Detektivní Požadavky

Undercover, koncové zločince, bojovat ty, které jdou v rozporu se zákonem. No, dovolte mi, abych vám jednu věc. Úkolem detektiva není poloviny taková sláva, jako Hollywood dělá to být. Ve skutečnosti, práce je jedním z nejnebezpečnějších, jak jde, skoro zpříma proti nebezpečným zločincům, úplně sám. Takže pochopitelně, bude detektivní agentury a policie si dal dlouhý seznam požadavků, které jsou potřebné pro vlastnit, měli byste vždy snažit být jeden v budoucnu.

Čemu znamená být Detective

Dovolte mi tedy dělit do vzdělávání a osobní vlastnosti, které detektiv měl mít. Úloha tohoto druhu vyžaduje jak osobní a akademické kvalifikaci. Proto pokud chcete být policie nebo soukromý detektiv, oba tyto typy požadavků jsou nezbytné.

Vzdělávací Kritéria
Člověk musí mít ukončené střední školu. V závislosti na povaze práce, můžete také požadovat, aby bakalářský titul v oboru trestního a / nebo osobní a / nebo občanských práv. These vzdělávací vlastnosti jsou důležité, protože detektiv potřebuje vědět, které právní předpisy, může osoba, kterou je koncové, zlomu. On také musí mít základní know-how pro první pomoc.

Mnoho profesionálních detektivů také vědět o trestním psychologii, což jim proniknout do mysli zločince a pomáhá jim předvídat jeho další tah.

Pokud se chcete stát policejní detektiv, je nutné provést 4-rok bakalářský program z uznávané univerzity, nejlépe v kriminologii / psychologie nebo nějaké právo. Budete také muset podstoupit rozsáhlé policejní výcvik, na konci roku, které musíte mít základní fitness úrovně jako předepsané nich. A detektiva práce může být často o přísně fyzické povahy, a proto by měl být dostatečně silný, aby byly schopny se vyrovnat se všemi takovými hrozbami.

Osobní Kritéria
Teď už opravdu nevím, co byly dosažené vzdělání Jamese Bonda nebo Sherlock Holmes, ale mají spoustu osobních kvalit, které pomáhá jim stát se velmi dobrými detektivové skutečně.

První věc, kterou musíte mít, je řešení problémů schopnosti. Vzhledem k tomu, se dát všechny stopy dohromady a nějaký smysl z toho, vědět, kam jít a kdy a co si z konkrétní situace, je nutné mít pozoruhodně ostrý mozek. Detektiv musí být rovněž velmi statečný a odvážný. On se setká s hodně nebezpečných situací a proto trvá muže velkým množstvím statečnosti, aby mohli udělat. On také musí být schopen se přestrojit přiměřeně dobře a být dobrý herec. On často ocitne v situaci, kdy se musí změnit svůj vzhled a předstírat, že je někdo jiný, aby si informace z někoho. Konečně, detektiv musí být také velice společenský a měl by být dobře připojen. Kdo ví, který z vašeho kontaktu může poskytnout informace, které potřebujete!

A ano, pokud jste opravdu dobrý v tom, může práce za jednu z nejvyšších platebních míst v celém světě. Ostatní soukromé agentury mohou stanovit své vlastní soubor požadavků stejně, což cítí jsou důležité jako součást detektiva práci.

Personality Test pro kariérní
Web Developer Rozsah platu
System Analyst Plat
Snadné Kariéra dostat do
Dobře placená místa, které se týkají práce s dětmi
Který kariéra je pro mne ten pravý
Kariéra volby pro introverty
Jak se stát Home Inspector
Strojník Popis práce
Top výběru povolání
Co Kariéra je pro vás ta pravá

Leave a Reply