Dobrý Careers Po vojenské službě

Život člověka sloužil v armádě může být velmi těžké, když musí čelit mnoha stresující a náročné situace během jeho kariéry. Navzdory vysokým nárokům, které tato kariéra dělá, je to určitě považován za jeden z nejvíce slušných a prestižní kariéry po celém světě. Vojenský personál jsou známé pro svou fyzickou kondici, duševní síla a disciplína, tak přirozeně, že chtějí pracovat i po ukončení své služby. Nicméně, ne každý si je vědom možných pracovních míst po skončení jejich služby. Existuje několik dobrých kariéry po vojenské služby, která může být snadno využita těchto pracovníků. V tomto následujícím článku se podíváme přes tyto.

Policie
Pokud máte zájem o získání do dobře placená kariéry po vojenské službě, pak práce v policejních útvarů bude vyhovovat nejlépe. Zkušení lidé jsou potřebné pro udržování veřejného pořádku a ex-důstojníci mohou být nejlepší lidi pro tuto práci. Plat pro tuto práci bude spadat do rozmezí 40.000 dolarů na 47.000 dolarů za rok.

Soukromé bezpečnostní firmy
Stovky firem poskytujících služby bezpečnostních jsou na pozoru pro pracovníky s vojenskou servisním zázemím a zkušenostmi kvůli rostoucí poptávce nahoru obchodních magnátů, celebrity a vůdců. Ex-vojenští profesionálové mohou zabírat manažerských pozicích v těchto firmách a nasměrovat den-to-denní fungování organizace. V této práci, můžete očekávat, že vydělat něco mezi 50.000 dolarů 100.000 dolarů ročně v závislosti na vašem příspěvku.

Army vzdělávacích institucí
Formální armáda školení je nezbytné pro všechny začínající armádních důstojníků. Existuje mnoho táborů armádní odborné přípravy na různých místech v zemi a jsou v neustálém potřebují zkušených trenérů. Ex-vojenských profesionálů bude vždy přednostně pro výcvik pozice v takových institucí, protože jejich relevantních zkušeností a úspěchů. Tento prestižní práce může vydělávat kolem 60.000 dolarů ročně.

Intelligence Oddělení
Rostoucí hrozba terorismu učinila národy světa opatrnější a upřímná ve svém přístupu, aby se zabránilo jakékoli takové činnosti v budoucnu. Inteligence oddělení, které shromažďuje informace z cizích vyšetřování agentur a dělá akční plány, které chytí viníky je třeba kvalitní vedení, která může být poskytována nikdo jiný než ex-příslušníků ozbrojených sil. Ti, kdo odešli do důchodu z vrcholných pozic v armádě jsou žádoucí kandidáty na zpravodajských pracovních míst, a může si vydělat plat kolem 70.000 dolarů ročně.

Fyzické Fitness Trainers
Vojenský personál je známo, že je fyzicky fit a vědět, jak k udržení vysoké úrovně fitness. Takže tím, že pomocí svých znalostí a absolvování certifikačních kurzů kondičního tréninku, mohou pracovat jako fitness trenérů v renomovaných organizací. S rostoucí povědomí o cvičení a fitness, může tato práce určitě dobrá příležitost k vybudování kariéry poté, co sloužil v silách. Platy v tomto povolání jsou obvykle mezi $ 40,000 k 60,000 dolar ročně.

Práce v oblasti zdravotnictví
To je také jeden z dobrých kariérní možnosti, které si můžete vzít až po vojenské službě. Vojenský personál může fungovat jako registrované zdravotní sestry nebo zdravotní asistenty jsou podle jejich znalostí a dovedností. Získání relevantních stupňů a certifikace je nutné před použitím u těchto profesí. Platy v této oblasti jsou jak vysoce jak $ 75,000 na rok.

Získání zaměstnání po vojenské službě, není vůbec těžké, pokud máte správný přístup a dychtivost k práci. Práce v účetnictví, výuce a počítačové specializace jsou některé z dalších dobrých kariéry po vojenské službě, že se můžete dostat do. Za předpokladu, samozřejmě, že máte potřebné znalosti a dovednosti.

Výběr správného Kariéra
IT Kariéra v poptávce
Pracovních míst, která platit přes 100K
Revmatologa Plat
Ornitolog Plat
Míra nezaměstnanosti dosahuje 3-roční minimum, podle oficiálních zpráv
Dobře placené práce s NO fakulta
Budoucí práce v poptávce
Pracovní příležitosti v umění
Ošetřující lékař Plat
Konec Rozhovor otázky

Leave a Reply