Athletic Trainer

Sportovní trenéři jsou uznávány a najal jako zdravotníků. Oni hrají velmi důležitou roli v životě sportovců a terénních akcí na všech úrovních v jejich schopnosti předcházet, hodnotit, a pomáhají obnovovat svalové nebo kosterní zranění, která mohou být výsledkem zranění na podání. Je zjištěno, že tito odborníci jsou zpravidla prvními poskytovatelé zdravotní péče, které spolupracují s poškozeným sportovci. Tato blízkost přispívá k jejich odpovědnosti efektivně diagnostikovat a vyhodnotit typ a rozsah poranění. Fungují odlišně od fitness nebo osobních trenérů. Pokud nejsou zdravotničtí pracovníci. Trénují jednotlivci, aby se stal fyzicky fit.

Role Athletic Trainers

Oni zmocnit sportovce, aby se zabránilo zranění přes výcviku na správné používání zařízení a aplikace ochranných zařízení. Žádosti prevenci úrazů patří rozsáhlé využívání pásku nebo obvazy a výztuh, v závislosti na sportu. Újmy prevence doučování také zahrnuje vzdělání na to, co se vyhnout, a tím snížit riziko zranění. Tito odborníci pracují v synchronizaci s lékaři a rozsah lékařským dohledem do značné míry závisí na klubu, společnosti nebo jednotlivé sportovce, pro kterou pracují. Konkrétní možnosti léčení úrazu a hodnocení jsou zaměřena na konzultaci s lékařem. Většina z nich také vzít na administrativních povinností, jako je nastavení nebo při hovoru o rozpočtu, nákup vybavení a provádění různých politik se sportem.

Sportovec-Trainer Vztah

Jsou povinni často komunikovat s lékaři a sportovci, spravovat včasné ošetření a zajištění funkčnosti navržených rehabilitačních programů a zranění-preventivních postupů. Interakce mezi instruktorem a sportovců hranice kolem zdraví souvisejících otázek a většinou v interiéru, práci s lékařským vybavením. Venku, očekává se, že se zajistí, že dle sportu nebo události, které jsou schopni chodit, běhat, přikrčení, shrbení, klečet nebo plazit, spolu s sportovce. Oni jsou také očekává, že cestovat s sportovce, pokud je vyžadován.

V Non-sportovní Nastavení

Typ plánu následoval a interakce mezi atletické kouče a sportovec se liší podle pracovním prostředí. Atletický instruktor v non-sportovní nastavení následovat rutinní, který vyžaduje, aby interakci s sportovce a zdravotní profesionály za pevný počet hodin týdně, s nocí a víkendů mimo. Oni jsou také zaměstnáni v nemocnicích a na klinikách část ů fyzioterapie programu a dokonce strávit svůj čas v rámci speciálních programů “Outreach”. Terénní programy zahrnují školení, poskytování motivačních rozhovorů na vysokých školách a univerzitách a ve komerčních podniků v níž vystupuje jako “průvodce fitness”.

Na střední škole

Instruktoři se očekává, že bude přítomna týmu postupů a akcí, a to iv případě, že jsou naplánovány na večer nebo o víkendech. Ve vysokých škol, které přispívají k teorii a praxi vzdělávání efektivní polní výcvik a zdravotní péči. Zatímco v některých vysokých školách a univerzitách, práce trenérů s jakoukoli jeden tým, tam jsou některé instruktory v menších vysokých škol a univerzit, které často pracují s několika týmy příliš. Tito odborníci jsou nepostradatelnou součástí vysoké školy a tábory vysokoškolské vzdělávání a soutěží. Práce zahrnuje spoustu stresu a jsou zodpovědné za zdraví a svým způsobem i pro kariéru svých klientů. Pracují pod tlakem požadovaného “vítězství”, který je typický pro hospodářskou soutěž.

Kvalifikace

V ideálním případě by měl atletický trenér mít minimálně bakalářský titul. Mohou také pokračovat magisterského nebo doktorského studijního ve atletický trénink. Existuje mnoho států, které vyžadují licenci nebo určitou formu zápisu příliš. Bakalářský titul, musí být z akreditované univerzity. Existuje celá řada akreditovaných programů dostupných dnes, on-line a na akademické půdě. Tyto programy vzdělávat zúčastněným kandidáty třídě a klinických nastavení. Součástí osnov je studium vědy a souvisejících se zdravotnictvím kurzy a in-hloubkové porozumění lidské anatomie, fyziologie a biomechaniky.

Poradce Plat
Top placenou práci bez titulu
Nejlepší práce v Americe 2012
Překvapivé Six-Obrázek Platy
Dobře placená místa Entry Level
Oční technik Plat
Změna Jobs: Brát ten Plunge
Nejvyšší Placené Profese
Kroky aby se stal učitelem
Software Engineer Plat
Který kariéra je pro mne ten pravý

Leave a Reply