Dermatologie jako kariéru

Dermatologie zabývá diagnostiku a léčbu chorob spojených se kůže, vlasů a nehtů. Kůže je náchylná k různým nemocem, jako je akné, rakovina kůže, lupénka, ekzém, bradavice, atd. Hair související problémy, jako je vypadávání vlasů, lupy, atd. jsou běžné. Dermatolog je kvalifikovaný lékař, který diagnostikuje a léčí tyto problémy.

Pracovní profil z dermatologa
Pracovních povinností ze dermatolog patří diagnostiku a léčbu poruch souvisejících s kůže, vlasů a nehtů. Pro účely stanovení diagnózy, může si líznout kůže, tkáně nebo krev vzorky a vyzkoušet si je. Na základě výsledků testů se spravuje požadovanou léčbu ve formě léků, radioterapie nebo chirurgie. Kromě toho, on také provádí estetické postupy pro ty pacienty, kteří chtějí zlepšit své kůži. Různé kosmetické procedury, které dermatologové vystupovat jako léčba patří laserové terapie, dermabraze, botox injekce nebo kolagenová injekce, plastická chirurgie, atd.

Vzdělávací Kvalifikace

Bakalářský studijní: čtyřletý bakalářský studijní obor s jedním z těchto tří – biologie, chemie, fyzika je nutné.

Lékařská fakulta Udělen: Dermatologové spadají do kategorie lékařů, takže se zúčastnit lékařská škola pro získání čtyřletého lékařský diplom (MD nebo DO).

Residency Program: Po získání lékařského diplomu, dermatologové mají dokončit tříletý akreditovaný vzdělávací program k pobytu. První ročník programu pobytu zahrnuje urgentní medicína, vnitřní lékařství, rodinná praxe, všeobecná chirurgie, gynekologie a porodnictví nebo pediatrie. Další dva roky se zaměřuje na dermatologii specifických kurzy jako biochemie, dermatologie, fyziologie, keratinocyty, melanocyty, kožní příznaky infekce HIV, patofyziologie UV záření, atd. Oni jsou také cvičeni na vedení evidence, poradenství pacientů a diagnostické testování. Specializace ve dermatologie jsou k dispozici v oblasti immunodermatology, kosmetické dermatologie, dermatopatologie, veterinární a dětské dermatologie.

Licence
Po ukončení programu pobytu, povolení je třeba získat, aby se stal praktikujícím dermatologist. K tomu, dermatologové musí kvalifikovat tři kroky USMLE zkoušky. Mají také projít Board certifikační zkoušku provedenou americkou tabulí Dermatology. Re-certifikace je nutné po deseti letech.

Pracoviště
Dermatologové práce v nemocnicích na klinikách, a zdravotnických zařízení. Oni také najdou uplatnění jako lektoři lékařské vysoké školy. Oni jsou také velmi žádané v klinických výzkumných zařízení, které také pomůže jim dokončit MD.

Výdělky a výhody
Odhadovaný průměrný plat dermatologa je 235.178 dolarů v USA. Osoby samostatně výdělečně činné dermatologové spravovat své výhody nastavením jejich konzultace a ošetření poplatky, ale placené ty požívají výhod like placenou dovolenou, pojištění, důchodová pojištění, atd.

Dermatologie je rychle se rozvíjející kariéru vzhledem k rostoucí zdravotnického průmyslu. To bylo předpovídal Úřad statistiky práce, že prostor pro dermatology se bude drtivá v nadcházejícím desetiletí. Ti, kteří si přejí, aby se to jako kariéru, by měli mít přátelský přístup, citlivost k potřebám pacientů a co je nejdůležitější, vášeň a nadšení k povolání.

Nejlepší placené zaměstnání,
Nejvyšší placená místa bez míry
Snadné Kariéra dostat do
Práce v Demand v roce 2012
Etapy rozvoj kariéry
Jak se stát Diplomat
Top Ten Nejvyšší placených pracovních míst v Americe
CIO Plat
Který kariéra je pro mne ten pravý
Nebezpečné Jobs, že dobře zaplatí
Kariéry, které dobře zaplatí

Leave a Reply