Corporate Finance Kariéra

Corporate finance je jedno pole, ve kterém obdržíte peníze pro manipulaci s peněžní transakcí. Tato kariéra je dobře díval se na začínající finanční profesionály díky své schopnosti odměnu. Jedinci, kteří jsou zaměstnáni v oblasti corporate finance sektoru se specializují na pomoc společnostem při vytváření finančních prostředků, které jsou nezbytné pro podporu a rozšíření podnikatelské činnosti, nastavit akvizice, řízení hotovostních zdrojů, a zajistí finanční a hospodářské stability v budoucnu.

Práce v tomto odvětví, najdete sami pomáhat nadnárodní společnost nebo místní firmu těší proniknout do globální platformě. Tak dlouho, jak budete pracovat efektivně, podnikové finance kariéry jsou relativně stabilní. Jako corporate finance profesionální, nemusíte pracovat na provize nebo jiných pobídek, místo, váš úspěch počítá na Vaší schopností vytvářet finanční strategie a plány, které budou posílit společnosti produktivitu v dlouhodobém horizontu.

Corporate Finance Jobs

Treasury Manažeři
These profesionálové zvládnout Treasury oddělení, a jejich základní pracovní povinnosti zahrnují získávání kapitálu a finance, fondy a finanční plánování, a peníze a asset management. Neposkvrněné analytické schopnosti, řízení a motivace dovednosti jsou nezbytné v takovém vyšší úrovně administrativního příspěvku.

Finanční analytici
Finanční analytici provádějí například povinnost posuzování rozpočtových projektů, kterým se stanoví finanční požadavky, semi-permanentní finanční plánování a prognózy, a zabývající se pořízení majetku a výdajů, a nájemních smluv. Jsou také odpovědné za přípravu rozpočtů, analýza konkurence, zastupováním společnosti před úvěrovými domů, řízení společnosti investic, a naznačuje odvozených strategií. Oni normálně udat podrobnosti v oblastech, jako je plánování, rozpočtování, příjmy, nebo financování projektů. Jsou nezbytně nutné mít důkladné znalosti o způsobu financování pracuje v podnikatelském sektoru.

výrazu tváře.
Jedná se o profesionály, kteří jsou dobře-zběhlý v účtech. Jejich práce zahrnuje popis plnění povinností týkajících se účetnictví, analýzy nákladů, finanční plánování a vykazování. Kromě toho také řešit v derivátových nástrojích, pronájem a společných zájmů účtů, majetku, příjmy a výhody. Oni vytváří a využívá rozmanité kalkulační systémy, a zvládnout fiskální re-inženýrství, auditor koordinace, a transfer pricing problémy. Oni jsou obvykle najímáni účetních firem.

Důstojníci Investor Vztah (IROs)
Investor vztah úředníka povinnost obecně zahrnuje zveřejňování firemní finanční informace a události prostřednictvím média tiskových zpráv, koordinaci s kapitalisty a investory, reagovat na dotazy investorů, a provádění telekonference a splňuje. On musí být v neustálém kontaktu s vrcholového vedení společnosti, což je důvod, proč je povinen porozumět finance a public relations důkladně.

Úvěrové Manažeři
Povinnosti úvěrových manažerů účtuje Společnost nastavení obřadů pro úvěrové kolekce a pro audit pohledávek. Tito vedoucí pracovníci musí být schopni vyhodnotit účetních informací a umět znát své klienty a zákazníky dovnitř a ven.

Peněžní Manažeři
Peněžní manažeři zabývat v krátkodobé úvěrové požadavky, a zaručit dostupnost dostatečných finančních prostředků pro provoz každodenní podnikatelské činnosti. Navíc, oni také udržovat zdravé vztahy s bankami a věřiteli, rezervní nadměrné financuje úročené účty a spravovat globální a lokální převody finančních prostředků.

Základní požadavky

U všech výše uvedených pozic a pozic, musíte mít silné ústní a písemné komunikační dovednosti, interpersonální dovednosti, manažerské schopnosti, a úplné pochopení role financí a měnových faktorů na trhu. Vědět, jazyky jako japonština, čínština, francouzština, němčina nebo španělština je jistě plus bod, pokud chcete, aby krok do těchto kariéry. Možná budete muset cestovat do různých zemí a regionů pro obchodní účely. Zákazník je také povinen být ochotni se učit nové IT technologie, které napomoci při provádění většinu povinností potřebných v této profesi.

Rozsah platu

Spuštění platy v těchto kariéry s bakalářským studijním rozmezí od $ 35,000 – $ 50,000, zatímco platy po následné diplomové rozmezí od $ 55,000 – $ 80,000.

Finanční Analytici: 40.000 dolarů – 50.000 dolarů ročně.
Pokladní Manažeři: 80.000 dolarů – 120.000 dolarů ročně.
Peněžní Manažeři: $ 70,000 – 80,000 dolar ročně.
Úvěrové Manažeři: 80.000 dolarů – 90.000 dolarů ročně.
Důstojníci Investor Vztah (IROs): 80.000 dolarů – 90.000 dolarů ročně.
Regulátory: $ 75,000 – 80,000 dolar ročně.

Jak jste si několik let zkušeností v oblasti corporate finance sektoru, může dojít k výraznému nárůstu v platu. Firemní finance kariéry jsou jistě považovány za lukrativní, což je důvod, proč jsou velmi žádané.

Nejlepší univerzity ve světě
Ošetřující lékař Plat
Počítačové Kariéra a platy
Nejlepší Careers pro 2012
Nezaměstnanost Pohledávky sníží, ale čísla může být překrouceno
Nejlepší Počítačové Práce pro budoucnost
Dobře placené práce s NO fakulta
Jak si vybrat Kariéra
Práce práci s dětmi se speciálními potřebami
Co je to Full Zaměstnání
Počítačový hardware Engineer Plat

Leave a Reply