Concierge Popis práce

Domovníci jsou nedílnou součástí každého hotelu nastavení. To je pravděpodobně nemožné si představit, kde by hosté se bez přítomnosti kvalifikované concierge. Úkolem recepce vyžaduje, aby splňovaly potřeby hostů a koordinovat úkoly, které jim mohou pomoci při plnění požadavku hostů. V pracovní příležitosti v této oblasti se zvýšil s rozmachem v hotelovém průmyslu.

Co je to Concierge?
Slovo concierge je francouzského původu a znamená to, že brankář klíčů. V podstatě tato profese se datuje do středověké Francii, kdy jednotlivci byli zaměstnáni starat domů, hradů a zámků a dostaly povinnosti plnění požadavků hostů. Vzhledem k tomu, kola času pokročila, tato profese se vyvinula sama a povinnosti domovníci se rozšířila na různých úrovních.

Cla Concierge
Zde jsou různé výkon funkce domovníka, které jsou součástí jejich pracovních míst.

Rukojeť maily a zprávy hostů a rychle reagovat na určitých otázkách.
Uspořádat rezervace pro večeře a koncerty.
Návrh restaurace, nákupní umístění, lázně, zdravotní služby a další zajímavá místa pro hosta v této oblasti.
Jednat jako cestovní poradci a směrných hosty na různých balíčků zlevněných cestovních a speciálních nabízených služeb.
Slouží jako vodítko v místních turistických map a geografických oblastí.
Zachovávat mlčenlivost o všech informací z hostů a udržet ji pouze na vědomí vedení hotelu.
Péče o hosty a náležitostech a věcmi.
Pokud pracuje na hlavní pozici, může concierge dohlížet juniorů a personál.

Popis práce o Hotel Concierge

Domovníci hrát klíčovou roli při řízení zákaznických operací v lázně a hotely. Jsou záchrana hotelů a jsou pověřeny s prací řízení zákaznických požadavků a dotazů. Jejich práce zahrnuje aktivity od hledání řešení problémů, hosté na pomoc hosty v rezervaci pro různé jiné zařízení, jako je lázně, aranžování show a speciální akce. Žádosti mohou hosté často výstřední a zdánlivě nemožné však zavolat, že povaha této profese domovníci se snažit co nejlépe splnit požadavek jejich hostů.

Náplní práce je recepce s sebou nese ho mít vynikající kontakty s VIP a na hluboké znalosti o místní oblasti a jeho různých místech. Tvorba dobré kontakty je naprosto zásadní pro recepce, as požadavky hostů, často potřebují pomoc z vnějších zdrojů. Ať už je to uspořádání dopravy k návštěvě města nebo jiné potřeby, domovníci pracovat pro naplnění potřeb svých hostů. V VIP hotely, představují tvář městě, a tak, to je jejich pozice velmi zodpovědná označení. Jejich pozitivní chování ovlivňuje podniky a velké obchodní domy navštívit hotel často. Svého stolu v hotelech tvoří epicentrum různých pracovních činností. Jejich péči a okamžitou pozornost k problémům hostů vytváří dobrou image služeb.

Získání zaměstnání jako recepční se stalo poměrně jednodušší v dnešní době, protože existují různé zaměstnanecké agentury, které průvodce, aby byli jednotlivci najatí na této pozici. Bakalářský titul v oboru hotelového managementu spolu s vynikající velení nad anglického jazyka jsou nejdůležitější požadavky pro tuto práci. Jazyk může hrát rozhodující roli v úspěchu jedince jako domovnice, že vícejazyčné je skvělý nástroj, aby účinně jednat se zákazníky v této profesi, zejména v případě, že zákazník je zahraniční host.

Ačkoli to není pravidlo, ale recepce může a získat slušné množství cestou tipů poskytovaných hosty a zákazníky ve výměně rychlý servis a vybavení. Uložení osobnost a otevřenost ocení různých kultur je nutné, aby se stal úspěšný jako domovnice. Jejich úkolem je splnit všechny požadavky hostů samotných, musí zajistit, aby tyto požadavky jsou legální a nemají přistát v nesnázích v řízení potřeb svých hostů.

Kariéra volby pro introverty
Jak vybrat svou kariéru
DO Vs. MD
Snadné Kariéra v oblasti zdravotnictví
Stres-free pracovních míst, která dobře zaplatí
Medical Field Kariéra Seznam a plat
Kariéry, které dobře zaplatí
Popis práce pro Executive Pastor
Top Lékařské Práce v Demand
CIO Plat
Kroky aby se stal učitelem

Leave a Reply