Dobře placená místa pro ženy

Podle Spojených států ministerstvo práce, v roce 2009, byl 46,8% pracovní síly v Americe z žen. I když, stále více a více žen se vstupu do pracovního procesu, ještě, pokud jde o platy se týká, plat žen ve srovnání se situací mužů ve stejném povolání a postavení, je přibližně jen osmdesát procent toho, co muži dělají. Tento rozdíl v platech by však nemělo demotivovat ženy, jak tam jsou některé práce, jejichž prostřednictvím mohou očekávat, aby se rovná nebo je mnohem více než $ 1000 za týden v průměru. Níže je uveden seznam těchto nejvyšších placenou práci.

Lékaři a chirurgové
Lékař asistenti
Lékařské a zdravotnické služby manažeři
Fyzioterapeuti
Lékárníci
Speech-language patologové
Anesteziolog
Pracovní therapists
Registrované zdravotní sestry
Fyzické vědci
Programátoři
Inženýři počítačový software
Počítačové vědci a systémy analytici
Počítačové a informační systémy manažeři
Civilní nebo výrobní inženýři
Marketing a obchodní manažeři
Řízení analytici
Reklama a propagace manažeři
Lidské zdroje manažeři
Vzdělání správci
Příspěvek sekundárního vzdělávání
Architekti
právníků.
Vedoucí manažeři
Obecná a operace vedoucí

Pro lepší představu, průměrný roční plat, jakož i vzdělávací kvalifikace potřebné k dostat se do některé z těchto pracovních míst pro ženy, je uveden níže.

právníků.

Průměrné roční plat: 124.750 dolarů

Kvalifikace Povinné: Chcete-li se dostat do tohoto špičkového placenou práci, je nutné čtyřletým bakalářské. To je následují tři roky na právnickou fakultu a vymazání advokátní zkoušku.

Inženýři počítačový software

Průměrné roční plat: 94.520 dolarů

Kvalifikace Povinné: Chcete se stát počítačový software inženýr, čtyřletým bakalářský titul v oboru softwarového inženýrství nebo ekvivalent je nutné. Zaměstnavatelé dávají přednost magisterský titul a značné pracovní zkušenosti.

Anesteziologové

Průměrné roční plat: 310.620 dolarů

Kvalifikace Požadováno: I když je počítán mezi deset nejlepších míst v Americe, aby se dostal do této profese vyžaduje čtyři roky bakalářského titulu, následovaný čtyřmi roky v lékařské škole. Poté, čtyři roky pobytu, stejně jako roční stáž. Po tomto, jsou tři rok věnována formální anesteziologické přípravy a opět je zde pobyt a stáže.

Lékárníci

Průměrné roční plat: 106.410 dolarů

Kvalifikace Povinné: člověk potřebuje magisterský titul, i když doktorát v oboru farmacie se dává vždy přednost. Toto je následované zrušením PCAT vyšetření.

Personalisté

Průměrné roční plat: 103.920 dolarů

Kvalifikace Povinné: Vzdělávací kvalifikace pro tuto práci je bakalářský titul. Více na pracovní zkušenosti člověk má, tím více její vyhlídky na získání v této profesi zlepšit.

Počítačové a informační systémy manažeři

Průměrné roční plat: 112.280 dolarů

Kvalifikace Požadováno: To je jeden z nejlepších platebních míst pro ženy. Člověk potřebuje čtyřletým bakalářský titul v jedné z oblastí související s výpočetní dostat do této profese. S doktorát je přednostní.

Chief Executive Officers

Průměrné roční plat: 91.570 dolarů

Kvalifikace Povinné: Chcete-li se stát CEO, žena musí mít dlouholeté zkušenosti ve všech oblastech souvisejících s podnikáním, jako je řízení, marketingu, financí, atd. magisterský titul, nebo doktorát v oblasti řízení se dává přednost příbuzném oboru.

Řízení Analytici

Průměrné roční plat: 92.920 dolarů

Kvalifikace povinen: a bakalářský titul, stejně jako zkušenosti v různých oblastech, jako je obchodní administrativy, finančního řízení, marketingu, ekonomiky, lidských zdrojů, apod. je třeba dostat se do této oblasti.

Jak je vidět, většina z těchto pracovních míst vyžadovat roky vzdělání, zkušenosti a důkladné plánování kariéry. Takže to může být říkal, že trpělivost, tvrdá práce a inteligence jsou klíčem k tomu, aby svou kariéru v žádné z těchto profesí.

Kroky pro Stát profesionální sportovec
Nejlepší Kariéra v medicíně
Etapy rozvoj kariéry
Online Tutoring Jobs
Medical Careers Seznam
Konec Rozhovor otázky
Jaké jsou nejvíce vzrušující pracovních míst ve světové
Co je Endodontist
Montážní linka Worker Popis práce
Nejlepší Druhá Kariéra
Co Kariéra je pro vás ta pravá

Leave a Reply