Entomolog Plat, Laicky řečeno, entomologie je studium hmyzu a existuje více než milion druhů hmyzu na této planetě. Plat podle národních statistik je kolem USD 55.000 ročně známky. Entomologie spadá pod biologie a entomolog zkoumá hmyz v laboratorních podmínkách, stejně jako uvádí v jejich přirozeném prostředí, když na práci v terénu. Pod záštitou entomologie existují různá témata, jako je biomechanika, zemědělství, výživy, forenzní vědy, atd. Studie hmyzu byla zásadní v rozvojových roboty hmyz hnutí byly kopírované robotických inženýrů s vynikajícími výsledky. Entomolog také hrají důležitou roli, pokud jde o zemědělství, jako některé druhy hmyzu jsou zodpovědné za opylování a některé pro ničení plodin. Soudní entomolog studovat činu a pokusit se zjistit, časový plán pro akci. Vzhledem ke všem těmto různých oblastí práce mzdových z entomolog kolísá v závislosti na profilu práce.

Vzdělávací Kvalifikace

Plat z entomolog závisí do značné míry na vzdělávacích kvalifikačních, kandidáti, kteří mají bakalářský titul je pravděpodobné, že budou mít menší plat než jejich protějšky s magisterským diplomem nebo doktorát. Studenti s maturitu nebo GED ekvivalentu jsou způsobilé pro zápis studijních programech entomologie bakalářských. Mnohé školy také nabízejí magisterské programy a Ph. D. kurzy v entomologii, které těží studentů, když hledají pro vysoké mzdu. Některé školy dokonce nabízejí on-line programy v entomologii, ale tam nejsou on-line programy pro dílčích kategorií, jako je forenzní entomologie. Studenti, kteří mají vrozenou zálibu pro hmyz bude vynikat v této profesi. Některé entomolog jsou také známé pro spuštění své vlastní úspěšné podnikání proti škůdcům po dokončení práce v kurzu.

Popis práce

Existuje několik zaměření v rámci entomologie tedy pracovní náplň a plat z entomolog se bude lišit podle pracovní profilu. Pro lepší pochopení entomolog pracovat s tlumení chorob studovat úlohu hmyzu v přenosu nemoci. V zemědělského odvětví, které bude pracovat na způsoby, jak omezit škodlivé hmyzu z poškození plodiny a identifikaci hmyzu, které pomáhají opylování. Soudní entomolog studie činu a bude studovat hmyz, jako červi a mouchy určit dobu trestné činnosti. Budou muset navštívit místo trestného činu nebo bude muset analyzovat vzorky podle laboratorních podmínkách. Povinnosti entomolog jsou velmi rozšířené.

Rozsah platu

Plat se vztahuje k oblasti specializace, které si pro příklad, může soudní plat v rozmezí USD 29.000 USD 49.000 do. Podle některých statistik průměrný plat forenzní entomolog za hodinu se pohybuje kolem 25 USD. Donucovacích orgánů jsou nejlepší zaměstnavatelé, pokud jde o soudní entomologii. Lékařské entomolog plat může pohybovat mezi USD 60.000 USD, 65.000 a na entry-level to může být tak nízké, jak USD 25.000 ročně. Tito lidé studovat infekce, které hmyz nesou a jejich účinky v souvislosti lidského života.

Pokud si myslíte, platové rozsahy pracovních míst jako většina profesí, plat závisí také na zeměpisné poloze úlohy. Ve státech, jako je New York, průměrný plat je 36.000 USD a ve státě Kalifornie medián plat je 32.000 USD ročně. Entomolog, kteří chtějí pracovat v Texasu mohou čekat, že vydělá kolem USD 30.000 ročně a statistiky pro stát Florida také dát obrázek u USD 30.000.

Pokud vidíte průměrný plat, zjistíte, že to kolísá v závislosti na linii práce a umístění díla. Analytici předpovídají, že práce vyhlídky pro tuto profesi v následujících letech, je dobré se růst je více, než je průměr ve srovnání s jinými profesemi.

Jaké jsou nejvíce vzrušující pracovních míst ve světové
Kariéra jako inspicient
Nejlepší Careers pro 2012
Trauma chirurg Plat
Nejlepší Dočasné Jobs
Neonatolog Rozsah platu
Lékařské Kariéra Informace
Animal Science Careers
Asistent pedagoga Plat
Hydrolog Plat
Kariéra, které dělají rozdíl

Leave a Reply