Cowboy Jobs

Je skutečně se zdá být překvapivé, kovbojské práci v současné high-tech světa. Nicméně, existuje velké množství kovbojů pracovat v ranče po celé divoké státech USA, ať už je to Texas nebo Kansas. Jsou to novodobí kovbojové a najít musíš opustit své domovy a hledat pouze ve státech, které svědky původ kovbojů. V dnešní době, práce kovbojů byl omezen na dohled zachování farem a při obstarávání zvířat. S vynálezem ostnaté dráty, velké dobytčí disky od jednoho státu na druhý skončil před několika desítkami let a současné éře kovbojů se zaměřují zejména na různé úkoly týkající se řízení skotu v ranče.

Definování Cowboy Jobs

Většina z nás definuje kovboje přesně v tradičním americkém způsobu jako člověka, který tráví většinu dní na koních hnát dobytek jednotky na Divokém západě oblasti. Nicméně, současní kovbojové mají mnoho povinností a odpovědností. Mají se starat o chovu zvířat, opravy plotů a provádět úkoly zavlažování řízení v ranče. Takže vaše definice kovboj bude klást omezení na úkoly a povinnosti kovboje. Pokud bychom klub spolu úkoly kovbojů od posledních 100 let od svého vzniku, dnes, lze shrnout do několika těchto tratích. Kovboj je samostatně motivované jednotlivce, který tvrdě pracuje, aby se péče o hospodářská zvířata, jakož i na rančích pozemků, a je obratný v zacházení lan a koně.

Hledání Cowboy Jobs

Není snadné najít kovbojské práci z důvodu omezeného praxi těchto trvalých tradic v USA v těchto dnech. Nicméně, stále se říká, že zhruba 10.000 lidí pracuje jako kovbojů v ranče po celé USA. S pomocí sítě farmářů a lidé, kteří to do stejného povolání, lze získat tyto úlohy. Požádejte své přátele, aby vám pomůže najít informace o farmách a lidí pracujících v nich. Prostřednictvím sítě profesionálů ve stejném oboru, získání zaměstnání jako kovboj je možné snadno.

Kariéra pro Cowboys

Je konstatovat, že počet úkolů kovboj má provádět všechny v průběhu dne je jistě obrovská. Možné kariérní možnosti pro kovboje v rančů může být některý z následujících.

Jízda na Groomer
Zabývá se úkolu sledování zdraví a kondici koně na denní bázi. Má zajistit, aby stabilní, sedla, uzdy a další vybavení jsou čisté a kůň cvičení denně. Musí hlásit jakékoliv zdravotní problémy koně okamžitě k veterináři.

Ranch manažer
Kovboj jako ranči manažer musí mít rozsáhlé zkušenosti v práci na velkých farmách. Mnoho soukromé instituce poskytují vzdělání v ranči řízení. Možnost provozovat všechny druhy strojů používaných na farmách a byla bilingvní, je výhodou.

Dude Ranch Hand
Dude Ranch ruce jsou zodpovědné za péči o trávníky, pozemek, krmení, péče o zvířata v ranče. Musí pracovat pod ranči správce a musí mít také znalosti koní a západní kultury a životního stylu.

Je pro vás důležité, že když si vážně chtít, aby zvážila kovbojský život dříve, než začnete tento propad, aby se stal kovboj. Pokud Google na internetu, je snadné najít informace týkající se různých webových stránek, které nabízejí kovbojské jobs. Různé cestovní kanceláře a portály Internetové práce poskytnout informace o úlohách, které jsou požadovány v ranče. Profesionálové v farmaření zemi vám může pomoci získat práci v této oblasti. Je možné najít různé další úlohy související se kovboj funguje stejně jako v jatkách, barel závodník, jako zaměstnanci nebo konkurentů na rodeo nebo v kovbojském trucker podnikání. Neomezujte své hledání zaměstnání jen na jeden aspekt z kovbojských pracovních míst. Tyto práce nejsou finančně vyplatí, takže budete muset myslet dvakrát před svým odstoupením v nich. Nicméně, pokud jste přemýšlel jít v Divokém západě a opravdu žít kovbojský styl, přestávka od své každodenní práci je vždy skvělé!

Ústní chirurg Plat
Jak být Zaměstnání Ready
Dobře placená místa bez vysokoškolské vzdělání
Práce práci s dětmi se speciálními potřebami
Nejlepší profesích v lékařském oboru
Jak se stát Endodontist
Oční technik Plat
Slibné Kariéra ve zdravotnictví
Konec Rozhovor otázky
Práce recese důkaz
Jak se stát pojistný matematik

Leave a Reply