Dlouhodobé cíle kariéry

Když jsme čerstvé z vysoké školy, kolik z nás vlastně mají ponětí o tom, co chceme od své kariéry? Řekl bych, nic! Ano! Je to pravda. Pokud a dokud jsme měli některé dobré a některé špatné životní a pracovní zkušenosti, nevíme, co chceme dělat se svým životem profesionálně i osobně. Nicméně, poté, co jsme dostatek zkušeností v životě, měli bychom ztrácet čas a začít s kariérním plánováním okamžitě.

Chcete-li být úspěšný v něčí kariéře vyžaduje určitou cílovou nastavení. Měli byste být velmi jasné, na co všichni očekávání máte od své kariéry a zaměstnání. Když mluvíme cílů, zahrnuje dlouhodobé i krátkodobé cíle termínové kariéru. Přejděte dolů vědět o několik tipů, které vám pomohou dosáhnout na své cíle.

Jaké jsou dlouhodobé cíle?
Za prvé, pojďme začít s rozlišováním mezi dlouhodobě a krátkodobých cílů. Jak již název napovídá, dlouhodobé cíle jsou ty, které máte v plánu dosáhnout v průběhu delší dobu, kdekoli mezi třemi až pěti let. Na druhé straně, krátkodobé cíle jsou ty, které mohou být dosaženy v roce nebo tak. Následující příklady dále pomůže v pochopení stejný.

Příklad 1:
Pro některé lidi, stabilita v něčí práci a povolání, může být dlouhodobým cílem. Takových lidí by držet pracovních míst, která jsou v současné době drží a dát mu to nejlepší. Pro společnosti je růst, profesionálové, kteří upřednostňují stabilitu v zaměstnání, jsou hlavními přispěvateli a tudíž nejvyhledávanější.

Příklad 2:
Dalším příkladem dlouhodobého kariéry cílem je začít něčí vlastní podnik. Profesionálové, kteří preferují flexibilitu při jejich práci, jsou rizikové příjemce a inovátoři, kteří chtějí vydělat odpovídá úsilí, které vložil, obvykle nastavuje spouštění obchod jako své kariéry cíl.

Jak Příjezd na dlouhodobé cíle?
Pro dosažení vašich cílů, měli byste vědět, sami velmi dobře. Měli byste vědět, jaké jsou vaše silné a slabé stránky, co motivuje vás, co jsou vaše rád, nelíbí a vášně v životě. Spolu s tím, měli byste vědět, jaký druh osobnosti máte – ať už jste introvert nebo extrovert, společenský člověk. Dáváte přednost jednotlivých pracovních míst, nebo jste více pohodlné jako týmový hráč? Zaměřte se na sebe a přijít se seznamem kariéry, které si myslíte, že by chtěl pustit do.

Definovat, co úspěch znamená pro vás. Je to finanční stabilitu, které hledáte, nebo se učím nové věci a získat zkušenosti? Znát své vlastní osobní definici úspěchu dále pomůže určit vaše cíle. Také vzít v úvahu aktuální situaci. Buďte velmi realistický při stanovení dlouhodobých cílů.

Na konci, ze seznamu kariéry, které jste si připravili sami, mějte na odstranění až přijedete na konečném výběru. Samozřejmě, přijet se na něj po mnoha myšlení a uvažování. Pro ty z vás, kteří jsou již v některých zaměstnání, bude toto cvičení pomůže znovu přemýšlet o své cíle.

Užívání akci
Jakmile budete vědět, kariérní cestu, kterou chcete převzít, identifikovat kvalifikaci a dovednosti potřebné k dosažení vašeho cíle. Některé z dovedností, které jsou povinné v podnikatelském světě dnes být úspěšný v něčí kariéry je – komunikační dovednosti, řešení problémů, rozhodování, team building, kritické myšlení, sociální dovednosti, kromě základní manažerské dovednosti, jako je plánování a organizování . Vytvořte si tedy tyto dovednosti v průběhu několika příštích let pro profesní rozvoj.

Vzhledem k tomu, firemní změny světa tak rychle, být připraveni přinést nějaké změny ve vašem cíli v budoucnosti, pokud to situace vyžaduje. Jedna poslední dříve, než začnete se podepisuji – při nastavení profesních cílů, je vždy připraven s lhůtě a akce se chystáte vzít, k jejich dosažení. Tím se zajistí, že vaše cíle nejsou jen zůstat na papíře! Hodně štěstí!

System Administrator Náplň práce
Předškolní Učitel Popis práce
Snadné Jobs si najal
Jak si vybrat Kariéra po vysoké škole
Nejlepší práce na rok 2012
College Granty
Odborný asistent Rozsah platu
Proč je důležité College
Respirační terapeut Popis práce
Lékařské Práce v Demand
Zookeeper Popis práce