CIO Plat

Chief Information Officer je pracovní název, stejně na jednotlivce, který stojí v čele oddělení informačních technologií organizace. V organizaci, technici mají know-how v oblasti informačních technologií a obchodních lidičky jsou dobré na obchodní věci. Organizace potřebují fyzická osoba, která má dobrou znalost IT služeb, a ví, jak používat tuto odbornost sloužit obchodní oddělení. Pozice CIO v organizaci je strategická, a on přímo podřízen generálnímu řediteli (CEO) organizace. Není divu, že plat CIO patří mezi nejlepší v podnikovém sektoru, a také využívat mnoho dalších výhod stejně.

Popis práce

Jako vedoucí IT oddělení, CIO musí zajistit, aby IT funkce a aplikace organizace reagují na organizace celkových cílů a strategií. Je jeho povinností dohlížet svým podřízeným, aby se ujistil, že pracují podle očekávání. CIO musí také stanovit IT standardy a postupy pro zaměstnance a kontrolovat, zda tyto jsou dodržovány. Každá organizace má databázi, která obsahuje důležité informace o organizaci, jejích plánů, strategií, portfolia zákazníků, apod. CIO musí zajistit, že se jedná o bezpečné z interních i externích hrozeb, a tam je silná zálohování dat a zotavení po havárii plán na místě k načtení dat v případě nešťastné situace.

Je povinností CIO, aby zajistily, že IT nástroje a aplikace jsou používány k tomu nejlepšímu z jejich schopnosti. Aby se to zajistilo, že potřebuje, aby úzce spolupracovala se svým týmem správců sítí, softwarových profesionálů, apod. Personalisté se stanovisko CIO zatímco rekrutuje nové zaměstnance na různých IT pracovních míst, aby se talentovaní a zaslouží si kandidáti jsou najat organizace.

Práce Role CIO také požaduje, aby se předvídá měnící se trendy v IT průmyslu a předloží ho účinně ředitelů společnosti. Je nezbytně nutné, pro něj, aby se chopily příležitosti, které mají schopnost transformovat organizaci pozitivně. Analytici jsou toho názoru, že práce role CIO viděl některé drastické změny v posledních pěti letech. Poukazují na to, že práce stále složitější, a budoucí CIO budou muset být vizionář a pragmatické ve svém přístupu. Potřebují k podpoře využívání nových technologií v organizaci, ale zároveň, že je třeba se vypořádat s realitou podnikání, jako je ziskovost a produktivitu stávajících IT řešení.

Employment Outlook a průměrný plat

Podle mnoha průzkumů, průměrný plat CIO je kolem 180.000 dolarů ročně. Oni mají také nárok na bonusy a výhody. New York, Chicago a Dallas jsou města, která nabízejí nejlepší kompenzace balíček a bonus k CIO. Co se týče státní moudrý plat se týká, CIO v Kalifornii, Texasu a New Yorku vydělat vyšší než jejich protějšky v jiných státech. Jednotlivci jsou považovány pro práci CIO poté, co strávil několik let v organizaci, takže CIO s deseti nebo více let zkušeností dostávat plat v přemíře $ 200,000 nebo více. Průzkumy také zjistili, že CIO pracující s firmami, jejichž roční příjmy vyšší než $ 5 miliarda, dělat více než $ 300,000 za rok. Plat CIO pracujících s Fortune 500 se nemusí měřit až na to, co jejich ředitelé vzít domů, ale oni to nedělají příliš špatné. Zatímco plat balíček a dávky jsou tam s těmi nejlepšími v oboru, je držba je důvodem k obavám pro většinu CIO. Průměrná držba CIO v USA je jen asi 4 až 5 roků.

CIO hraje důležitou roli v posilování růstu organizace a řízení obchodní inovace. Jak již bylo zmíněno, role CIO změnil v posledních několika letech výrazně, a CIO více se zaměřit na to, aby potřebné změny IT infrastruktury tak, aby organizace v tempu s globálním podnikatelském prostředí.

Práce pro English Majors
Nejvyšší Platební Povolání
Přejíždění mezi jízdními pruhy: Správa Sázecí a Kariéra
Výběr kariéra
Dobře placená místa v oblasti zdravotnictví
Nejlepší Počítačové Práce pro budoucnost
Stavební management Kariéra Informace
US Job Růst Rises
Top Ten Nejvyšší placených pracovních míst v Americe
Nové Careers pro učitele
Pojištění pro případ nezaměstnanosti

Leave a Reply