Budoucí práce v poptávce

Chcete vědět, které úlohy by byl v poptávce pro budoucnost? No, je to známý fakt, že mají dobrou práci, je klíčem k úspěšnému profesionální kariéru. Tak proč ne být v práci, které se chystáte, aby vám maximální užitek a být dlouhotrvající.

Jak byste se cítili, kdyby práci, kterou dělali nábožensky mnoho let dostane vzali? Zní to nefér to není to, dobře to byl případ s téměř polovina obyvatel v USA. Ekonomická recese přišla a setřela kariéry, a dokonce i životy mnoha jedinců. Dnes jako země potýká s po-účinky hospodářského poklesu na trhu práce se pokouší otevřít své dveře a vytvořit více pracovních příležitostí. V důsledku ekonomické recese, řada firem vyhlásilo bankrot nebo většina z nich byli vypnutí. Bezpečné pracovní místa nezajistí a už lidé začali vyhlížet pracovních míst, které by přežít nepředvídatelné budoucnosti.

Nejlepší práce pro budoucnost

Lidé, kteří hledají pozor na recese důkaz nebo futuristické jobs musí pochopit stále se měnící trendy korporátního světa. Abychom pochopili tyto trendy je důležité, aby uchazeči o zaměstnání udržet si přehled s aktuálními událostmi na trhu práce. Zde jsou některé z nejlepších míst pro budoucnost.

Veterinární technici a technologové
Podle zpráv z úřadu práce statistiku potřeba veterinárních techniků a techniků se zvýší o téměř 30% v roce 2016. Roční plat veterinární bylo kolem $ 35,000 v roce 2009, a aby se stal certifikované veterinární kandidáti musí dokončit dvouletý titul z vysoké školy. Studijní program by měl být akreditován (AVMA) American Veterinary Medical Association, takže student může získat licenci k práci jako veterinární technik nebo technolog ve Spojených státech. K dispozici je také státní zkouška, která kandidáti projít po dokončení kurzu získat platnou licenci a začít svou praxi.

Optometristů
Starší lidé potřebují správné brýle, aby se ujistil, že jejich vize není omezován a proto je potřeba pro dobré optiků je nikdy nekončící. Podle Úřad statistiky práce, poptávka po certifikovaných optiků bude růst až o 12% v roce 2012. Aby se stal legitimní optometrista ve Spojených státech, jeden by měl být absolvent z akreditované vysoké škole optometrie. Podle zpráv je jich tam 19 vysokých škol v Americe, které nabízejí titul v optometrie. Optometrist ročně vydělá kolem 97.520 dolarů.

Lékárníci
V roce 2018, bude americký sektor zdravotnictví vyžaduje více než 19.000 lékárníky, podle posledních zpráv. Lidé, kteří chtějí být úspěšní lékárník, by měl mít vysokoškolské vzdělání v oboru praktikování medicíny a projít řadou lékařských vyšetření s dobrou skóre. Být lékárníka je chvályhodná práce jako oni jsou ti, kteří radí a spravovat léky pro pacienty. Plat balíček lékárníka začíná na 65.000 dolarů a zkušenosti mohou dosáhnout až 100.000 dolarů.

právníků.
Statistiky říkají, že rozbití právo je něco, co většina lidí nemůže vyhnout. Právníci jsou ochránci práva a je jejich povinností zajistit, aby v pořádku-dříči dostane trest a nevinný jsou bezpečné. Jiné, než je ochrana práv občanů, ale také zvládnout případy podnikatelském světě. Právníci, kteří mají vysoce postavených klientů vydělávají více než 108.589 dolarů ročně. Téměř denně jsou lidé vtaženi do právních problémů a jsou ochotni zaplatit cokoliv, aby dosáhl ze soudního řízení, které zase výhody právník.

Počítačové systémy Analytici
Počítač systémový analytik Popis práce zahrnuje určení požadavků uživatelů, přezkoumání možnosti systému, což poradit, jaké systémy software koupit a aktualizace počítačových pravidelně. Více než 10.000 počítačové analytiků bude zapotřebí v roce 2014. Průměrná roční mzda počítačového analytika je 75.600 dolarů.

Účetní
Každá firma a organizace vyžaduje služby na účty vedoucímu k zajištění hladké platby daní, správu knih a sestavení účetní závěrky. Statistiky říkají, že existuje více než jeden milion účetní pracující v současné době v USA a číslo se očekává růst ještě více v tomto roce. Být účetní vyžaduje bakalářský stupeň a nové příchozí Očekává se, že vydělat minimálně $ 60,000 a toto číslo se bude zvyšovat s počtem let praxe.

Nadcházející Práce v Demand

Ne všechny dobře placená místa jsou uloženy na zdravotní péči a strojírenství. Kromě výše uvedených uvedených možností, zde jsou některé další možnosti, které lze označit za vrchol kariéry pro budoucnost.

Video Game Designer (55.000 dolarů na $ 80,000)
Instalatér (28.000 dolar až 71.000 dolar)
Lékařské vybavení a zařízení Opel ($ 30,000 58,000 dolarů)
Event Planner ($ 25,000 85,000 dolar)
Database Administrator ($ 45.000 až 75.000 dolar)
Dentální hygienistka ($ 60,000 120,000 dolar)
Systems Engineer ($ 55,000 až 75,000 dolar)
Technické Spisovatelé (33.000 dolar na 86.000 dolar)

Takže to byly jedny z nejlepších budoucích pracovních míst v poptávce. Pro dobré pracovní příležitosti, že je lepší udělat své vzdělání od renomovaných vysoké školy nebo univerzity.

Jak se dostat práci na ropné plošině
Jak si vybrat vysokou školu
A přichází Careers 2012
Nejlepší Careers bez míry
Mimořádným profesorem Plat
Předškolní požadavky učitelů
Most Odměňování práce
Učitel na základní škole
Nejlepší Počítačové Práce pro budoucnost
Jak vybrat svou kariéru
Vzrušující Jobs, že dobře zaplatí

Leave a Reply