Co můžete udělat, S biologie fakulta

Pokud máte zájem si kariéru v biologii, pak jsou možnosti dost a různorodé. Biologie studenti buď jít na výzkum nebo zadejte podnikového sektoru. Kromě základních předmětů biologie (botanika a zoologie), byl tento proud byl diverzifikovaný a spojil se s technických věd, dávat se zvednout k novější témata, jako jsou biotechnologie, bioinformatika, statistické vědy, které mají značné dobré vyhlídky.

Po dokončení svého stupně, měli byste mít za cíl udělat vaši poštovní studia. Vysokoškolské vzdělání vždy načte dobrých výsledků v dlouhodobém horizontu. S titulem v biologii a kombinace fyziky, chemie a matematiky, můžete channelize svůj růst v mnoha směrech, v závislosti na Vašem zájmu. Studenti se krátkodobé projekty a výzkumné práce, které jim pomohou získat odborné znalosti. Můžete navštívit výzkumné ústavy a společnosti, kde získáte další informace o těchto projektech. Následující odvětví mají volná místa pro vás, pokud máte vysokoškolské vzdělání v oboru biologie.

Akademické instituce (školy, vysoké školy, univerzity)
Zdravotnictví Industries
Výzkumné ústavy / Labs
Životní prostředí Ochrana sektor
Forensic Science oddělení
Psaní průmysl

Práce biologie Studijní

Biologie je obrovská disciplína a pracovních příležitostí bude záviset na vaší oblasti specializace. Biologie studenti rozhodnout pro lékařské vstup ke studiu lékařství pro stát lékařem. NELÉKAŘSKÉ věda je otevřen i pro studenty, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru biologie. Se základním stupněm v oblasti biotechnologie, můžete zadat farmaceutický průmysl. Marketing a odvětví k analýze kvality musí mít otvory pro čerstvý propustí outs. Specializovaný obor biologie like biochemie, biofyzika, biochemické inženýrství, biostatistika, molekulární biologie, buněčné biologie, mikrobiologie, molekulární medicína, klinický výzkum, nanotechnologie, atd., zažili ohromný růst a vývoj. Nicméně, je to vaše zodpovědnost zjistit dobré univerzity a vysoké školy, které nabízejí takové kurzy.

Biologie možnosti studijní kariéry nejvíce odměněni v oblasti výzkumu. Research nabízí obrovské možnosti pro budování vysoký profil kariéru. Můžete dosáhnout nejvyšší úrovně pozici, pokud jste úspěšně dokončili doktorandské studium v ​​kterékoliv pobočce biologie. Volba je na vás, zda chcete zadat podnikové sféry nebo do akademiků. Pro post děkanů, vedoucí oddělení, lektoři, profesoři a další vysoké úrovni náboru, jsou preferovány lidé s PhD. Růst v akademické oblasti je vždy na pozitivní straně. Dnes, mnoho studentů se kombinuje biologii s řídícím stupněm. Tato kombinace funguje skvěle hodí pro studenty, kteří mají sklon k podnikatelském světě. Mladí mysli nadšení otevření společnosti mají další titul MBA s cílem posílit až podnikatelské dovednosti.

Jedním z nejzajímavějších oblastí je forenzní vědy. To zahrnuje analýzu genetické informace jedince zjistit požadované informace. Můžete se rozhodnout pro to, když by vás zajímalo, co s tím můžete dělat s mírou biologie. Práva k duševnímu vlastnictví je žák, který pokrývá regulační, patenty a problematice autorských práv společnosti a jejích produktech. Kombinace biologie se statistikami ekonomie a matematiky má vysokou kariérní úspěch. Environmentální věda je stále náročné disciplíny. Specializující se v této disciplíně vám možnost pracovat na různých druzích projektů ochrany přírody.

Vědecké psaní je skvělý pole, které získává Osvěžovač a studenty, kteří mají zájem o vášnivý písemně. Máte možnost pracovat s vědeckými časopisy. Studenti mají důkladnou znalost v oboru biologie, stejně jako jazyk miluju tuhle práci. Biologie studenti se také mohou udělat kariéru ve vědeckém editaci. Editace časopisů, knih a výzkumných zpráv napsané autory a vědci je také zajímavé. Následující úlohy budou nabídnuta, pokud máte vysokoškolské vzdělání v oboru biologie.

Drug Tester
Kontrola kvality Analyst (např. v pivovarech, lékárny, apod.)
Zachování Vědec
Marketing Executive
Vědecký
Farmaceutické Jobs
Doktor (jakékoliv disciplíně)
Statistik
Zemědělské Vědec
Wildlife Biolog
Nanotechnologist
Medical Fyzik
Bioinformatician
Marine Biolog
Pivo / Víno Maker
Akademický učitel
Forenzní vyšetřovatel
Medical Illustrator
Medical Writer
Medical transcriptionist
Marine Biolog
Medical Coder
Forest Ranger
Biochemik
Environmentální Vědec
Epidemiolog
Taxonom
Botanik
Zoolog
Klinický výzkum vědec
Vědecký Writer
Obchodní zástupce

Rozsah a možnosti leží přímo před vámi. Buďte upřímní dost chodit do správné cestě. Shromážděte všechny potřebné údaje a vzít ten správný krok k dosažení úspěchu.

US Job Růst Rises
Vysoké placená místa
Nejstarší univerzita ve světě
Odborný asistent Rozsah platu
Speciální Pedagogické Plat
Kariéra Cíle projektu Příklady
Jak se stát Bounty Hunter
Nejlepší práce na rok 2012
Práce s Právnická fakulta
Top Platební Jobs přímo z vysoké školy
Archivář Plat

Leave a Reply