Dobře placené práce s NO fakulta

Mnoho lidí si myslí, nesprávně, že dostat dobré placenou práci bez titulu není možné. Myslí si, že dostat to nejlepší plat, je povinně potřebují vydělat intenzivní stupeň vzdělání v této konkrétní oblasti. Dobře placené práce bez zkušeností a entry-level pracovní místa jsou snadno dostat, pokud ukážete základní požadavky potřebné pro vyniká v tomto konkrétní pracovní odvětví. Nejlepší způsob, jak se dostat vědět o určité pracovní místo, je podstoupit související školení a certifikace. V současné době, s efektivní školení a certifikačních programů, jednotlivci nemusí čekat 4 roky získat úctyhodných práci bez titulu.

Top 10 vysoce-platit práce bez míry

Následující práce jsou některé z dobře placené práce, které nevyžadují určitou. Samozřejmě, že nějaké množství vzdělávání a studie nutné zajistit takovou práci, spolu se vzdělávacími a nezbytné certifikace.

Letecký dispečer
Tato práce nevyžaduje vysokou školu, nicméně, to vyžaduje jeden vzít třídy z Federal Aviation Administration (FAA), projít zdravotní a drogové vyšetření, a podstoupit bezpečnostní prověrku řízení. Poté, co projdou všechny tyto požadavky, můžete si vydělat plat více než $ 100,000 ročně.

Letecká společnost pilotování Kariéra
To je pravděpodobně nejvyšší placenou práci bez titulu, ale požadavky se může zdát trochu komplikované a těžké. Předpoklady pro bytí pilot vyžaduje odbornou přípravu dopravního létání licence, složení písemné a praktické zkoušky, držel 1500 letových hodin zkušenost, a je 23 nebo více let. Střední příjmy dopravního pilota se může pohybovat od 135.000 dolarů na 145.000 dolarů ročně.

Jaderného reaktoru Operator
Kariéru jako provozovatele jaderných energetických reaktorů může být také jedním z dobře placené práce bez míry. Roční plat, který se vztahuje k této práci, je přibližně 68.000 amerických dolarů. No stupně je nutné, ale nevyhnutelně nutné projít intenzivním on-the-job školení, a složit zkoušku pro získání požadované licence.

Kariéra Informační technologie
Většina kariéry v odvětví informačních technologií nevyžadují speciální vysokoškolské vzdělání. Nicméně, pokud chcete, aby si to práci, budete muset podstoupit nějaké související školení a certifikace, která by učinila jste schopen na tyto práce. Můžete si jej certifikován z mnoha známých univerzit a agentur, a najít si vydělávat kolem 50.000 dolarů 60.000 dolarů ročně. Pro získání vývoj softwaru a hardwaru pracovních míst, stačí být počítač důvtipný.

Psaní Kariéra
Pokud nemáte vysokoškolské vzdělání, a jsou dobré na psaní, máte možnost vybrat si kariéru v psaní. Jedná se o různorodé pole s různými úseků, jako jsou tvůrčí psaní, obsah psaní, technické psaní, pokračovat v psaní, a mnoho dalších. Stupně nebo školení nemusí být nutné pro všechny oblasti, kromě technické psaní, která vyžaduje některé specializované kurzy mají být provedeny. Pokud se rozhodnete pro spisovatelské dráhy, můžete si vydělat roční plat ve výši asi 60.000 až 70.000 dolarů.

Policejní důstojník
Jobs Policejní důstojník je jedním z kariéry donucovacích které nevyžadují vysokoškolské vzdělání, ale vyžadují intenzivní fyzický trénink. Ty by vyžadovalo projít vzdělávání na policejní akademii, psychologické vyšetření, a trestní ověřením. Poté, co jste vybrali k tomu živé úkoly, můžete dostat odměnu ve výši přibližně 75.000 amerických dolarů ročně.

Automobil Mechanic
Chcete-li se automobil mechanik, primární dovednosti, měli byste mít, je schopnost rozebrat a nastavit vozidel zase spolu. V této kariéře, plat do značné míry závisí na pracovních úkolů dostanete za jeden den. Ne udělen, jsou pouze technické dovednosti musí být stanoveny v této profesi.

Klempířství, tesařství, svařování, a Elektrikář Kariéra
To jsou některé z nejjednodušších kariéry, které nejsou považovány mnoho lidí, ale mají slušný příjem. Technické a logické dovednosti jsou důvody, proč Tito odborníci jsou v tolik poptávky. Medián získáním instalatérů, tesařů, svářečky, a elektrikáře pohybuje od 35.000 dolarů na 45.000 dolarů ročně.

Realitní Kariéra
Existuje mnoho lidí, kteří si myslí, že realitní kanceláře nechápu značné výdělky. Nicméně, tito odborníci obvykle vydělávají plat kolem $ 75,000 80.000 dolarů ročně. Stupně není vyžadováno, ale práce vyžaduje, abyste podstoupit 60-hodinová školení, a podílet se na obchodování s nemovitostmi po dobu jednoho až tří let přede získáte na makléřskou licenci.

Těžební Kariéra
Kariéra v tomto odvětví jen vyžaduje určité množství technického know-how a zkušeností z práce a provozu v dole. Stanete-li se moje manažer, máte nárok na plat více než 95.000 dolarů ročně.

Další High-platící Kariéra bez míry
Tam jsou některé další kariéry, která rovněž získají významnou sum hodinu-moudrý. Kariérní patří hasičům ($ 18/hour), instalující zařízení k telekomunikaci a servisním ($ 23/hour), řidiči nákladních automobilů ($ 16/hour), zedníci ($ 20/hour), poštovních služeb, zaměstnanci ($ 21/hour), atd.

Byly to jedny z nejoblíbenějších high-platících kariéry bez stupněm. Pokud nemají vysokoškolské vzdělání a přesto chcete vydělat slušný příjem, můžete se rozhodnout pro některý z těchto kariéry.

Montážní linka Worker Popis práce
Kariéra Cíle Prohlášení Příklady
Konec Rozhovor otázky
Nejlepší IT společností k práci pro
Kariéra poptávky pro budoucnost
Požadavky učitelkou v mateřské školce
Kariéra v komunitní rozvoj
Vzrušující Jobs, že dobře zaplatí
Učitel na základní škole Popis práce
Dobře placená místa v poptávce
Etapy rozvoj kariéry

Leave a Reply