Cévní chirurg Plat

Chirurgové jsou jedním z největších živitele v zdravotnickém průmyslu a jednotlivci s odbornými dovednosti jako cardiothoracic chirurgie a cévní chirurgie. V Americe, cévní chirurgie dostal uznání jako specialita v roce 1970. Cévní chirurgie se zabývá krvinek v celém těle s výjimkou srdce a mozku. To se provádí k léčbě pacientů, kteří mají sraženin v žilách, které ovlivňují zásobování krví, lidé s výdutí jsou také hlavními kandidáty. Další podmínky, jako ucpání v tepnách způsobené podmínkami jako je cukrovka a high-cholesterolu se také považují cévními chirurgy. Plat je zcela srovnatelná a jde přes 200.000 dolarů za rok známky ve většině pracovních prostředí.

Stejně jako většina ostatních profesí, plat závisí na různých polehčujících okolností, jako je zeměpisné poloze práci a zkušenostech jednotlivce. Nastavení zdravotní péče v městských oblastech bude platit vyšší platy cévních chirurgů v porovnání s venkovských oblastí. Statistiky ukazují, že cévní chirurg zaměstnán ve stavu jako Kalifornie mohou čekat, že vydělá ročně mzdu kolem 270.000 dolarů ochranné známky. Podobně lidé zaměstnaní ve státě New York lze očekávat platy, které se dotýkají 300.000 dolarů ročně číslo. Zde je tabulka zobrazující změny v platech v závislosti na geografické poloze práci.

Stav
Výplata

Aljaška
210.000 dolarů

Michigan
240.000

Florida
>250 000

Montana
260.000 dolarů

Illinois
280.000 dolarů

Jednou z dalších rozhodujících faktorů pro cévní chirurg platů je počet let zkušeností kandidáta má. Jedinci s více než 10 let zkušeností v této specialitě je známo, že získat záviděníhodnou mzdy. Ačkoli plat na entry-level není tak špatné ani ve srovnání s ostatními chirurgů v odvětví zdravotní péče. Zde je pohled na průměrné mzdy s přihlédnutím k počtu let zkušeností.

Zkušenost
Výplata

0 až 5 roky
210.000 dolarů na 260.000 dolarů

5 – 10 roků
260.000 dolarů na 350.000 dolarů

10 – 20 roků
350.000 dolarů na 450.000 dolarů

Platové rozpětí pro cévní chirurg povolání se také liší podle zaměstnavatele – osoby pracující s soukromých nemocnicích vydělávají podstatně více než něčí zaměstnáni federální vládou. Vzdělávání a další osobní vlastnosti jednotlivce také rozhodnout, roční mzdy.

Vzdělání a práce Popis

Aspirujících kandidátů je třeba dokončit 4 roky bakalářského studia 4 roky lékařské fakulty z akreditované instituce a dát licensure zkoušku pro vstup do programu pobytu. Poté, co se do programu k pobytu, které mohou pracovat na získání specializace v cévní chirurgii. Rezidenční programy mohou pohybovat kdekoli mezi 3-8 roky a zájemci prací v rámci jiných lékařů zdokonalit své schopnosti.

Práce zahrnuje použití katetrů k zajištění řádného fungování tepen. Chirurg také objednat neinvazivní diagnostické testy, které pomohou určit průběh léčby. Oni jsou také zabaveno k léčbě aneuryzma a krevní sraženiny, které mají vliv na normální fungování žil a tepen. Cévní chirurgové také léčit komplikace vyplývající kvůli podmínkám, jako je cukrovka. Vystupují kritické postupy, jako je obcházet nemocných cév a nahradit nebo posílit slabé tepny.

Cévní chirurgové provádějí důležitým role jako problém v tepnách a žílách může být fatální. Měnová odškodnění při cévních chirurgů je docela záviděníhodné jako většina Vydělej platy nahoru z $ 250,000 na rok známky. Vysoké mzdy působit jako jeden z faktorů, které přispívají pro studenty se rozhodly pro tuto profesi.

Stres-free pracovních míst, která dobře zaplatí
Quality Assurance Popis práce
Kinesiologist Plat
Požadavky na on-line výuky práce
Otázky učitele Interview
Kariéra Práce s Miminka
High School Teacher Plat
Předškolní požadavky učitelů
Kariéra, že odměna studánka s MŠ
CIO Plat
Seznam dobře placená místa

Leave a Reply