočka v živočišné vědy, kde člověk musí studovat o dietních požadavků jednotlivých domácích zvířat. Tyto práce jsou užitečné nejen pro domácí zvířata, ale pro zoo a zvířata v zájmovém chovu, jakož. Výživu má pracovní příležitosti v hospodářstvích, zvířat výzkumné ústavy, obchodní odvětví živočišných potravin a učeben. Pro tyto práce, budete potřebovat bakalářský titul v oboru zoologie a tématech, jako biochemie a mikrobiologie musí být zahrnuty.

Animal Trenéři
Training domácí zvířata by mohla být také dobrou kariéru vyhlídka pro ty, kteří se zvířecím věd stupně. Cvičených zvířat jsou vyžadovány v policejní a bezpečnostní oddělení, hospodářství, parků, center zvířat rehabilitace, a někdy zoologické zahrady. Na zvířata jako koně, dobytek, psy, kočky, velbloudi, sloni, atd., jsou obvykle školeni těchto trenérů. Pokud uvažujete o tuto práci jako svou kariéru volby, musíte být vědomi návyků a temperamentu domácích zvířat, jejich nutriční požadavky a jak s nimi nakládat. To je velmi zajímavé kariérní volbou, pokud máte rádi volně žijící a domácí zvířata.

S těmito výběru kariéry výše uvedených, máte možnost vybrat si z některého z těchto oborů. Pokud máte rádi zvířata a nebude vadit, pracovat s nimi, myslím, že kariéra v živočišné vědách je určitě stojí za to!

Endodontist Rozsah platu
Srdeční chirurg Plat
Seznam dobře placená místa
Nejlepší práce na rok 2012
Jak si vybrat novou kariéru v 40
Práce bez maturitu
Systems Analyst Popis práce
Plavčík Popis práce
Kariéra Cíle projektu Příklady
Nejlepší Careers pro 2012
Příklady Kariéra objektivní

Leave a Reply