Dobře placená místa pro ženy

Podle Spojených států ministerstvo práce, v roce 2009, byl 46,8% pracovní síly v Americe z žen. I když, stále více a více žen se vstupu do pracovního procesu, ještě, pokud jde o platy se týká, plat žen ve srovnání se situací mužů ve stejném povolání a postavení, je přibližně jen osmdesát procent toho, co muži dělají. Tento rozdíl v platech by však nemělo demotivovat ženy, jak tam jsou některé práce, jejichž prostřednictvím mohou očekávat, aby se rovná nebo je mnohem více než $ 1000 za týden v průměru. Níže je uveden seznam těchto nejvyšších placenou práci.

Lékaři a chirurgové
Lékař asistenti
Lékařské a zdravotnické služby manažeři
Fyzioterapeuti
Lékárníci
Speech-language patologové
Anesteziolog
Pracovní therapists
Registrované zdravotní sestry
Fyzické vědci
Programátoři
Inženýři počítačový software
Počítačové vědci a systémy analytici
Počítačové a informační systémy manažeři
Civilní nebo výrobní inženýři
Marketing a obchodní manažeři
Řízení analytici
Reklama a propagace manažeři
Lidské zdroje manažeři
Vzdělání správci
Příspěvek sekundárního vzdělávání
Architekti
právníků.
Vedoucí manažeři
Obecná a operace vedoucí

Pro lepší představu, průměrný roční plat, jakož i vzdělávací kvalifikace potřebné k dostat se do některé z těchto pracovních míst pro ženy, je uveden níže.

právníků.

Průměrné roční plat: 124.750 dolarů

Kvalifikace Povinné: Chcete-li se dostat do tohoto špičkového placenou práci, je nutné čtyřletým bakalářské. To je následují tři roky na právnickou fakultu a vymazání advokátní zkoušku.

Inženýři počítačový software

Průměrné roční plat: 94.520 dolarů

Kvalifikace Povinné: Chcete se stát počítačový software inženýr, čtyřletým bakalářský titul v oboru softwarového inženýrství nebo ekvivalent je nutné. Zaměstnavatelé dávají přednost magisterský titul a značné pracovní zkušenosti.

Anesteziologové

Průměrné roční plat: 310.620 dolarů

Kvalifikace Požadováno: I když je počítán mezi deset nejlepších míst v Americe, aby se dostal do této profese vyžaduje čtyři roky bakalářského titulu, následovaný čtyřmi roky v lékařské škole. Poté, čtyři roky pobytu, stejně jako roční stáž. Po tomto, jsou tři rok věnována formální anesteziologické přípravy a opět je zde pobyt a stáže.

Lékárníci

Průměrné roční plat: 106.410 dolarů

Kvalifikace Povinné: člověk potřebuje magisterský titul, i když doktorát v oboru farmacie se dává vždy přednost. Toto je následované zrušením PCAT vyšetření.

Personalisté

Průměrné roční plat: 103.920 dolarů

Kvalifikace Povinné: Vzdělávací kvalifikace pro tuto práci je bakalářský titul. Více na pracovní zkušenosti člověk má, tím více její vyhlídky na získání v této profesi zlepšit.

Počítačové a informační systémy manažeři

Průměrné roční plat: 112.280 dolarů

Kvalifikace Požadováno: To je jeden z nejlepších platebních míst pro ženy. Člověk potřebuje čtyřletým bakalářský titul v jedné z oblastí související s výpočetní dostat do této profese. S doktorát je přednostní.

Chief Executive Officers

Průměrné roční plat: 91.570 dolarů

Kvalifikace Povinné: Chcete-li se stát CEO, žena musí mít dlouholeté zkušenosti ve všech oblastech souvisejících s podnikáním, jako je řízení, marketingu, financí, atd. magisterský titul, nebo doktorát v oblasti řízení se dává přednost příbuzném oboru.

Řízení Analytici

Průměrné roční plat: 92.920 dolarů

Kvalifikace povinen: a bakalářský titul, stejně jako zkušenosti v různých oblastech, jako je obchodní administrativy, finančního řízení, marketingu, ekonomiky, lidských zdrojů, apod. je třeba dostat se do této oblasti.

Jak je vidět, většina z těchto pracovních míst vyžadovat roky vzdělání, zkušenosti a důkladné plánování kariéry. Takže to může být říkal, že trpělivost, tvrdá práce a inteligence jsou klíčem k tomu, aby svou kariéru v žádné z těchto profesí.

Typy odborníci na duševní zdraví
Speciální Pedagogické Plat
Corporate Finance Kariéra
Různé Oblasti medicíny
Požadavky být učitel
Průměrný příjem v USA
Medical Careers Seznam
Jmenování Setter Popis práce
Kariérový test pro středoškolské studenty
Respirační terapeut Mzdy
Nejlepší placených pracovních míst s Associate to fakulta

Leave a Reply