Art Kariéra

Už jste často snil o životě v exotické místo a malování krajiny pro zbytek svého života? Nebo je reklama na vášeň, kde byste rádi přesvědčit spotřebitele o právu-buy, prostřednictvím různých inovativních metod? Nějak jsem měl tušení, v mých školních dnů, které jsem vždycky chtěl studovat umění a dostat sám trénoval na údajný ústavu pro stejné. Být umělcem v dřívějších dobách byl považován za poslední možnost pro ty, kteří věřili, že kariéra v medicíně byl konečný způsob, jak ukázat něčí inteligenci. Dnes, umělecké kariéry vzkvétají k ohromujícím rozměrů, který nabízí spoustu možností a cesty pro kreativní umělce. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, jsou tyto kariéry nejsou omezeny jen na malování na plátno, nebo dokonce pracovat s reklamními firmami. S postupem času, zajímavé a kreativní možnosti přesvědčila mnoho kreativních umělců změnit jejich skladbu a follow lukrativní kariéru v umění. Takže, jaké jsou možnosti jsou k dispozici pro takové umělce a jak kreativní je to opravdu dostat? Pojďme zjistit, co vy na to.

Seznam umění Kariéra

Video Game Artist
Takový umělec musí být schopný s 2D a 3D kresby. Videohra umělec možná nutné provést více než jeden úkol, v průběhu vývoje hry. Předloha musí být v souladu v celém herním toku. Pozadí, na detaily každé scény, koordinace těla, a mnoho dalších nuancí, má být manipulováno umělci.

Animace
Drtivá svět animace a počítačových podporované návrhy, aby umělcům širokou škálu tvůrčích možností. Tomto podání umožňuje umělcům používat svoji představivost, kreativitu a dovednosti, na stůl, aby se vytvořily různé znaky. Animace se stala nedílnou součástí filmů inzeráty,, webové stránky, hry, hudební videa a mobilních telefonů.

Grafické vzory
Toto pole je také odkazoval se na jako vizuální komunikace, nebo komunikačních designem. Grafické návrhy obsahují široké spektrum nebo různé konstrukční orientované práce, jako je vytváření piktogramy, k rozhodování o rozložení časopisu, navrhování uživatelského rozhraní, grafika pro produkty a reklamy apod.

Set designy
Užívání věci nadživotní úrovni vyžaduje, abyste si netradičně, který přijde snadno skutečné umělce. V oboru Bachelor umění v divadelních vzorů je musíte mít, pro studoval kariéru v této oblasti. Umělci se očekává, že si představit celou rozložení souboru, a diskutovat o nápadech s tesaři, a dekorace interiérů.

Comic Book Art
Nemusíte být spisovatel, aby svůj vlastní komix, protože existuje mnoho spisovatelů, kteří tam nemohou remíza, a jsou vždy na vyhlídkovou pro talentované umělce. Grafické romány vzali svět útokem a jsou převedeny do filmů, rychlostí světla. Tak hop na rozjetého vlaku a začít ještě dnes!

Illustrator
Ať už se navrhování knižních obálek, nebo vytváření ilustrace pro dětské knihy, schopnost vyjadřovat se prostřednictvím výtvarného umění jsou obrovské v této oblasti. Tito umělci jsou srdcem a duší příběhu, protože dávají čtenářům jasnější vizuální pohled na spisovatele fantazie a obsahu.

Karikaturista
Jedná se o vysoce specializované umělci, kteří mají přehánění vlastnosti známých osobností, jako politici, a celebrity. Na rozdíl od karikatur, tato forma umění zaměřuje konkrétní osoby, nebo kusy Novinky / Akce, které ovlivňují veřejné mínění. Karikaturistů jsou nutností v novinách a časopisech, které se týkají dění ve světě.

Potisk
Grafika má takové různorodé odrůdy, že to trvá roky pro umělce získat odborné znalosti nad nimi. Lept, rytina, suchá jehla, akvatinta, mezzotinta, litografie, serigrafie, a digitální tisk, abychom jmenovali alespoň některé, jsou některé z technik, které jsou stále velmi žádané a stále se vyvíjející.

Módní vzory
Móda a jeho celá doprovodem, který definoval minulých let a ty přijít. Oblečení návrhy stále mění a vyvíjí, a při návratu do hlavního proudu módy, metamorphosized do něčeho nového, čerstvého, a přesto vinobraní. Umělci mohou svůj světlici for skicování a transformovat ji do hmotného módy.

Designy klenotů
Šperky projektování je složitý umění, která vyžaduje znalost o tom, jak lze drahých kovů lisované a používat se specifickými druhy drahých kamenů, krystaly, atd. To vyžaduje koncepční pojetí, prostřednictvím náčrtků / digitální umění, pro rozhodování o vzor, ​​design, a barevná paleta pro každý šperk.

Obuv Projektování
Obuv design je jiný specializovaný doména světa módy. Míra kurz obuv a doplňky designu, a pojem umění je zapotřebí, aby si profesionální postoj v tomto odvětví. Umělci mohou na volné noze své návrhy zpočátku, abyste viděli, jak lidé reagují na svých návrhů a pro přilákání potenciálních klientů.

Kabelka Projektování
Další příslušenství, které udržuje přerodem je kabelka. Umělci zájem dělat kariéru přes módu, může využít na stále rostoucí popularitu tohoto příslušenství, s cílem vytvořit výklenek s vlastními návrhy. Hluboké porozumění tkanin, kůže, a šití, bude pomáhat v náskoku před v tomto konkurenčním trhu.

Interiérové ​​/ Retail Artist
Oba tyto způsoby, vyžadují nějakou formu odborné přípravy a umožnit svobodu volné noze. Opět na základě konceptuálního umění, je umělec povinen dát člověka do dané místnosti, dům, kancelářské prostory, nebo soubor, který musí odpovídat současným trendům.

Architektonické Concept Designer
Architektura je vysoce specializovaná a vědecké forma projektování. Such návrháři mají spolupracovat s stavebních inženýrů, a tesaře, aby se ověřila proveditelnost svých návrhů. Toto pole dává možnost naplánovat celá města, a velké prostory pozemků, budov a krajiny, s lehkostí.

Průmyslové umění
Průmysloví designéři mají sloučit svět umění, designu, inženýrství, a reklamy, s cílem vytvořit univerzální produkt. Takový produkt musí mít jasnou podobu a funkce, díky němuž je žádoucí pro lidi. Such návrháři jsou konceptualizovány konstrukce, tvar, barvu a užitečnost výrobků.

Reklama Concept Art
Přemýšleli jste někdy, proč se některé reklamy tendenci zanechat trvalý dopad na nás, a my si je pamatujeme roky dohromady? Tvorba reklama je další forma vizuálního umění, které vyžaduje koncepční plánování. Umělci jsou povinny vytvořit vizi desky nebo šablony, pro každou scénu inzerátu.

Pottery Making
Keramika výroba vyžaduje některé základní postupy, pokusů a omylů, osobní dílnu, a spoustu publicity. Umělci, kteří si přejí, aby se povolání z této dovednosti, budete muset vytvořit aesthetically přitažlivé a nekonvenční návrhy, které bude přitahovat zákazníky.

Sochařství
Sochařství se stala nedílnou součástí krajiny, a umožňuje tak cesty pro nové projekty. Sochaři musí být schopni vytvořit to, co je požádán o svých klientů. Ideální způsob, jak na trh svou práci, je předvést své sochy on-line, prostřednictvím blogů, a galerijních výstav.

Truhlářství Art
Výrobu nábytku přijala dynamický zvrat a točit pro lépe, protože stále více přizpůsobuje se moderním potřebám a požadavkům. Nábytek je objevil pomocí eco-friendly, a špičkové designy. Umělci mohou používat své excentrické a kreativní schopnosti, vytvářet mimořádné návrhy, a připravit cestu pro budoucnost interiéru.

Origami
Zatímco někteří mohou myslet na origami jako dětská hra, existuje několik, kteří by nesouhlasit. Výjimečně nadaní origami umělci po celém světě, radikálně mění způsob jednoduchý kus papíru, může být manipulován a vyrobený do něčeho nepředstavitelně okouzlující!

Svařování kovů Art
Už jste někdy narazili Art Metal steampunk? Pokud ano, víte, jak efektivně kov může být použit pro věčné umění a sochy. Kov může být formována do nesčetných tvarů a velikostí, aby věci, které jsou nad rámec běžné. Umělci mohou vytvářet nábytek, bytové doplňky, a krajina Přípravky prostřednictvím této dovednosti.

Umělecké sklo
Sklo umění zahrnuje, výrobu skla přes sklo fouká, malba na skle, nebo rytí / lept. Každá z nich vyžaduje jiný soubor dovedností, čas a úsilí. Je pro umělce rozhodnout, které sklo umění vybrat a zaostřit svůj talent a. Toto pole vyžaduje up-to-date know-how práci se sklem, a jak prodávat dobře.

Junk Art
Pokud vidíte krásu ve všem, musíte jako umělec vážně uvažovat o práci v podání ze dne smetiště vzorů. Toto ostří pole umění, umožňuje používat naprosto cokoli chcete, a vytvořit něco ostrý. Něco z ořechů, šrouby, dráty, pneumatiky, nebo hadice, může být použit pro umělecké dílo a dobré živobytí.

Interpret / Painter
Pokud jediná věc, kterou kdy chcete udělat, po zbytek svého života, je malovat a pouze barva, pak se stal na plný úvazek umělec je vaše kariéry. Není dobře placenou práci pro začátečníky, může toto pole sklízet sladké ovoce pro ty, kteří čekají a pracovat s pílí. Publicita jejich práce, je pro takové umělce.

Někteří Další možnosti umělecké kariéry

Art Restorer
Graffiti Artist

Výjev Artist
Řezbářství

Potraviny Umění
Výtvarné umění fotografie

Videography
Filmařské

Speciální efekty Artist
Makeup Artist

Kadeřník
Kosmetička

Tattoo Making
Art prodejce

Art Gallery Assistant / Owner
Art Critic

Arteterapie
Art Teacher

Kvalifikace Povinné

Budete muset vyzkoušet s místní ústavy, které nabízejí vzdělání nebo diplom, který vám pomůže získat náskok, pokud si přejete mít uměleckou kariéru. Dokonce si můžete zkontrolovat z nejlepších vysokých škol po celém světě. Nejtalentovanějších umělců nebylo vždy patří k nejlepším ústavy a ne vždy studovat umění jako takové. Můžete studovat na vlastní pěst pozorováním díla velkých umělců a zlepšování své dovednosti podél cesty.

Umění kariéry jsou takové, že umožňují zkoumat svou kreativitu a užijte si práci zcela. Nemusí vždy skončit s hrnce peněz jako je tomu u jiných profesí, ale spokojenost vytvořit svůj vlastní umělecké dílo nebo designu je nesrovnatelně! Proto je nutné si nechat priority narovnal předtím, než jdete do pro umělecké kariéry. Jak již bylo řečeno, neznamená to, že tato oblast není lukrativní, ale jako výtvarník byste pravděpodobně potřebovat hodně zručnosti prodat svou práci. Jakmile začnete off na pravé vědomí, tam by jistě žádný ohlédnutí!

Zajímavé pracovních míst, která dobře zaplatí
Co je Endodontist
Medical Field Kariéra Seznam a plat
Corporate Finance Kariéra
Snadné najít práci
Stres-free pracovních míst, která dobře zaplatí
Certifikovaný Notář Podepisování Agent
Transplantační chirurg Plat
Forbes 10 nejšťastnější Jobs
Předškolní Učitel Plat
Jak ztratit práci v 10 dní

Leave a Reply