Boční Kariéra Move

Zatímco svět se pomalu a plynule zpět z hospodářského poklesu, že viděl v posledních několika letech, trh práce je stále dost pomalý. Často to může být obtížné najít práci ve vaší oblasti práce. V takové situaci, může s ohledem na pracovní posun do jiného odvětví byla možnost, která by měla být brána velmi vážně. To je také volba, které můžete udělat, pokud máte pocit, jako váš profesní život dospěla do slepé uličky. Ať už je váš důvod, může postranní práce posuny často přesně to, co potřebujete podívat ven your všední existence, a dělat něco jiného a náročné ve svém pracovním životě.

Proč Rozhodnout se pro příčné kariérní postup?

To může být docela velký krok přesunout z pohodlí zóny a myšlení se rozhodly pro práci v jiném oddělení nebo jiného odvětví. Ale taková kariéra skok, i když příčina nervozity může být ve skutečnosti velmi dobrý tah. Se změnami, ke kterým došlo na celém světě, kde jsou dané organizační struktury a hierarchie společnosti, může hledám boční podporu skutečně dobrý nápad. Mnoho společností, v důsledku recese, se zbavil střední manažerské pozice, a samozřejmě propagační příležitosti šel dolů. V takovém případě, zaměstnanec s velkou pracovní zkušeností v celé desce je vždy lepší kandidát je třeba brát vážně. Boční práce posuny jsou často skvělé nápady pro změnu kariéry. Schopnost využít pracovní příležitosti v jiném oddělení také dává vám kanál předvést svůj potenciál v jiném oddělení tvorby jste váženým zaměstnancem.

Dalším důvodem, proč zvolit pro kariérní postup boku je, že to dělá více hoden zaměstnance a také zlepšuje prodejnost na trhu. Ber to jako zaměstnavatele. Každá osoba, která provozuje organizace by spíše mít zaměstnance, který je zběhlý v mnoha různých odvětvích, než zaměstnanec, který pracuje dobře v jednom oddělení. Takový kariérním postupu může být obrovské sčítání a ozdobou vašeho životopisu. Pokud jste dosáhli úrovně stagnace ve vaší práci, pak dělat krok bočně vám může pomoci získat jasnější představu o tom, co jiné příležitosti leží před vámi. To vám také poskytne příležitost poznat nové lidi a pracovat s různými týmy. Skvělá věc, o bočních pohybů je, že i když nové pozice přichází s tím učit se novým věcem od nuly, může hladiny stresu nebudou tak vysoké, jak dostat povýšení na předchozí oddělení. Vzhledem k tomu, by byl přiřazen k pozici na stejné úrovni jako poslední oddělení, budete více schopny řešit nové pracovní tlaky.

Zatímco takové povolání pohyby mohou obecně udělat mnoho dobrého pro člověka, může to být dobrý nápad také odráží na stinné stránky takového přesunu. Pamatujte si, že tam je vždy možnost, že vám může být vnímána jako někdo, kdo neměl potřebné schopnosti, aby nárok na podporu ve vašem vlastním oddělení. Občas, to je také snadné považovat tento krok jako překážku v cestě k dosažení svého cíle. Nemusí vždy obdržet vyšší plat. Ve skutečnosti, více často než ne, bude váš plat skoro zůstávají stejné. K dispozici je také přidal stres učení několik nových věcí. Pokud jste dostali možnost dělat kariérním postupu příčně, pak je důležité, aby jste se podívat na obou stranách mince před přijetím konečného rozhodnutí.

Jak si vyrobit Boční kariérní postup?

Pokud máte pocit, že vaše současná práce dosáhla úrovně jednotvárnosti, že nemůžete bojovat a chcete změnu v podobě nového výzvu, pak boční profesionální tah může být pro vás odpověď. Většina lidí má tendenci k zobrazení úlohy krok do jiného oddělení jako profesionální sebevraždu, protože kdo by chtěl, aby se vzdali všeho, co oni pracovali. Ale, to není nutně tak. Ačkoli ne ve stejném oboru, může váš tah získat hodně z vlastní zkušenosti, že jste již mají. Takže, pokud se z části nad vámi se podařilo pochopit výhody z bočního práce směny a rozhodli jsme se udělat krok, řekneme vám, jak můžete jít o procesu.

Za prvé, pokud tato pracovní příležitost nebyla dána k vám, pak je třeba se podívat na různé tříd otevřené pro vás a rozhodnout, co se zdá nejpřitažlivější.
Udělejte si seznam vašich dovednostmi a uvidíte, jak se tyto dovednosti mohou držet v dobrém užitku v novém zaměstnání.
Je také velmi důležité, že si uvědomíte, jak tato práce změna bude mít vliv na vaše dlouhodobé cíle, a také jaké kariérní příležitosti se představí na vás, jestli budete mít propad.
Je důležité, aby práce shift vám osobní i profesní štěstí, aby zajistili, že nemusíte ztrácet ze zřetele to.
Také před provedením pohybu, aby seznam všech těchto důvodů, které jsou zodpovědné za vás, aby zvážila tento krok.
Pokud máte mentora nebo průvodce, pak to může být dobrý nápad, aby se vždy konzultovat tuto osobu před provedením skoku. Někdy, to je snadné ignorovat zřejmé, když se podíváme na to sami.

Vytvoření skok ve své kariéře příčně, je něco, co musí být dobře připraven a že je třeba, abys to hodně myslel. Přesun z jednoho oboru práce na druhé není nikdy snadné, a aniž by to správné myšlení, měli byste být šlapal velmi jemnou linku.

Jak se stát Art Teacher
Kurátor Popis práce
Online Pracovní příležitosti pro učitele
Nejhorší placených pracovních míst
Jak se stát Diplomat
Různé Práce v oblasti zdravotnictví
Kariéra Personality Test
Internista Plat
Talentové zkoušky
Career Development Plan
Chirurg Plat od Specialty

Leave a Reply