Dobré Kariéra Volby pro budoucnost

Říká se, že pracovní místa 21. století se bude zaměřené na znalosti. I v případě, že znalostní scénář otevřel mnoho pracovních příležitostí pro současné a budoucí generace, to také stalo obtížné učinit správné rozhodnutí.

Nejlepší Kariéra Volby pro budoucnost

Zde je několik užitečných informací na téma, které kariéra vybrat v budoucnu. Oblasti zdravotní péče a informačních technologií jsou vždy bude skóre nad většinou z míst ve všech ostatních oblastech dohromady. Existuje několik zajímavých možností profesního uvedené níže, které by vyžadovaly zvláštní dovednosti. Níže jsou nejlepší kariéry pro budoucnost.

Zdravotní péče
Zdravotnictví by vám měl poskytnout dobrou kariéru v budoucnosti. Ve většině vyspělých zemích, stárnoucí populace je čím dál. Tato populace by potřebovat lékařské ošetření a zařízení více, než jakákoli jiná věková skupina. Počet nemocnic by tím zvýšit. Pracovní příležitosti ve zdravotnictví, nejsou omezena na práci jako chirurgové, lékaři, zdravotní sestry a sám. Počet zaměstnanců je rovněž nutné zvládnout četné administrativní úkoly. Dentální hygienistky by se také těšit dobré pracovní příležitosti v nadcházejících časech.

Informační technologie
Je to obrovský a rozvíjející oblast, kde si můžete najít spoustu pracovních příležitostí. Můžete provádět celou řadu rolí v této oblasti. Níže jsou uvedeny některé z důležitých ty: web developer, systémový analytik, informace manager, atd. Není to jen software odborníci by velký zájem. Těch, kteří pracují v odvětví počítačového hardwaru i bude třeba z důvodu údržby.

Bioinformatician
Práce z bioinformatician zahrnuje činnost uplatňovat pojmy informačních technologií na biologii a příbuzné obory like genetiky, zdravotní vědy, farmacie, proteomika, atd. Pracovní povinnosti těchto odborníků patří činnost vykonávat vzor analýzy, vytváření matematických modelů, a rozvoj dynamické řešení. Tito odborníci mohou pracovat v oblasti výzkumu a také jako technici v laboratořích. Kandidát by měl mít doktorát za práci v oblasti výzkumu, trvá přibližně 5-6 let času pro dokončení doktorského stupně.

Solární fotovoltaické Installer
Fosilní paliva paliva a ostatní zdroje energie jsou na pokraji vyčerpání, a jejich nahrazení obnovitelnými zdroji energie je jedinou cestou vpřed. Solární energie zařízení by proto měla být ve velké poptávky v dobách, které přijdou. Můžete si myslet o práci jako sluneční fotovoltaické instalačního programu. Odpovědnosti solární fotovoltaické instalační zahrnují to montáže fotovoltaických (PV) a díval se po údržbě. Instalační práce musí být provedena na základě posouzení v dané lokalitě.

Medical Roboticist
Tito odborníci aplikovat poznatky z robotiky v oblasti zdravotnictví. Lékařské roboticist musí pracovat v oblasti vývoje protetických příloh a další podobné technologie pro výrobu lepší život pro lidstvo. Zlepšení diagnostických technologií, aby byly méně invazivní, je jedním z důležitých cílů v této oblasti. Pole lékařské robotiky je stále ve fázi vývoje, a proto, že je lepší připravit se na tuto budoucí kariéru teď sám.

Obchod a finance
O kariéře příležitosti v oblasti marketingu bude růst hodně do budoucna. Můžete pracovat v oblasti internetového marketingu, prodeje, jako obchodní analytik a jiných takových oblastech. Finanční poradci a účetní by také velký zájem. Můžete také přemýšlet o tom, kde pracoval jako pojistný matematik. To jsou profesionálové, kteří se zabývají zjišťováním důsledky určitého finančního rizika v podnikání.

Organic Farm manažer
S rostoucím významem biopotravin, zemědělci nyní roste produktů ekologického zemědělství, který obsahuje málo nebo žádné chemická hnojiva / pesticidy. Tato změna v trendu vedla ke zvýšení poptávky po profesionály se znalostmi ekologického zemědělství. Chcete-li pracovat jako ekologické zemědělství manažer, jeden by měl mít předchozí zkušenosti s klasickou formou zemědělství.

Sektor
Toto pole obsahuje pracovní příležitosti bez ohledu na tržní podmínky. Můžete pracovat jako profesoři, učitelů střední školy, učitelé základních škol, a získat dobrý příjem. Tam je 10 – 20% očekává růst požadavků vzdělávacího sektoru v nadcházejících letech.

Poskytování péče
Tato práce by se ve velkém požadavku na budoucnost. Tyto pracovní příležitosti budou přijít více v rozvinutých zemích. Stárnutí populace v těchto zemích poroste v příštích letech. Požadavek na starší pečovatele by střílet nahoru, který se promítl do zvýšení pracovních příležitostí pro pečovatele. Někteří z vás nenajde pečující zajímavou kariéru sledují, ale tato profese se bude v poptávce pro jistotu.

Media Jobs
Pracovních míst v médiích jsou tam zůstat. Je to jen, že jejich forma bude vyvíjet. Tam je velký prostor pro scénáristy, reportérů, čteček, kameramanů, a všech ostatních profesionálů spojených s mediálním průmyslu.

Měli byste také vědět o pracovních příležitostech, které jsou na poklesu. Tiskové úlohy, jako sazbu by být nahrazen způsoben vznikem elektronických procesů v téměř ve všech oblastech. Další málo kvalifikovaná pracovní místa jsou externě do zemí, jako je Indie, Tchaj-wanu a dalších rozvojových zemích. Člověk by proto hledat práci v oboru, který vám nabídne udržitelného zaměstnání. Fakta o dobré volbě povolání do budoucna uvedených v této psát-up by vám měl pomoci získat převahu na trhu práce.

Jak se stát Bounty Hunter
Jak najít podmínkou úspěšné kariéry
Stát se mořský biolog
Pracovních míst, která co nejvíce peněz
Computer Technician Plat
Co Kariéra vydělat více peněz
Nejvyšší Platební Jobs – Deset nejžhavějších Kariéra
Kariéra Personality Test
Residency Rozhovor Otázky
Medical Examiner Popis práce
Ortoped Plat

Leave a Reply