College Granty

S masivní školného, ​​které člověk musí platit pro vysoké školy, tam je mnoho lidí, pro které jít na vysokou školu jen zůstává snem. Naštěstí, tyto školy také uznávají nutnost poskytování stipendií a grantů na deserving kandidáty, a aby jejich sny jít na vysokou školu přijít pravdivý. Vysoká škola grant je podobný stipendium. Nicméně, na rozdíl od stipendií, kde není návaznosti na pokroku studentů dělá, granty nějakou službu potřebovat, a organizace, která poskytuje granty obecně kontroluje pokroku studenta dělá, a zajišťuje, že všechny závazky jsou řádně splněny. Ty jsou obvykle udělil studia a doktorandům ve snaze financovat výzkum nebo podporu studium v ​​daném oboru nebo tématu. To je obvykle případ, kdy jsou dotace nejsou poskytovány na školné, ale pro výdaje nezbytné k dokončení výzkumu. Existuje jen velmi málo granty k dispozici pro vysokoškoláky. Grantové částky se velmi liší a může pohybovat od $ 100 do ještě $ 100,000.

Žádost o grant College

Nejprve je nutné zjistit, z jakého důvodu jste se chystáte podat žádost o grant, ať už je to stupeň-based, program-based, nebo dokonce menšina grant. Granty jsou uvedeny na některých faktorech, jako je školné nákladů, příjmu rodiny, akademické úspěchy, obor, menšinové kategorie, atd. Rodinné majetku, student závislost, a očekává rodinného příspěvek jsou také vzaty v úvahu v tomto okamžiku. Věci, které musí být v pořadí od studenta, který se uplatňuje, jsou základní požadavky, jako je diplom střední školy, US občanství / nárok cizinec, SSN, čistý trestní rejstřík, a žádný výchozí na vrácení studentské hlíny. Po provedení všech faktory v úvahu, a zkoumání žádosti bude student obdrží zprávu, ve které uvádí, všechny podmínky způsobilosti detaily. Některé věci je třeba mít na paměti, jsou: podat žádost včas, ujistěte se, že víte, co žádáte přesně, a že máte nárok na stejné, a potvrdit, že váš dokumentace je vše na svém místě.

Typy College grantů

Existují různé typy grantů poskytovaných různými organizacemi. Kategorie, v nichž jsou poskytovány dotace jsou obecně rozděleny jako student zvláštní, předmět konkrétního, úrovně vzdělání nebo pro menšinové komunity. Některé z běžných typů vysokoškolských grantů jsou následující.

Federální granty
Tyto dotace jsou poskytovány federální vládou. Některé z nejznámějších a běžně požadován grantů jsou Pell grant, který existuje již od roku 1972, a poskytla finanční prostředky na miliony nízkými příjmy studentů. Přestože je tento program je pod přísnou kontrolou federální vlády rozpočtu, to bylo velmi cenným zdrojem financování. Ti studenti, kteří nemají bakalářský titul dosud, a snaží se zapsat do post-sekundární instituci, která uznává grant mohou žádat. Také tyto postgraduální studenti, kteří jsou, kteří chtějí jít na magisterského stupně, ale nemůže si dovolit škola je školné náklady jsou způsobilé žádat. Další commonly hledal grant je Akademický konkurenceschopnost (AC) grantu, který je k dispozici vysokoškoláka prváku a sophomores, kteří mají vynikající akademické záznamy a prošli s vyznamenáním, a také prokázat nadání vedení a servis. To je dokonalý příklad studenta založené grantu. Pak je tu SMART, také známý jako The National Science a matematiky přístupu k udržet talenty Granta. To je v podstatě pro třetí a čtvrtý rok studenty, kteří nejsou schopni pokračovat ve vzdělávání díky nákladům. Tato dotace je způsobilý pro ty, kteří usilují o titul v oboru matematika, počítačové vědy, biologie, chemie, fyzika, liberální umění a inženýrství.

Státní dotace
Mnoho států ve Spojených státech také mají dotační programy, které jsou k dispozici pro rezidenty studenty, a jsou na základě zásluh, je třeba, a oblast studia. Florida Ministerstvo školství, poskytuje granty na chtějí studovat ve státě samotném. K dispozici je také FSAG, aby země usilující studenti mohou využít. California Cal Grant Program je tam založena na studenta GPA a potřebě finanční pomoci. Pennsylvania State Grant Program je tam poskytovat granty na studenty, kteří byli přijati do školy nebo univerzity schváleny PHEAA. Wisconsin Vyšší vzdělávací pomůcky rada má rovněž granty pro ty, kteří chtějí studovat ve státě. Poskytuje také pro talentované studenty na základě některých určujících faktorů, pomocí speciálních programových grantů. Oklahoma poskytuje potřeb-založené grantů a specializovaných grantových programů. Grantové programy Michigan státu jsou určeny pro různé Studenti jako vysokoškoláků, akademicky nadaný, s nízkými příjmy a dospělé studenty. Podobně, téměř každý stát poskytuje vláda nějakou grantu v oblasti vysokého školství. Existují různé typy pomoci, které mohou být využily, v závislosti na různých faktorech, jako za zásluhy, finančních potřeb, atd.

Menšiny Granty
Afričan-američtí studentské granty se staly velmi populární v těchto dnech. Jako ve skutečnosti, procento studentů patřících k menšinám pozadí a absolvovali s čtyřletým stupně dramaticky vzrostl. Asi 40 vysokých škol a univerzit v USA stravování na granty speciálně pro Afričana-Američané. Pokud jste žena afro-americký student, pak musíte kontaktovat Spelman College, as v současné době je nejpopulárnější vysoká škola ve Spojených státech, které se péči o potřeby, které ženy africko-americké studenty. Státy jako Arizona, Texas, Kalifornie, Florida a je známo, že mají hispánské sloužící vysokých škol, které nabízejí granty zejména pro hispánské komunity. Domorodí Američané, kromě toho, že nejmenší menšina studentská skupina, jsou také nejvíce znevýhodněné. Pro ně jsou zde Američtí indiáni Granty. Pak tam je Granty pro asijské amerických studentů, které obstarává Asijských Američanů, kteří jsou nejrychleji rostoucí etnická populace v USA.

Předmětu Granty
Tyto granty jsou velmi časté, zejména s ohledem na skutečnost, že mnoho profesionálních organizací by chtěli mít nějaký výzkum provádí na produkt jejich organizace. Korporace utrácet milionů dolarů na granty s cílem přilákat akademicky řízený a nadaným studentům k jejich firemním záhyby. Konkrétně pro odvětví zdravotní péče, americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb poskytuje stipendia pro studenty, kteří jsou znevýhodněni. Pole jako ošetřovatelství a učení, které vyžadují zvláštní finanční prostředky kvůli prostředku problémy, hlavně kvůli tomu, že zápis cena je mnohem nižší než počet pracovních míst, které jsou třeba doplnit, jsou udělovány granty na podporu odvětví na celkovém trhu scénář.

Studentské Zvláštní granty
Some granty byly navrženy udržet specifickou kategorii studentů v mysli. Mezi nejčastější kategorie jsou non-tradiční (jako dospělé studenty), s nízkými příjmy (nebo znevýhodněné), absolvent, student, vysoká škola a vojenská. Existují také různé granty k dispozici pro ty, kteří chtějí pokračovat v doktorát. Tam jsou dotace, které se zaměřují na nízkými příjmy řadu studentů. Nabízené kurzy jsou večerní a víkendové kurzy, které by vyhovovalo zejména těch, kteří pracují a nemohou si dovolit vyšší vzdělání kvůli měnových otázkách.

Ženy Granty
Grantové programy, které byly navrženy pro ženy pomáhají podporovat účast žen v nedostatečně zastoupených studijních programů jako věda, matematika a podnikání. Americká asociace univerzitních žen, která je považována za jednu z nejvlivnějších organizací ve Spojených státech, nabízí širokou škálu grantů na menšiny a znevýhodněné ženy, které chtějí vrátit na vysokou školu a sledovat míru. Granty jsou podporovány pro ženy, zejména je odvětví like ošetřovatelství, lékařský výzkum, matematika, věda a technika. Nejoblíbenější sdružení poskytující granty pro ženy jsou Národní fyzikální vědy konsorcia a Národní Black Nurses Association.

Pokud jste student, nebo vaše dítě chce jít na vysokou školu, nebo znáte někoho, kdo potřebuje tyto granty, aby šel na vysokou školu, pak můžete kontaktovat místní školy ve vašem okrese a dozvědět se více o granty, které mohou být využily . Spravedlivý akademické požadavkem je mošt. Každá fyzická osoba má právo na vzdělání, a mnoho organizací, aby obrovské úsilí, aby zajistily, že dostanete dobré vzdělání. Stačí jen, aby se úsilí přiblížit se jim, a pokud splníte jejich požadavky, pak obvykle udělat vše pro to, aby vám pomohl ven.

Nebezpečné Jobs, že dobře zaplatí
Perfusionist Plat
Základní požadavky aby se stal učitelem
Top placených pracovních míst
Gastroenterolog Plat
Nejlepší práce v Americe 2012
ČTÚ Popis práce
Kriminalista Kariéra Informace
College profesor Plat
Montážní linka Worker Popis práce
Nastavení Kariéra Cíle

Leave a Reply