Chirurg Plat od Specialty

Žádné sarkasmus nebo trestný čin jakékoliv osoby ambicí nebo sny, ale každý, kdo se chce stát chirurgem, pro pořádnou výplatu, dobře, nedoporučuje. V takovém případě je pravděpodobnost selhání v kvalifikaci jako chirurg, je poměrně vysoká. Po chirurgickém učitele, v projevu, poznamenal, že tam jsou tři vlastnosti, které člověk potřebuje, aby, aby se stal velký chirurg, jeden, krásné prsty, dva, vášeň pro studium medicíny a lidské tělo, a tři, aptitude analyzovat, hodnotit, zjistit, studovat a dosáhnout neporazitelnost a bezproblémový závěr s ohledem na zdravotní stav řekl, během několika sekund. Celkově lze říci, že je těžké, aby se stal kvalifikovaným chirurgem, a navíc, je to ještě obtížnější, aby se stal dobrý chirurg poté, co jste přešel z chirurgie školy. Je třeba poznamenat, že člověk musí studovat medicínu a stal se lékařem nebo jiný doktor, aby se stal chirurgem.

Rozsah chirurgie

Co dělá chirurg popisu práce, se liší od obecného lékaře nebo specialisty? Odpověď je jednoduchá, v oblasti medicíny, chirurg je především odborníkem na invazivní léčbu lidského těla. Velký rozdíl je, že praktický lékař nebo specialista dělá externí diagnózu a dává vnější léčbu. Chirurg, na druhé straně, řezy otevřít tělo, k odstranění škody. Zní to trochu brutální, ale každý lékař ve skutečnosti snižuje otevřete tělo na léčbu. Dovednost chirurga je tak ostrý a horlivý, že řezání otevřené těla na opravu poškozené varhany je tak propracovaný, že zbývající orgány a zbytek těla, zůstávají v normálním stavu, neporušená a funkční dokonale přirozeně. Proto, chirurg je lékař s přesným dovedností a znalostí. Lékaři jsou největší odborníci na některých specifikovaných orgánů a částí lidského těla.

Plat chirurgů jako Per specialita

Každý chirurg má některé nebo druhou specialitu. Lidské tělo je tak složitý, že je to téměř nemožné, aby chirurg zaměřit na více částí těla a orgánů. Proto lékaři specializující se na jednom poli, jako je srdeční chirurg může provádět žádné chirurgický zákrok, který se vztahuje k srdci, nebo ortoped mohou provádět postup na všech kostí v těle. Obecné pravidlo je, že čím složitější chirurgie postup, více je plat chirurga. Zde je několik vstupů týkající se chirurg platu speciality. Existuje několik způsobů, ve kterých jsou zařazeny lékařů a jejich specializace. Níže jsou uvedeny některé vstupy.

Všeobecná chirurgie: všeobecná chirurgie se týká chirurgů, které provádějí na všeobecných nemocí, které nejsou přesně ve vztahu k jedné určité orgánu, ale mají tendenci mít znalost jednoho chirurgického zákroku, například, plastické chirurgie, transplantační chirurgie nebo kožní ordinace. V podrobných postupů, všeobecné chirurgové funkce ve spolupráci s vysokými a více zkušení chirurgové, kteří studovali na jednu určitou orgán nebo systém. Průměrný plat všeobecné lékaře se pohybuje od 291.000 dolarů na 520.000 dolarů, v závislosti na dovednosti, zkušenosti a pověst.
Kardiovaskulární a Kardiochirurgie: The kardiovaskulární chirurgie je operace související k srdci. Některé kardiovaskulární surgeons odstartovat jako obecné surgeons a potom inovovat na kardiovaskulární postupy. Někteří chirurgové studie kardiovaskulární chirurgie hned od začátku. Tyto kardiovaskulární a srdeční chirurgové mzda zahrnuje z 558.000 dolarů na 852.000 dolarů.
Cévní chirurgie: Operace zabývající se postupy tepny a žíly, je známý jako cévní chirurgie. Tento druh operace je úzce spjat s srdečních a kardiovaskulárních operacích a kardiovaskulárních surgeons a cévních surgeons často pracovat ve spolupráci. 329.000 dolarů na 629.000 dolarů, je průměrný rozsah platu.
Urologie: Pole urologie je výstižným příkladem, kde surgeons studovat celý systém, v tomto případě močové soustavy nebo močových cest. Urolog, kteří jsou surgeons vydělávají asi 358.000 dolarů na 619.000 dolarů.
Dermatology: Pole medicíny a chirurgie, která se zabývá lidskou kůži. Dermatologie chirurgové často úzce spolupracovat s plastickými chirurgy. Plat těchto lékařů se pohybuje od 308.000 dolarů na 452.000 dolarů.
Plastická chirurgie: Plastičtí chirurgové vypořádat s rekonstrukcí některých částí lidského těla, jako je kůže, některé kosti, vnější nebo povrchových svalů, atd. průměrné mzdy těchto surgeons se pohybuje od 412.000 dolarů na 820.000 dolarů.
Ortopedická chirurgie: Tyto chirurgové jsou specialisté v oblasti lidských kostí a kostry. Ortopedické chirurgové jsou pravděpodobně nejlépe placeným lékaři vydělávají až o 459.000 dolarů na 1.352.000 dolarů, ortoped plat, i když není nejvyšší, jak tam jsou neurochirurgové, kteří vydělávají víc než to.

Tam jsou některé neocenitelné postupy, jako jsou ty, které jsou prováděny podle neurochirurgů, tihle chirurgové účtovat nepříjemné částky v některých případech, zatímco v zemích, jako je Indie, ale také udělat to samé zdarma. Páteře chirurgové a Orthodontists jsou některé další příklady lékařů. Obvyklá kariéra, že většina chirurgů udělat, je, že studovat a specializovat jako některé lékařů, po které fungují jako obecné lékařů pro několik let pod mentora-loď vyšších lékařů, než vyvine vysoce specializovaný chirurgický zákrok.

Stát se Notář
Kariéra pro Historie Majors
Snadné Jobs, že platit hodně
Krátké Kariéra, že placené Dobré
Snadné najít práci
IT technik Plat
Vzrušující Jobs, že dobře zaplatí
Předškolní Učitel Popis práce
Census Bureau Jobs
Alternativní Careers pro lékaře
Kariéra Aptitude test

Leave a Reply