Chief Information Officer Popis práce

Nikdo nemůže popřít, že je důležité technologie v dnešním světě a rostoucí globalizace má jen dělal to nutnost, zejména v obchodním světě. Termín Chief Information Officer nebo (CIO) byl nejprve vytvořen ve světě informačních technologií (IT) se identifikovat osobu, která by byl zodpovědný za všechny IT souvisejících funkcí společnosti.

Být na vysoké profilu označení, CIO hlásí pouze na předsedu nebo výkonného ředitele správní rady. To je jejich hlavní povinností zajistit hladký průběh všech technologických funkcí společnosti. Na CIO jsou považovány za cenný přínos ke společnostem, a podle úřadu práce statistiku jejich poptávka je pouze bude růst v příštích letech.

Vzdělávací požadavky

Chcete-li mít nárok na post Chief Information Officer společnosti, ideální kandidát vyžaduje bakalářského nebo magisterský titul v oboru počítačových věd a lidé s bakalářským titulem by si vyžádalo rozsáhlé pracovní zkušenosti. To bylo poznamenal, že zaměstnavatelé zobrazení přednost uchazeči, kteří mají magisterský titul s působivou pracovní profilu. Většina zaměstnavatelé dávají přednost uchazeči s více než 5 let praxe ve vedoucí pozici manipulační a IT odpovědnosti. Pracovní zkušenosti na praxi, je finanční a klinické vedení považovat za přidanou výhodu.

Pracovních povinností

Hlavním úkolem Chief Information Officer je dohlížet na rozvoj IT oddělení společnosti. On / ona má zajistit využití nových a vylepšených technik v technologii pro zvýšení produktivity firmy. CIO poskytuje vedení, plánování a efektivní řízení ve všech oblastech informačních technologií. On / ona musí zvládnout všechny hardwarové a softwarové zabývá udělal společností a také zhodnotí výkony ostatních členů týmu. V mnoha organizacích CIO je odpovědný za nábor, rozvoj a dohled nad jeho zaměstnanců. V některých případech, jsou CIO vzhledem zodpovědnost návrhu rozpočtu na vlastním pracovišti. CIO také hraje důležitou roli při ochraně společnosti z různých kybernetických hrozeb, které jsou zcela běžné v dnešní době. V závislosti na velikosti podniku, může CIO vyžadovat jeden jednotlivce nebo celé oddělení pro řešení těchto bezpečnostních hrozeb.

Dovedností potřebných pro postavení

Schopnost předvídat webové služby, které uspokojují potřeby spotřebitelů nebo řešit obchodní záležitosti.
Aktivní praxe v kódování více než jednu populární webové aplikační framework.
On / ona by měla být seznámeni s více než jedné softwarové metodiky a měly by přispěly k více než jedné open source projekt.
On / ona by měla být dobře-zběhlý v zacházení s CSS, XHTML, jedno nebo více rozhraní JavaScript a AJAX.
Ředitel informatiky by měl mít hlubokou znalost a znalost o webových standardech a měl by vědět UNIX správu systému a webového serveru Konfigurace.
CIO by měli být obeznámeni s internetových protokolů a standardů RFC, revize kontrolních systémů a systémů pro správu databází, internetového marketingu a optimalizace pro vyhledávače.
CIO by měl respektovat spotřebitele soukromí a zajištění požadavků průmyslu dodržování.
Měl by mít expozici na obchodní teorií, podnikových procesů rozvoje, řízení procesů, řízení, rozpočtování a administrativních úkonů.

Plat z CIO

Podle Úřad statistiky práce, celkový roční příjem z CIO byl téměř mezi 150.786 dolarů a 200.000 dolarů. Předsednictvo také hlásí, že kandidáti mají magisterský titul a pestrou pracovní zkušenosti měl lepší plat balík pak výše uvedené. Plat balíček přichází s lékařskou a životní pojištění pro celou rodinu, akciových opcí (v několika málo případech) a exkluzivní výhody. CIO pracuje pro celkem 40 hodin každý týden a někdy o víkendech v závislosti na pracovním tlaku.

No, to bylo vše, co potřeboval vědět o náplni práce CIO. Kromě manipulaci s IT oddělení, on / ona musí být přítomen na velké zasedání správní rady, které jsou často prováděny, aby diskutovali o budoucnosti firmy.

Top Jobs poptávky pro budoucnost
Srdeční chirurg Plat
Vysoký plat Jobs
College profesor Plat
Botanik Plat
Co dělá Asistent pedagoga Do
Budoucí práce v Americe
Most Odměňování práce
Proč je důležité College
Ornitolog Plat
High School Teacher Plat

Leave a Reply