Dobře placená místa Entry Level

S ekonomickou recesí dopadajícího na trhu práce, snižování počtu pracovních míst plachtění a pronájem zamrzne v podnicích, jsou absolventi vysoké školy nyní čelí situaci, kdy jejich plat očekávání jsou nyní těžké přijít. Nicméně, může přes tyto překážky, vysokoškolskými studenty a čerstvým absolventům učinit správné volbu povolání, získat entry-level pozice s příslibem vysoké odměny. Zde je seznam vysokých placených entry-level pracovních míst, které vám pomohou učinit správné kariéry rozhodnutí.

Seznam dobře placená Entry-level práce

Vysoká škola Učitelé: Bureau of Labor Statistics dává entry-level vysoké pracovní místa školního vyučování na 31.000 dolarů, v průměru. Nicméně, toto odměňování se mění dramaticky z jedné čtvrti do druhé s některými top učitelé věnována stejně jako 59.269 dolarů. Platy pro učitele i lišit v závislosti na předmětech, které vyučují. Takže, středoškolský učitel, výuka in-poptávky objekt s nedostatkem uchazečů v drahý školní čtvrti, nakreslit plat až 60.000 dolarů. Kvalifikace pro výuku na jakékoliv škole vyžaduje výuky míru, stejně jako stát je učitel certifikace.

Marketing a Obchodní manažeři: Úkolem manažera prodeje je organizovat, motivovat a vést prodejní týmy v celé řadě odvětví, včetně léčiv, rychloobrátkového spotřebního zboží a financí. Vzhledem k tomu, že řídit a koordinovat prodeje zboží a služeb pro podniky, mnoho prodejní a marketingové manažery provizi za jejich obvyklých platů. Jako ve skutečnosti, mohou entry-level pozice zaplatíte tolik, kolik 80.000 dolarů ročně, což zahrnuje plat, stejně jako Komise.

Registrovaní Sestry: To je možná jeden z dynamických a nejvyšší placenou práci v Americe dnes. Více než tři miliony sester jsou zaměstnáni ve Spojených státech s většinou zdravotních sester označených jako jeden LPN (Licencované Praktická sestra), nebo RN (Registered Nurse). Registrovaná míra ošetřovatelství získat za dva roky, nebo na bakalářský titul v ošetřovatelce z jakéhokoli zdravotnické škole může pohánět vás v kariéře, kde entry-level pracovních míst může nahoru 63.000 dolarů

Fyzikální terapeut: Fyzioterapeuti jsou velmi v poptávce na klinikách, v nemocnicích a soukromých kancelářích. Pracují na rehabilitaci a léčbě zraněných a postižených, a také pracovat s poštou chirurgických pacientů. Fyzioterapeutické práce může vydělat okolo $ 60,000 v roce, jednou titul od akreditované fyzikální terapie školy je získat.

Finanční Analytik: S hospodářským poklesem, mnoho investorů se obrací na finančních analytiků pro pomoc. Tato vysoká platební úloha vyžaduje finanční míru, stejně jako solidní zázemí v oboru ekonomie, příjmů prognózování a účetnictví. Entry-level získáním finančního analytika je téměř $ 50,000.

Inženýři Počítačový software: inženýři počítačový software patří mezi nejlépe placených profesionálů. Entry-level IT Práce v systémech nebo aplikacích vývoj softwaru může vydělávat kolem 59.000 dolarů na entry-level. To se může lišit podle vašeho řešení problémů dovednosti a velení nad programovacích jazyků. Počítač programování udělen Vás připravuje na kariéru v oblasti informačních technologií.

Vzdělání Správci: Jako správce v individuální úrovni školy nebo nařizovat akademický výkon pedagogických pracovníků, jsou vzdělávací správci velmi dobře placeni. Mnozí z nich dokonce pracují v ústředí okresní školní, pomáhá definovat Učební osnovy a učební metody. Entry-level plat pro tuto práci je v pohodě 80.000 dolarů! Jedinou nevýhodou je, že musíte mít mistry v správy školství, který bere asi osm let dokončit.

Tyto dobře placená místa jsou obvykle velmi žádané. Některé z těchto profesí mohou mít nízké začínajícím mzdy, ale významný růstový potenciál. Jako entry-level osoba získává zkušenosti a dále rozvíjí své dovednosti, je zvýšení v výdělku stejně.

Kriminalista Kariéra Informace
Mateřská škola Otázky učitele Interview
Rozhodování o kariéře
Podivné Jobs
Výběr správného Kariéra
Kinesiologist Plat
Výhody Být učitel
Šest Graf Práce s bakalářským titulem
Doktor Osteopathic medicíny
Software Engineer Rozsah platu
Nebezpečné Jobs, že dobře zaplatí

Leave a Reply