Application Developer Popis práce

Přemýšleli jste někdy o výrobě počítačových her, které hrají na počítačích a PlayStation konzolí? Tyto hry a zbytek softwaru jsou obvykle vyrobeny podle informačních technologií (IT), profesionálové známý jako vývojáři aplikací. Jejich popis práce se skládá z různých úkolů, jako je psaní specifikace požadovaných v žádosti a používání jazyků programovacích počítačových a vývojové nástroje navrhovat, stavět, testovat, implementovat, a podpůrné aplikace. Vývojář aplikace úzce spolupracuje s dalšími softwarovými odborníky, jako jsou systémové analytiky a inženýrů.

Job Description of vývojáře aplikací

Mobile Application Developer
Jak název napovídá, mobilní vývojáři aplikací je odborníkem na vývoj softwaru a aplikací, které jsou kompatibilní pro použití v mobilním telefonu. Má být dobře obeznámeni s mnoho znalostí o mobilních technologií a softwarových platforem slouží pro práci s těmito technologiemi. Společné oblasti práce zahrnují práci na aplikacích pro mapování GPS, Windows Mobile, Android OS, Apple iPhone OS a další podobné technické podrobnosti.

Java Application Developer
Java je široce používaný počítač programovací jazyk po celém světě. To hraje velmi důležitou roli při výrobě žádné druhy aplikace, software, nebo hry. Java profesionálové musí být adept v technologiích tohoto jazyka; jako je např. základní Java, J2EE, JSP, servlety, Java ladění, JDBC, XML, HTML, XSLT, JavaScript, SQL a mnoho dalších. Spolu se všemi těmito technologiemi, ale také používají jiné jazyky a nástroje pro kódování, sestavování a provádění aplikací.

Web Application Developer
Typicky, webové aplikace developer je odpovědný za zpracování fungování aplikace svého klienta stránkách. On je nutné vyvíjet nové aplikace na webu pro obchodní účely. On také poskytuje podporu pro profesionály, kteří normálně používají nové aplikace a webové portály. Má být schopný v internetových technologií, jako jsou Java,. NET, ASP.NET, XML, HTML, XSLT, PHP, nástroje pro správu obsahu, atd.

Oracle Application Developer
Aplikace Oracle developer je odpovědný za zpracování všech aspektů aplikace Oracle, který je Enterprise Resource Planning (ERP) software. Má pro řešení problémů týkajících se všech modulů, jako jsou Finance, EBS, AP, AR, CE, atd., které všechny moduly ERP, může pracovat na liší od klienta ke klientovi. Spolu s tím, že se dobře vyznají v aplikacích Oracle, ale též musí být zručný v technologiích, jako je PL / SQL, SQL, SQL * Plus, starostlivá, Oracle Discover, a mnoho dalších.

Databáze Application Developer
Databáze vývojáře aplikací je předal odpovědnost práci na programech, které budou pracovat v synchronizaci s databázemi. Má zajistit, aby databáze je v pořádku a poskytování požadovaných informací. Dokonce může mít navrhnout databázi a pracovat na odstranění chyb, aby databáze lze použít bez problémů. Má se používat databázové nástroje a aplikace vykonávat svou práci.

Senior Application Developer
Vedoucí vývojář aplikace pracovní náplň se skládá z řešení všech vývojových aspektů projektu. Senior vývojář aplikace má sloužit jako rádce a průvodce svým podřízeným při provádění aplikací vývojová stádia. Ten se očekává, že mají vůdčí schopnosti, stejně jako technické dovednosti v oblasti jeho odbornosti.

Pokud se chcete stát vývojář aplikace, co potřebujete vědět, jak se kód pomocí různých jazyků a také mají širokou pochopení nástrojů, internet, databáze, webové servery, ERP, modely v oblasti vývoje softwaru, a dalších souvisejících odborných funkcí.

Nejjednodušší Vysoké školy se dostat do
Revmatologa Plat
Základní pracoviště dovednosti pro College grady
Jak si vybrat vysokou školu
Co Kariéra co nejvíce peněz?
Jak se stát Soukromý detektiv
Budoucí práce v poptávce
IT Kariéra v poptávce
Oční technik Plat
Alternativní Careers pro lékaře
Stát se Notář

Leave a Reply