Co mám Major V

Obor předmětu se rozumí získání specializace v určitém oboru. Vysoké školy nabízejí širokou škálu kurzů, ale výběr daný předmět je čistě podle svého uvážení. Musíte pozorovat se na své schopnosti a na oblast zájmu, než se vydáte směrem k rozvoji kariéry. Následující část se vás na důležitých faktorů, které mají být považovány za před vydáním rozhodnutí.

Co bych měl Major In: Důležité Návrhy

Zaměřte se na následující aspekty při výběru hlavní na vysoké škole.

Vlastní analýza
Vlastní analýzy vyplývá prohlížení duševního silné konstruktivní plánování kariéry. Máte se zaměřit na vaše předchozí výkony ve škole. Myslete na toto téma, že vás fascinuje nejvíc, je téma, o kterém jste vášnivý. Čím více budete myslet, bude vaše zájmy bude zjednodušen a budete moci přijmout správné rozhodnutí. Předpovědět svou budoucnost, akademický úspěch s předmětem jste nakonec vybrali. Udělejte si plán k úspěchu, jakmile jste se rozhodli pevně.

No tlak
Tento problém je velmi bují mezi studenty. Pamatujte si, že je to tvůj život a ty jsou jediným vládcem. Neužívejte žádné rozhodnutí pod tlakem. Rodičovská a vzájemný tlak, je zcela zřejmé. Pokud tomu tak je situace, aby vaše rodiče pochopili, řádně odůvodněných. Možná jste vzali méně známky ve vašem oblíbeném předmětu ve srovnání s ostatními subjekty, takže vaše rodiče chtějí, aby se pokročilo s něčím jiným. V takové situaci, je třeba vyjádřit svůj názor před nimi a ujasnit si své zájmy.

Seek Doporučit
V případě, že jste zmateni při výběru významnou, požádejte o radu kariéry poradce. Existuje mnoho profesionálních zdrojů, které nabízejí kariérové ​​poradenství. Vysoká škola poradci jsou také velkou pomocí. Budou vám požadované podrobnosti o odborných kurzech a možných pracovních příležitostí v budoucnosti. Můžete také inzerovat vaše požadavky v novinách nebo na internetu, aby si požadované radu.

Buďte Informativní
Ne všechny vysoké školy mají všechny disciplíny, předmět nebo větší. Před výběrem školu hlavní, budete muset shromáždit podrobné informace o kurzech nabízených v kolegií. K tomu máte provést podrobné vyhledávání na Internetu, aby se seznámili z nejlepších škol přiřazení konkrétní kurz. Druhou možností je mluvit s personalisty a poradců. Projděte publikovaných prací a výkon studentů a pak krok napřed.

Pak tento test

Zmiňovaný Níže je příklad kariéry testu. Je to druh self analýzy testu, který vám pomůže přijmout správné rozhodnutí při výběru vysoké školy hlavní. Kvíz se a zjistit odpovědi. Otázky leží přímo pod.

Jaké úkoly se vám líbil nejvíc ve škole?
Který subjekt, který studována nejvíce nepatrně?
Jaký je váš strategie, když se snažíte dostat grad programu?
Jak jste jako student? Inteligentní, pracné nebo příležitostná?
Jehož předmětem fascinuje Vám nejvíce?
Jaký je skutečný motiv pro přijetí přijetí na vysoké škole?
Proč chcete hlavní v této disciplíně?
Ve kterém subjekt, který dal nejvíce úsilí při vysokých škol zkoušky?
Obecně, ve kterém subjekt, který provádí nejlépe?
Jak omezující by vaše hlavní požadavky být?

Zaměřte se na svůj cíl a vynaloží veškeré úsilí k jeho dosažení. Obstarat každý detail o Vaší volby povolání. To zahrnuje jeho budoucí vyhlídky, pracovní příležitosti, růst a výzkumné perspektivy. Vezměte moudré rozhodnutí, a vynaloží veškeré úsilí k dosažení svého ambice. Všechno nejlepší.

Návrh Writer Popis práce
Práce v Demand v roce 2012
Kariéra, že co nejvíce peněz
Mateřská škola Učitel Plat
Jak si vybrat Kariéra po vysoké škole
Alternativní Careers pro právníky
Kurátor Popis práce
Kreativní Careers To dobře zaplatí
Spine chirurg Plat
Nezaměstnanost Pohledávky sníží, ale čísla může být překrouceno
Stavební management Kariéra Informace

Leave a Reply