Career Development Plan

Hudebník musí dělat svou hudbu, umělec musí malovat, básník musí napsat, pokud si má nakonec v míru sám se sebou. ~ Abraham Maslow

Váš skutečný volání musí odpověděl být v míru se svým svědomím. Mnoho debatují, zda osudy jsou zapsána v nebesích nebo z zde na zemi. Nicméně, osoba samostatně výdělečně motivovaný člověk naučí vést život zdokonaluje své vrozené schopnosti. Snění o vysněnou práci nebude vám jeden. Skicování svůj vlastní plán profesního rozvoje, je jediný způsob, jak zajistit a sledovat vaši vrozené zájmy proměnit je do placenou kariéru. Kariéra začíná rýsovat, když jsou nadšení k ostření dovedností sady podporován neochvějnou zaměření.

Faktorů, aby zvážila

cíle.
Cíl je Vaše volba. Jedná se o rozhodnutí, které se užívá jednou provždy. Otázka se o tom, co je to, že chcete v životě dosáhnout. Může to být cokoliv od množství peněz, které chcete vydělat, druh práce, kterou chcete udělat, pozice chcete heroldovi nebo úkol, který chcete provést. Zúžit na to, co váš konečný cíl je napsat svůj vlastní plán.

Poslání
Poslání je stručné prohlášení, že vystihuje podstatu svého cíle. Uvádí, co je cílem znamená pro a vysvětluje raison d’être pro psaní na prvním místě. Stručné poslání Prohlášení o vašich cílů se stává citát, který vás drží od odchýlení se od zvolené cesty.

Dostupné zdroje
Zdroje jsou prostředkem k dosažení cílů. Vaše vzdělání, čas, zkušenosti, dovednosti potřebné pro život, fyzické schopnosti, prostředky, a vaše podpora systému jsou označovány jako zdroje, pokud jde o leptání úspěšné kariéry. Udělejte si seznam toho, co máte, kolik je vám k dispozici, jak moc být odložena v případě nedostupnosti, a tak dále. To vám dá reálnou představu o tom, co se dostupné zdroje, které jsou ti pomůže dosáhnout vašich cílů předem stanovených.

Potřebné zdroje
Při provádění výše uvedeného seznamu, musíte narazit položek, které nejsou k dispozici pro vás. Například, budete muset studovat, získat extra trénovat, spravovat několik více finančních prostředků, a tak dále. Udělejte si podobný seznam a zjistit, jaké jsou alternativy, jak získat tyto příliš. Research a dávat pozor na způsoby, jak získat tyto požadavky. Vyplnění těchto mezer je prvním krokem směrem k dosažení svého cíle.

Cíl Dokončení Timeline
Čas je luxus, a nikdo si to mohou dovolit. Proto, pokud se chcete dostat do určité školy nebo být součástí určité oblasti, pak je třeba začít hned. Seznam sled událostí, které vyžadují stát před rámu nastaveného času. Tímto způsobem budete vědět přesné množství času, který máte, a práce, které potřebuje být dokončen před tím. Plánovaná úsilí je vždy lepší než neplánovaný jeden jak vám pomůže zhodnotit své akce na všech křižovatkách.

Překonávání překážek
Jak jste se vydají na cestu, aby se k vašim cílům, narazíte na překážky na vaší cestě. Nicméně, zabývající se těmito cíli v odradit způsobem, je jediný způsob, jak pokročit se svým odhodláním. I když dělají na časovou osu, seznam překážek, které budete pravděpodobně čelit. Například, nedostatek podpory rodiny, bez vzdělání úvěr, časové tísni nebo by byly přetěžovány odpovědnosti starších rodičů, dětí a sourozenců jsou některé z překážek, které mohou zasahovat do vašeho konečných cílů. Zjistěte, jak si můžete se vypořádat s těmito překážkami bez ztráty zaostření.

Být nad kritický nebo přespříliš může způsobit vážné potíže, když se snaží udělat kariéru od nuly. Každý pád je třeba brát jako výzvu a každý splnil krok musí být přijata jako dobře odvedenou práci. Dobře vyrobený kariérových plán vám pomůže v každé zastávce se posunout dále k vašim stanovených cílů. Říká se, že selhání v plánování plánuje selhání. Nicméně, bude podrobný plán poskytnout vám s řešením na překonání překážky.

Různé IT Jobs
Programátor analytik Náplň práce
Medical Examiner Popis práce
Nejvyšší Platební stupňů
Požadavky na poradce
Dobře placená místa Entry Level
Práce zdravotní péče v poptávce
Jak se dostat práci na ropné plošině
Top Práce v Demand
Software Engineer Rozsah platu
Vysoké Platební Stres Volná místa

Leave a Reply