Census Bureau Jobs

Několik zemí v soupisu world chování jednou za deset let a Spojenými státy je jedním z nich. Užívání celostátní sčítání lidu je poměrně velký úkol, pro který amerického sčítání lidu Bureau, musí najmout tisíce lidí, pro trvalé a dočasné pozice. Najímání dočasných pozic se obvykle koná před plánovaným sčítání lidu. Z různých stálých sčítání lidu míst, nejdůležitější z nich jsou úkolem statistik nebo analytik, matematické statistik, geograf, kartograf a informační technologie specialista. Mezi dočasných pracovních míst, jsou největší pronájem úsilí prováděné za sčítacích komisařů. Jedná se o oblast práce, kde čítače výčtu musí navštívit každý dům plochy, která je jim a získat sčítacích formulářů nebo o dotazník vyplněný nahoru. Ostatní přechodné pracovní příležitosti vytvořené v průběhu sčítání lidu období zahrnují, posádky vůdce, kancelářské asistenty a nadřízené. V pracovní příležitosti v této oblasti jsou obrovské a níže uvedený popis se přesně seznámit s stejné.

Práce pro Census Bureau

Pracovní místa, která jsou nejdůležitější pro fungování předsednictva sčítání lidu jsou, pracovní příležitosti statistik, geograf, kartograf, matematické statistik, informační specialista na technologie, dozorci, posádky vůdci, zaměstnance úřadu a sčítacích komisařů.

Statistik
Statistik o sčítání lidu obvykle musí pracovat na datech ze dvou hlavních kategorií, známých jako demografie a ekonomie nebo společenské vědy. Chcete se stát statistik, je do jisté míry třeba v některé z následujících oblastí – ekonomie, statistika, marketing, finance, obchodní management, sociologie nebo demografie.

Matematická Statistician
Úkolem matematického statistika je vyvinout nové statistické metodologie, časový model řady, demografické prognostických a navrhnout zjišťování za účelem měření příjmu, chudoba, nezaměstnanost a různé další aspekty ekonomiky. Žadatel o tuto práci je třeba mít silné zázemí v matematice a statistice.

Geograf
Zeměpisec pracuje v Úřadu pro sčítání lidu se musí rozvíjet odborné znalosti v oblasti mapování a mapy, které mohou být vodítkem pro sčítací komisaře při shromažďování informace sčítání lidu. Zeměpisec je také zodpovědný za analýzu dat a plánování a monitorování v terénu. Silné zázemí v geografii a dalších příbuzných oborů like kartografie je potřebné, abyste mohli kvalifikaci pro tuto práci.

Kartograf
Práce z kartograf je rozvíjet odborné znalosti v oblasti mapování a mapy designu, připraví specializované mapy, kartografických souborů a rozvíjet automatizované systémy mapa výroby. V oboru kartografie, spolu se silným zázemím v souvisejících vědy jsou požadované kvalifikace o tuto práci.

Technology Specialist
Další sčítání lidu Bureau práce jsou informační technologie specialista, jehož hlavním úkolem je údržba hardwaru a softwarových systémů, stejně jako plánování a koordinace instalace, provozu, testování a řešení problémů stejné. Kvalifikace vyžadované pro tuto práci je titul v informatice, informační vědy a informační systémy řízení se zkušenostmi v oblasti informačních technologií. Pokud jde o výběr pro dočasné zaměstnání, jako jsou, sčítacích komisařů, orgány dohledu či posádky vůdce se týká, to se provádí při provádění zkoušek.

Jak získat zaměstnání v Census Bureau?

Musíte splňovat různá kritéria. Kvalifikace, které jsou nutné k získání trvalých pracovních míst byly již vysvětleny. Největší počet pracovních příležitostí jsou věřil být čítače výčtu. Tyto čítače výčtu jsou zodpovědné za získání dotazníku sčítání lidu vyplní veřejnosti a pro ověření seznam adres sčítání lidu. Chcete-li požádat o sčítání lidu práci, v první řadě musíte vyplnit formulář žádosti, který si můžete stáhnout z internetových stránek úřadu sčítání lidu. V opačném případě můžete jít na vaší regionální census office střediska získat informace o pracovních příležitostech.

Žádosti jsou obvykle musí být předloženy osobně v den pracovního testu. Prvním krokem získat takovou práci, je jasné, test, že úřad provádí pro výběr. Test není tak těžké, ale trochu složitější. Otázky jsou multiple choice a jsou navrženy tak, aby testování numerické dovednosti, stejně jako dovednosti na administrativní, rozhodování, čtení mapy a porozumění. K přípravě na zkoušku, můžete začít s sčítání praxe zkoušku, aby se seznámit s otázkou vzorem.

Jakmile se dostanete na úřad sčítání lidu práci sčítacích komisařů, být připraveni navštívit domovy místě nebo území určené pro vás. Musíte vyslechnout domácností ve vašem místě a vyplnit dotazník. Šance na získání sčítání lidu práci závisí na několika faktorech, jako je testovací skóre, jazykové znalosti, dostupnost ve vaší oblasti fungovat a také počet hodin vám jsou k dispozici pro práci každý týden. Obvykle odměňování ceny US $ 14 až 20 US $ za každou hodinu.

Jak si vybrat novou kariéru ve vašich 30s
Medical Sales Plat
Art Teacher Plat
Kinesiologist Plat
Kariéra Práce s Miminka
Courier Service Zaměstnání Přehled
Co Kariéra co nejvíce peněz?
Top Ten Nejvyšší placených pracovních míst v Americe
Cowboy Jobs
Nejstarší univerzita ve světě
Otázky učitele Interview

Leave a Reply