Asistent pedagoga Plat

Jak zajistit rodičům dítě, které budete navštěvovat s ním individuálně ve třídě sedmdesát studentů? Jak si udělat ji všude, pokaždé, i když nejste v náladě učit, nebo řekněme, prostě nejsou k dispozici? Odpověď je jasná. Si najmout asistenta pedagoga, který je přesně to, co zní jako. Vaše asistentka. Platíte ho vám pomoci tím, že pomáhá studentům studium, třídění je, zachování třídy, a působit jako zachránce někdy (v případě, že student neudělal domácí úkol). Neexistuje žádné omezení do stupňů nebo úrovní asistenta pedagoga má pracovat pro – asistenta pedagoga může pracovat se všemi druhy studenty, včetně speciálních studentů. V případě vysokých škol, profesoři často najmou asistenti pedagoga, kteří jsou nejen nutné pro práci se studenty, zaznamenat jejich známky, ale také má navrhnout výukových materiálů, a přijmout některé třídy také. To byl jen chvění nahlédnout povahy práce asistenta pedagoga. Pro informace o průměrné mzdy asistenta s učitelem na roční bázi, podívejte se na následující části.

Roční plat asistenta pedagoga

A může hodně hrát do přesně platu asistenta pedagoga s ohledem na úroveň vzdělání on nebo ona má, pracovní zkušenosti, a region on nebo ona rozhodne pracovat v. Podle statistik uvedených předsednictvem statistiky práce (BLS), America, v roce 2009, bylo přibližně 1,3 milionu pracovních míst, které se konaly od asistentů pedagoga, wherein, některé pracoval na veřejných a soukromých vzdělávacích institucích, a někteří sloužili v péči o dítě střediska a náboženské organizace. K dnešnímu dni, v souladu s mezinárodními platových odborníků, roční plat rozsah asistenta pedagoga se pohybuje dobře mezi 16.000 dolarů – 29.000 dolarů. Zatímco dolní hranice je nástupní plat, a liší se podle institucí dostanete práci v, horní hranice se zdá se lišit v souladu s městem pracujete v, dlouholeté zkušenosti držíte, a vaším úkolem profilu. To znamená, pokud pracujete na částečný úvazek, bude váš plat bude relativně méně než jeden pracovní na plný úvazek. Následující tabelární charakter vypráví, jak moc se učitelský asistent, aby, s ohledem na počet let zkušeností má. Podívejte se pochopit.

Podle zkušeností

let
Průměrná mzda (v USD)

1-4 roky
15.000 dolarů – 24.000 dolarů

5-9 let
16.000 dolarů – 26.000 dolarů

10 až 19 let
18.000 dolarů – 27.000 dolarů

20 a více let
20.000 dolarů – 29.000 dolarů

Zatímco výše uvedené mzdové údaje říct průměrné mzdy údaje pro asistenta pedagoga podle zkušeností, podívejte se na následující tabulku, která představuje stejný s ohledem na nejvyšší platebních měst v USA. Tabulka vysvětluje všechno.

Podle regionu

Stav
Průměrná mzda (v USD)

Kalifornie
17.000 dolarů – 30.000 dolarů

Illinois
18.000 dolarů – 29.000 dolarů

New Jersey
19.000 dolarů – 29.000 dolarů

New York
18.500 dolarů – 27.500 dolarů

Virginie
16.000 dolarů – 25.000 dolarů

Severní Karolina
17.500 dolarů – 23.000 dolarů

Texas
15.000 dolarů – 22.000 dolarů

Požadavky, aby se stal Asistent pedagoga

Chcete-li začít s, jedna musí mít alespoň high-maturitu, stejně jako o pár týdnů on-the-job školení. Jakékoliv kvalifikace v dětském vývoji zvyšuje pracovní příležitosti pro začínající asistentů pedagoga. Nicméně, aby se držení velkého počtu studentů, je třeba mít minimálně 2 roky školy, a držet 2 roky nebo vyšší stupeň. Dostat se přes státní posouzení přidává do portfolia. Chcete-li načíst přidruženého titul, existuje celá řada vysokých škol, které připravují absolventy na práci TA, a nabízejí další vzdělávání pro budoucí učitele.

Je vždy pracuje ve prospěch asistenta pedagoga, který je přátelský s dětmi, a pomoci jim s láskou a péčí. A Asistent pedagoga musí být schopen efektivně komunikovat se studenty, a měl by ukázat ochotu následovat pokynů učitele. S tím, dospěla k závěru, veškeré informace o platové a pracovní požadavky asistenta pedagoga. Konečně, považují to za tip, a naučit se cizí jazyk. Ti, kteří mohou mluvit jazykem jiný než mateřský jazyk je velký zájem dnes.

Archivář Plat
Kariéra práci se zvířaty
Příklady Kariéra objektivní
Kriminalista Kariéra Informace
Průmyslový design Kariéra
Nezaměstnanost Pohledávky sníží, ale čísla může být překrouceno
Kariéra, které dělají rozdíl
Dobře placené práce s NO fakulta
Podivné Jobs
Snadné Kariéra dostat do
Art Teacher Plat

Leave a Reply