College profesor Plat

Dr. Johnson, jeden z mých blízkých přátel mateřský strýc má titul BS, 3 magisterské tituly, Ph.D. a má některé vynikající pracovní zkušenosti z 20 let. Byl vedoucím oddělení katedry ekonomie na dvou po sobě jdoucích časy a nyní pracuje jako hostující fakulty v mnoha školách. Plat, že vydělá nyní je příslušný s většinou tradičních pracovních míst. Jako nový podnik zapojit se studenty a vydělávat lepší příjem, on začal brát on-line kurzy. I když, plat se blíží US 51.000 dolar (v průměru), Dr. Johnson byl schopen udržet dostatečné úrovně příjmů za posledních 5 až 10 let.

Příběh Dr. Johnson poukazuje na různé způsoby, jak profesor může zvýšit svůj potenciál výdělku. Zatímco pracovní spokojenost, jistota pracovního místa a flexibilní pracovní doba jsou některé z výhod profesoři vychutnat, jsou platy vysokoškolský profesor, jsou předmětem zájmu pro všechny ty, kteří chtějí, aby se stal vysokoškolští profesoři.

Výplata

Stejně jako mnoho plat se pohybuje v oblasti zaměstnanosti jsou závislé na některých dominantních faktorů, plat se významně liší v důsledku těchto faktorů, které byly níže.

Pracovní City
Náklady na bydlení se liší výrazně mezi městy. Můžete výzkum a pochopit trendy obývacího nákladů v různých městech. V závislosti na město, ve kterém se pracuje jako profesor, bude váš plat se liší.

Například, podle posledních zpráv roku 2010, tarifní stupnice na vysoké škole profesorů pracuje v New Yorku, je kolem nás $ 75,000 US 125.000 dolar, zatímco ti, kdo pracují v Houstonu může vydělat o tom nikde 50.000 USD na US 115.000 dolar. Není to jen, že je v určitém městě může opravňovat vás těchto vyšších platí. Pracovní zkušenosti a požadavky na vzdělání jsou více faktorů, které přispívají při rozhodování o plat.

Vzdělávací Kvalifikace
Výuka práce vyžadují nejvyšší úroveň vzdělávacích stupňů a hluboké znalosti předmětu. Říká se, že jako učitel či profesor učení nikdy nekončí a je to pravda. Plat jednání v prvních letech může být na základě vašich akademických kvalifikací.

Vyšší úroveň odborných znalostí máte, tím více příležitostí, budete muset získat lepší platové balíčky. Výzkumné instituce pronájem vysokoškolské profesory po několika letech praxe, mají-li zájem v této oblasti. Jakmile si stoupnete v učitelském povolání, to je na vás, aby svou kariéru do nových výšin.

Bakalářské, po absolvování udělen, Ph.D., doktorský výzkum atd., jsou nutné zvýšit rozsah výdělku a pracovní příležitosti. Není divu, může požadovat některé oběti a tvrdou práci.

Pracovní zkušenosti
Více počet let jste strávil jako profesor vysoké školy, by lépe být šance spravován vydělávat vyšší stupnice platových tarifů. To je proto, že vysoká škola instituce pozor na kandidáty, kteří mají nějaké dobré pracovní zkušenosti, aby nemají se jim vysvětlit, různé složitosti řízení vysokoškoláky. Takže, pokud jste čerstvější, aby vaše pověření jsou dobré, aby vám zaměstnán někde poté, co jste pracoval několik let na vysoké škole, i vy můžete přepínat svou práci pro lepší příležitosti k růstu, nebo si můžete sjednat pro vyšší profesora platu.

Platové rozpětí pro ty, kteří mají pracovní zkušenosti méně než jeden rok je v mezi US $ 40.000 až US $ 70,000. Pro ty, kteří pracovali pro téměř 5 do 10 roků, průměrná mzda se pohybuje mezi US 48.000 dolar na US $ 80.000. Plat může jít jak vysoce jak US 125.000 dolar pro ty, kteří byli v této profesi asi 20 let.

Jak můžete pozorovat, plat je určitě slušná a tvrdou prací a zkušeností, může být člověk úspěšný v této oblasti. Být vysokoškolský profesor je lukrativní kariéru volbou pro všechny, kteří se snaží, aby se stal vysokoškolští profesoři. Takže, pokud máte zájem o v této oblasti, měli byste sledovat to pilně. Přejeme vám hodně štěstí!

Doktor Osteopathic medicíny
Montážní linka Worker Popis práce
Jak se stát Spy
Online Tutoring Jobs
Sportovní stipendia
Myšlenky Kariéra Změnit
Jak si vybrat novou kariéru v 40
Pracovních míst, která dobře zaplatí
Dobře placená místa pro ženy
Kroky pro Stát profesionální sportovec
Pracovních míst, která co nejvíce peněz

Leave a Reply