Dobré výběru povolání pro muže

“Dobré” volba povolání může znamenat různé věci pro různé jednotlivce. Někdo, s citem pro psaní se snažit, aby svou kariéru v nakladatelství firmy, zatímco někdo s požitkářský chutí bych zkusit ruku na investiční bankovnictví nebo akciového trhu. Zatímco změření nejlepší kariéry pro muže letos, je nezbytné, aby vezmeme v úvahu všechny parametry, jako je vytváření pracovních spokojenosti, vyrovnání, pojistné plnění, výhledy růstu atd. Četné výzkumy se provádějí každý rok znát trhu scénář pro pracovní příležitosti . Výsledky těchto průzkumů ukazují trendy na trhu, pokud jde o nejlepší kariérní příležitosti se týká.

I když jsou ženy rovné zacházení dnes, pokud jde o zaměstnanosti možnosti se týká, existují určité pracovní místa, která jsou vhodnější pro muže – pracovní místa, která zahrnují mírné až těžké fyzické činnosti, jako je motor mechanik. V seznamu níže uvedené, jsme se zmínili některé profesní volby, které mohou být přitažlivější pro muže, ale to v žádném případě neznamená, že ženy nemohou přijmout tyto úlohy. Pojďme se podívat na některé kariérní možnosti pro muže.

Dobré Pracovní příležitosti pro muže

Investiční bankéř
Hmmm … Musím říct víc? Protože v případě, že slova investiční bankéř nemají již něco řekl vám, že nic jiného. Je to vysoce placenou práci, což je slušný úloha je příliš. Vysoce profil práce, to je bezesporu jedním z těch dobrých pracovních míst pro muže, že každý souhlasí a má velké úctě. Pokud finance nebo finanční analýzy je to, co jste dobří, budou kariéru v investičním bankovnictví je pro Vás vhodná. S průměrnou mzdou přechodu na šestimístný značku, tato kariéra slibuje finanční zabezpečení na vás.

Criminal Justice
Termín trestního soudnictví se může zdát velmi obecné. Ale tady je to myšlenka, podívejte se na to, co tato kariéra nabízí, a byli byste překvapeni,. Policajti, právníci, speciální agenti, terénní agenti … Seznam je nekonečný. Co je třeba udělat, však je absolutní serióznost a obětavost. Tyto příležitosti v této oblasti práce jsou nekonečné, a spokojenost se dostanete z ve vaší zemi je spěch sama o sobě. Pokud jde o platové aspekt toho, rozsah závisí zcela na katedře trestního soudnictví, pro kterou pracujete.

Etické Hacker
Kariéru jako etický hacker je bezpochyby jeden z těch dobrá volba. Co je skvělé je skutečnost, že je větší poptávka než kdy dřív. S kybernetickou bezpečnost stává významným důvodem k obavám v těchto dnech, etické hackeři mají pole den. Podvody v kybernetickém prostoru je na vzestupu, a tam je vždy požadavek lidí, aby v něm kontrolovat. To je místo, kde se bere pomoc z etického hackera. Práce pro velké organizace, je způsob, jakým většina lidí by to, protože to jsou místa, jako jsou tyto, které normálně vyžadují penetrace testery, jak oni jsou také odkazoval se na. Pokud jde o plat, tam určitě bude na co stěžovat, protože toto pole určitě platí dobře.

Lékaři a inženýři
The důvodu jsme spolu lékaři a inženýři společně je, že tyto dva kariéry byly velmi vyhledávané již od nepaměti. Lékaři a inženýři jsou respektovány jeden a všichni, a plat je mezi nejlepší na trhu. Lékaři vydělávají kolem 200.000 dolarů v průměru, zatímco inženýr průměrný plat je kolem $ 150,000.

Defense služby
To je jeden kariérní volbou, kde statečnost a hrdost v něčí zemi je potřeba. Být obrana osobní může znamenat, že budete muset zůstat pryč od své rodiny na dlouhou dobu a bojovat s nepřítelem tím, že váš život v ohrožení. Navzdory těmto problémům, kariéra jako obranné Personal je vysoce respektována, a plat a další výhody jsou skvělé.

Fotograf
Móda, cestování, zátiší … Co si jen vzpomenete, a to lze provést. Tam je absolutně žádný konec seznamu možností, když uvažují o kariéru jako fotograf. Pokud jste jeden z těch kluků, kteří si cení estetiku, a myslíte, že můžete zachytit tak, jak to si zaslouží být provedeno, fotograf úkolem je určitě pro vás. Tak jo, pokud můžete obdivovat krásu (bez ohledu na jeho formu), že žádná další, protože to je jistě pole pro vás. Platový nemusí být výjimečné, ale pak, to je pole pro lidi, kteří hledají uspokojení z práce, peněžní aspekt stranou!

Barman
Jsem si jistý, že je třeba vysvětlit, kdo nebo co barman dělá, těžko vzniká. Většina lidí ví, co je to práce jako to znamená. Takže, co se od vás požaduje, aby se stal barman? Pro začátek, vaše znalosti alkoholu, a míchání nápoje jsou základem této úlohy. Ale počkat! Tam je jeden aspekt, který by se zdát, jako flip-side pro některé. Jako barman budete mít okamžiky, kdy budete muset smířit s poslechem emocionální zákazníkovi nalévání své srdce k tobě (každý nyní a znovu očekávat nějakou radu taky. Jo, alkohol to dělá). Ale jestli jsi v pořádku s tím, že se není čeho bát. Pokud jde o měnové část, bylo by spravedlivé očekávat něco od $ 100 až 300 dolarů za noc.

DJ
Pokud hudba je to, co máte rádi, hudba je to, co má. Daleko od stereotypní kariéry, je důležité, že máte rádi hudbu, jako váš život závisí na tom. Dobrý DJ také musí být bavič, a jedním ze způsobů, jak to udělat, aby je tím, že vystaví přes svou lásku k hudbě. Ujistit se, že jste značně sečtělá, zda je o žánru či interpreta je absolutní nutností taky. Pokud máte velké lidi schopnosti, a láska k životu, to jistě je to pravé profesní možností pro chlapa. Plat váhy v této oblasti by se velmi liší, ale můžete si být jisti, že budete dělat slušnou částku peněz jako součást svého ročního příjmu.

To byla krátká, ale pestrá seznam kariéry z čeho vybírat. Většina kariéry hovoří o odchýlit od obvyklého pick že lidé obrátit, ale pokud z nějakého důvodu si myslíte, že to není práce pro vás, neváhejte se podívat do něčeho se domníváte, že je vhodnější pro vás. Pro zbytek toho, prostě miluju, co děláš!

Co dělá Asistent pedagoga Do
Top výběru povolání
Výhody Být učitel
Pojištění pro případ nezaměstnanosti
Přenos Colleges
Strojník Popis práce
Seismolog Plat, seismologie je studium na Zemi pomocí pokročilých geofyzikální nástroje pro monitorování činnosti zemětřesení a seismických vln. Seismolog plat je docela lukrativní za to, že někteří z nich vydělávají více než 100.000 za rok. Pokud vás zajímá, co je seismolog, dobře na rozdíl od všeobecného přesvědčení seismolog nelze předvídat zemětřesení, studují vznik a šíření seismických vln v geologických materiálech. Věda seismologie je značně nový s technologií používanou pro sledování seismické aktivity, která sahá až pouhých 100 let. Je to velmi zajímavá oblast práce, protože provádějí řízené exploze sledovat zvukové vlny v geologických materiálech. Seismologie je obor geofyziky a lidé, kteří chtějí, aby se jejich kariéry v této profesi potřebují mít dobré matematické a analytické dovednosti, jak práce je hlavně o interpretaci měření a vědecké údaje.
Nejlepší práce ve světě
Pracovní příležitosti v umění
Dobře placená místa, které se týkají práce s dětmi
Jak si vybrat vysokou školu

Leave a Reply