Co je třeba zvážit před změnou svých Job

Je to sen každého jednotlivce mají vysoce létající kariéru s lukrativní zaměstnání a tyčící pozici v váženého globální organizace. Každý člověk je na pozoru lepší příležitost, i když pracuje s dobrou společnost, která dává výrazně dobrého platu balíček. Pokud budoucí zaměstnavatel láká vás s atraktivním platů balíčku a přidal perky s vyšší pozici, budete v pokušení vzít skok. V této situaci může zmást, zda byste měli přijmout nabídku, nebo pokračovat v současné společnosti. Většinou skončíte jít s novou lákavou nabídkou. Ale počkat! Opravdu jste dali tomu vážné zamyšlení? Zjistili jste, co existuje pod lesklým povrchem nového nabídky dopisu? Už jste udělali SWOT (silné stránky, slabé stránky, příležitosti a hrozby) analýza obou společností před přechodem svou práci?

Měli byste udělat nějaký výzkum o nové společnosti před změnou zaměstnání nebo jiného přechodu do nového zaměstnání se může ukázat, že je chyba. To je přesně to, co se stalo s Seanem. On pracoval s MNC na juniorské pozici pro téměř 2 roky. Byl asi dostat zvýšení platu a povýšení v několika málo měsíců. Další organizace nabídl mu dvojnásobek mzdy a výhody. Blinded by vyhlídky, přešel svou práci, aniž by dozvědět více o společnosti. V nové organizaci, musel pracovat na nepohodlných časování splnit nereálné cíle s přísným lhůt. Později zjistil, že požitky byly přímo souvisí s výkonem dosažení cílů. On už měl pracovním a soukromým životem. Přirovnal jeho společnosti, a zjistil, že má komfortní práci s slušného platu na starší organizace a špatně litoval změnou zaměstnání. Nemohl už se pracovní tlak a musel nastoupit do low-placenou práci v jiné organizaci. Pokud nechcete skončit v situaci, jako je Sean, budete muset vzít vypočtené riziko.

Vyhodnotit své vyhlídky

Zmatek ohledně změnu zaměstnání nebo pokračování toho starého, je běžné. No, může to být situace, se většina z nás, zejména pokud plánujeme změnit práci poprvé v životě. Za těchto okolností se stává důležité porovnávat každý aspekt nové a aktuální úlohy. Zde je několik otázek, které byste měli zvážit, než se rozhodnete v prospěch nebo proti vytváření nových pracovních příležitostí.

Můžete důvěřovat novou společnost pro dosažení vašich dlouhodobých kariérních cílů?
Vaše první krok by měl být shromáždit co nejvíce informací o nové společnosti. Pokuste se zjistit, zda nová společnost vám pomůže při pěstování finančně a technicky. Zeptejte se s ostatními zaměstnanci společnosti o podnikatelské, expanzních plánů a tržní postavení podniku. Můžete také vyhledávat na internetu na zprávy, rozvahy, tržní hodnotou a třetí stranou posouzení organizace na různých fórech. Je nezbytné, aby společnost přecházíte, je rostoucí organizace. Organizace by měla také mít hlubokou ohledem a dodržování jejich lidských aktiv. Můžete se také podívat na jejich webové stránky pro Best Practices nebo nejlepším zaměstnavatelem ocenění. Pokuste se zjistit, zda nehrozí bezprostřední fúze nebo akvizice jiné společnosti plánovaného pro vaši novou organizaci. Pokud je, pak se vaše nové zaměstnání může být v sázce v budoucnu. V takové situaci, to je vždy lepší, aby se přepnout do nového zaměstnání.

Má společnost mít zdravé a příznivé pracovní prostředí?
Když jdete na pohovor jen sledovat kulturu organizace. Zamyslete se, zda budete zapadnout Podívejte se, jak funguje hierarchie. Spočítejte, jak se vaše kvalifikace a zkušenosti se vejde do pro pracovní profil. Pochopit rozsah růstu, budete mít z hlediska zkušeností. Posoudit, zda je požadovaná úloha bude dost náročné pro vás. Pokud je to možné, informujte se svými přáteli, proč člověk, který nahrazuje opustil práci na prvním místě. To vám dá reálnou představu o přesných pracovních podmínek v této organizaci. Pokud to má něco do činění s pracovním tlakem nebo osoby v-poplatek, přepínání vaše práce může přistát vás v podobné situaci. Také zkontrolujte, zda se z hlediska zaměstnanosti, a pokud existuje nějaký právní vztah zapojeny, které vám nedovolí opustit práci, i když chcete. Mějte otevřenou oko pro pracovní ochrany, jako svazů a zda přijdou na pomoc (nový zaměstnanec) v případě problému.

Co budete přidávat do vašich zkušeností?
Osoba, která pracuje nepřetržitě těší na získání nových poznatků a osazování větší odpovědnost. Pokud se opravdu naučit něco dobrého po získání do nové společnosti, které se nemohou učit, když jste ve svém současném společnosti, pak si určitě měli pokračovat s novou prací! Pokud jste stále studijních příležitostí v současné společnosti, nemusíš měnit práci, protože vám pomůže postupovat ve své kariéře.

Jaký je plat túra a jaké budou vaše povinnosti?
Podívejte se, co plat balení jsou vám nabízíme a z toho, kolik peněz budete stále v ruce (po odečtení některých daní z platu). Někdy postavy platu balíčku je nafouklý dát špatný dojem. Také je potřeba uvážit, zda váš současný plat je lepší než ten, který jste byla nabídnuta. Pokud je záporný rozdíl (tj., pokud váš současný plat je lepší než ten vám nabízen), pak byste měli dát vážné zamyšlení před tím, než k přechodu na nové společnosti. I když plat je víc, měli byste pochopit očekávání od nové organizace, pokud jde o práci důkladně před podpisem na tečkovanou linií.

Budete mít nárok na jakékoli budoucí přírůstek platu? Je-li to plánované?
I když váš současný plat je nižší než to, co se děje, aby se v nové společnosti, jen zkontrolujte, zda plat přírůstek bude konat v blízké budoucnosti od současného zaměstnavatele. Pokud ano, pak jak brzy se dostat? Spolu s tím, je také nutné vyzkoušet, jak dlouho to bude trvat, plat ke zvýšení vaší nové společnosti? To bude opravdu pomůže v zajištění toho, aby po určitou dobu v budoucnosti, dostanete správné plat. Pokud je váš současný společnost se chystá dát vám plat výlet, který by byl srovnatelný s platem nabízí nová společnost a slibuje, že budete nakonec dostat více, pak je lepší, aby nezabírá novou příležitost. (Ale ujistěte se, že máte na odměnu výlet a jiné výhody včas!)

Jaké jsou výhody a požitky, které nabízí nové společnosti?
Je důležité, abyste se do zaměstnání s organizací, která je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti. Výhody jako školení od renomovaných institucí, bonusové platy, cestovní plány, zdravotní a lékařské plány, penzijních plánů a pojištění by měly být nabízeny nové organizace. Nová organizace by také měla být spravedlivé v tom, odměny a ocenění pro výkon poháněných iniciativ.

Jaké jsou vaše vyhlídky do budoucna s novou společnost?
Pokuste se zjistit, jestli budete mít dobrou příležitost v budoucnu (v rámci projektů pro práci na) po práci na původním projektu v nové společnosti. Porovnejte to s budoucími vyhlídkami, které máte v současné společnosti a vybrat tu nejlepší.

Budete dosáhnout dobrého pokrok ve své kariéře?
Každý člověk chce vzhůru rostoucí kariéry graf. Na entry-level pozice, může se chtěli dozvědět od nuly, ale za předpokladu, že již máte nějaké zkušenosti, bude sahající až do základů a prokázání bojovnost znovu v nové společnosti. Stačí vypočítat celkovou zkušenost v aktuálním organizaci a najít to, co role, kterou dostanete v nové společnosti. Pokud práce dostanete bude vyšší úrovni, než vaší současné práci, pak můžete určitě pokračovat s novou práci.

Budete moci udržovat zdravou pracovním a soukromým životem v nové práci?
Jako své kariéry, váš osobní život je stejně důležitý. Pochopím, když nová úloha nebude požadovat kvalitní čas, který byste chtěli strávit s rodinou, přáteli a sledují volnočasových aktivit jako je cestování, čtení, sport, atd. Vaše nové zaměstnání by vám měly umožnit multitask své povinnosti ve svém profesním i as osobním životě. Podívejte se, kolik listy na který máte nárok, ve svém novém zaměstnání. V případě žen zaměstnaných, co je mateřská dovolená struktura? Zjistěte si, zda byste mohli pracovat extra jako náhradu, pokud budete muset opustit svůj úřad brzy (v případě nouze).

Job Změnit Checklist

Pochopit pracovní požadavky a svou roli v nové společnosti.
Vypočítejte v ruce plat, který se dostanete za měsíc.
Zkontrolujte, zda vaše pozice v organizační hierarchii.
Pochopit své vyhlídky na růst a to jak z hlediska platu a postavení.
Pochopit jejich uznání a odměn.
Udělejte svůj domácí úkol o nové společnosti a nového oddělení.
Pochopit pracovní-kulturu organizace a přemýšlet, pokud se vejde do dobře.
Podívejte se na zaměstnanecké politiky organizace.
Podívejte se na zdraví a bezpečnost organizace.
Podívejte se, kolik nákladů a času budete trávit v dojíždění.
Zkontrolujte, zda je speciální vybavení, jako je členství v klubu zdraví, lékařská pomoc, atd.

Jen radu před podpisem off – příliš mnoho práce skákání na Váš životopis nebude vytvářet dobrý dojem na potenciální zaměstnavatele. Proto, výpočet klady a zápory před přijetím rozhodnutí a vy skončíte s lepším zaměstnavatelem. Pokud jste si jisti, že si můžete dělat lépe v nové společnosti, jdi do toho!

Nejlepší placené práce a kariéra
Dobře placená místa bez vysokoškolské vzdělání
Učitel na základní škole
Požadavky na on-line výuky práce
Krátkodobé a dlouhodobé cíle kariéry
DO Vs. MD
Odborný pracovník Náplň práce
Top Kariéra v Americe
Kariéra Cíle pro rok 2012
Odborný asistent Rozsah platu
Rozhodování o kariéře

Leave a Reply