Dobře placená místa bez míry

Pokud jste příliš (jak jsem byl před časem), jsou pod dojmem, že velký tlustý vysokoškolský diplom je to, co je zapotřebí k zemi dobře placeného zaměstnání, pak se mýlíte můj přítel. Existuje několik povolání, zaměstnání opce a kariéra tam na trhu, které nevyžadují formální titul, nebo v některých případech, před pracovní zkušenosti.

Top 10 dobře placená místa bez míry

Real Estate Agent
Stát se úspěšným realitní kanceláře nebo realitní makléř nevyžaduje, abyste měli formální titul jako takový. Vše, co potřebujete, je určité množství základních informací o oblasti práce, pracovních povinností a trochou právní know-how. Všechny tyto znalosti lze získat, a naučil prostřednictvím krátkých třídě kurzů. Realitních kanceláří může být buď osoba samostatně výdělečně činná, nebo mohou pracovat s realitní firmy.

Gaming manažer
Samotný název zní velmi zajímavě, není to tak? No, pokud se vám líbí myšlenka s řízením herní konzole nebo dokonce kasino na to přijde, pak tato práce se může ukázat být ideální pro vás. Jedná se o poměrně dobře placená entry-level práci, a co je důležitější, je to něco jiného, ​​než pravidelné run-of-the-mlýn 9-5 firemní pracovních míst.

Event Manager
Event management a party plánování je rychle rostoucí pole po celém světě. To je něco, co může probíhat jak na plný úvazek, stejně jako na částečný úvazek. Existuje spousta pracovních profesionály a domácnosti, kteří se domnívají dostat se do událostí plánování, jednoduše proto, že novinky faktoru spojeného s touto kariérou. Pokud máte přirozený talent a zálibu pro pořádání funkcí, akcí, atd. pak tato práce by byla docela vhodný pro Vás.

Fashion Designer
Kreativita, představivost a chuť pro módu je to, co se prokáže, že je důležité v oblasti módní návrhářství. Ano, formální tituly nebo diplomy na módní návrhářství mají svůj spravedlivý podíl na výhodách a přínosech, ale není to nemožné pro osobu bez míry se pustit do této oblasti a stát se úspěšným. Pokud máte cit pro detail, kreativní jiskra ve vás, a vy můžete pohrát s látkami a vzorů, pak tato práce by mohla být vaše za přijímání! Je to velmi dobrá volba, pokud jde o vysoce placenou práci pro ženy se týká.

Soukromý detektiv
Pokud nápad dělat detektivní práci a pátrání po zločinci apeluje na vás, pak možná byste mohli myslet, že se stane soukromý detektiv. Zde je, jak byste mohli stát soukromý detektiv. I to, nevyžaduje formální titul jako takový. Co byste třeba udělat, je připojit se k detektivní školy, nebo něco podobného, ​​a získat potřebné teoretické školení a pole pracovní zkušenosti. To také může být označen jako vysoce platební kariéru bez studia požadavku.

Komerční Pilot
Stát se obchodní pilot je další dobrá kariéru. Ačkoli většina leteckých dopravců vyžadovat, piloti mají formální vzdělávací stupeň, tam jsou některé cesty a příležitosti, kde certifikovaný pilotní průkaz, a dokončení nezbytných kvóty letových hodin je dostatečná k zemi práci jako obchodní pilot. Budoucnost je jasná v této konkrétní oblasti a dobré piloti budou vždy v poptávce.

Policejní důstojník
Jak o získání na pravé straně zákona? Kdy dal, že myšlenka? Stát se policista vyžaduje základní školení pro několik měsíců v těchto předmětech v oblasti vymáhání práva, zbraně školení, práce v terénu, atd. Jak jste získali ve zkušenosti, takže váš plat střílet, pokud jde o počet nul. Pro lidi na pozoru dobře placená pracovní místa bez zkušeností, mohlo by to být to pravé pro vás (a čest bytí policista). Přemýšlejte o tom.

Počítačový specialista
Pokud jste opravdu dobrý u počítače související techie věci, jako jsou řešení potíží sítí, konfigurace sítě a správa, atd., pak byste mohli jistě myslíte, jak se dostat práci jako počítačové specialisty nebo správce sítě. To je velmi v poptávce, a tak dlouho, jak víte, že vaše práce naruby, nebudete muset starat o platu.

Power Plant Operator
Existují různé sub-specializace v tomto typu zaměstnání. Například, mohli byste zvážit že operátor v jaderné elektrárně, nebo automobilový průmysl, průmyslové odvětví, zpracovatelský sektor, atd. Vše, co potřebujete získat, je nějaký základní školení týkající se oblasti práce a znalost elektrárny provozní postupy.

Letecký dispečer
V současné době je tento konkrétní práce svatořečen jako dobrý uchazeč o tomto seznamu. Samozřejmě, pole-specifické vzdělávání musí v tomto případě (jak je s jinou práci). Nicméně, s objemem letecké dopravy rostoucí s každým dalším dnem, poptávka po dobrých řídících letového provozu je pouze pravděpodobně zvýší, což označuje tuto práci jako jeden s jasnou budoucnost.

Obchodní potápěč práci je také jedním z velkých placenou práci bez titulu. Navíc, profil je takové, že jeden dostane provádět celou řadu zajímavých aktivit. Pojďme najít více informací o této práci.

Profily obchodních potápěčů přicházejí s různými názvy jako “potápěč”, “Marine potápěč”, “Podmořský potápěč”, atd. Všechny tyto různé typy potápěčů mají různé funkce pro provádění. Školení ostatních potápěčů, kterým se potápěčských lokalit, dohled na činnost hobby potápění, atd. jsou některé z mnoha povinností řešených komerčních potápěči. Odborná školení a diplomových kurzů mohou být použity k zadání pole komerčním potápění. Dobré vidění, schopnost manipulovat s & shromáždit objekty, prostorová orientace, atd. jsou některé z dovedností a schopností, které komerční potápěči potřebují mít.

To byl stručný přehled různých typů vysokých placenou práci, které nepotřebují míru. Všechno nejlepší!

Entry-level dobře placené práce
Jak se stát programátor
Pohostinství Popisy Průmysl práce
System Analyst Plat
Učitel Popis práce
Pracovních míst, která co nejvíce peněz
Práce v Demand v roce 2012
Poradce Náplň práce
Seznam dobře placená místa
Jak si vybrat novou kariéru v 40
Webmaster Plat

Leave a Reply