Art Teacher Plat

Učitel výtvarné výchovy je profesionál, který vyučuje týkající se hudby, malířství, drama, sochařství, řemesla, atd. On / ona může být použita v základní škole, vysoké škole nebo dokonce v soukromém ústavu. Průměrný plat učitel výtvarné výchovy je někde kolem 52.000 dolarů a mohou se lišit v závislosti na typu zaměstnavatele, zkušenosti, geografické umístění apod. Pojďme se podívat na popis práce učitel výtvarné výchovy.

Popis práce

Chcete-li získat výuky pracovních míst v oblasti konkrétního umění, je nutné získat čtyřletým bakalářský titul v oboru výtvarných umění nebo umění. Dále tito studenti se také rozhodnout pro jednoho roku vzdělávání, které zahrnuje, techniky výuky studentů, vedení třídy, dětské psychologie, atd. Po získání těchto dovedností, musí získat licenci pro výuku studentů ve veřejných školách a dalších institucích. Učitel výtvarné výchovy pokyn studenty o techniky různých odborných a užitého umění jako kreslení, malování, hudba, sochařství, atd. On / ona navrhuje poučení pro studenty a dosahuje cílů odpovídajícím způsobem. On / ona vybere požadovaný vzdělávací materiál potřebný pro studenty a zajišťuje demonstrace pro výuku studentů. On / ona musí respektovat každého studenta a navrhnout tipy a techniky pro pokrok a zlepšení studenta. Někdy exkurze do galerií a muzeí jsou také zařídil, aby vystavit studenty s různými formami umění. Jiné než veřejné a základních škol, může učitel umění také použít ve škole žáků s tělesným či mentálním postižením. Chcete se stát úspěšným učitel výtvarné výchovy, jeden musí mít kvalifikaci pro výuku různých žánrů a pomoci studentům objevovat své tvůrčí schopnosti. On / ona by měla být zručný dost místě se talent v každém studenta v jeho / její třídě.

Rozsah platu

Jak již bylo zmíněno, je plat učitel výtvarné výchovy řídí řadou faktorů. Střední nástupní plat se pohybuje mezi 27.000 dolarů na 32.000 dolarů. Učitel výtvarné výchovy na univerzitě je věnována na vyšší úrovni, než ten v základní škole. Ti v soukromé umělecké instituty jsou placeni více ve srovnání s těmi, kteří pracují pro základní školy. Tak, plat závisí na místě výuky a úroveň odborných znalostí. Typ zaměstnavatele je dalším významným ovlivňujícím faktorem, který ovlivňuje plat. Osoby samostatně výdělečně činné slovy učitelé vydělávat více než ti ve školách a na univerzitách, zatímco ti, kteří pracují v soukromých firmách získat nejvyšší. Jsou vybaveny řadou výhod, než jejich platy. Jsou uvedeny pěkné penzijní plány a plány zdravotní péče a tyto dávky zvýšit jejich roční plat téměř o 50%. Ti, kteří učí ve venkovských oblastech vydělávají méně ve srovnání s těmi, kteří pracují v městských oblastech. Tabulky níže uvedených, státní postavy průměrné roční mzdy v závislosti na počtu let praxe a typu zaměstnavatele.

Roky zkušeností
Plat (v $)

Méně než 1 rok
24178 až 39348

1 až 4 roky
29380 až 41267

5 – 9 roků
32571 až 48342

10 – 19 roků
35758 až 57364

20 let a více
43069 až 71409

Zaměstnavatel Typ
Plat (v $)

Škola
32146 až 48855

Vysoká škola nebo univerzita
25434 až 54911

Osoby samostatně výdělečně činné
25942 až 61042

Společnost
17687 až 92991

Tato profese je velmi náročné s velkými pracovními příležitostmi. Jeden by měl určitě mít lásku pro výuku, aby se úspěšnou kariéru v oblasti. Výše uvedené Uvedené údaje o platu učitelka výtvarné výchovy jsou přibližné a mohou se měnit s umístěním a dalšími faktory je ovlivňující. Doufám, že informace uvedené v tomto článku se pro vás stanou užitečné.

Průměrný příjem v USA
Computer Technician Popis práce
Ortoped Popis práce
Kariéra pro Historie Majors
Dobře placená místa bez míry
Kariérové ​​poradenství
Software Engineer Rozsah platu
Krátkodobé a dlouhodobé cíle kariéry
Pojištění pro případ nezaměstnanosti
Art Kariéra Seznam
Jak se stát rozhodčí

Leave a Reply