Hosteska Popis práce

Hostitelka job Popis podstatě je kontrolovat a řídit činnost jídelně v restauraci nebo v hotelu. Hosteska je důležitou součástí pracovní síly v hotelu. Hosteska pozice je často zbaven pozornosti. Dobrý hotely znát význam hosteska, zatímco některé hotely na něj dívat jako formalita.

Hosteska / Host v malých hotelů jsou také známé jako manažeři podání stůl. Hotel hosteska / host práce v malých skupinách. Hosteska popis práce je starat se o hosty jedí v baru nebo restauraci.

Vzdělávání pro Hostess
Vzdělání pro bytí hostitelka není mnoho, ale měli byste být osoba s nastavitelným přírodou a měkkých dovedností mluvené. Chcete-li být hostitelkou, je nutné základní maturitě. Přidruženého titul nebo diplom v oblasti hotelového managementu by výhodou. Plynulost v cizím jazyce a hřiště v osobní a správy budov by být považováno za přínosné.

Náplň práce hostesky začíná formální šaty. Chcete-li být profesionální společnice, musíte mít správné oblečení. Dobré restaurace, hotely a letecké společnosti budou mít na oblečení pro hostesky, přičemž důležitá věc je zde byste se měli podívat elegantní a ostré. Používejte minimální šperky a nevztahují se příliš parfém. Vaše vlasy by měly být elegantní, čistý a svázaný. Hosteska / hostitel je značka velvyslanec provozovny, takže ujistěte se, že první dojem by měl být dobrý.

Hosteska Povinnosti a odpovědnost
Povinnosti hosteska práce zahrnuje udržování stůl uspořádané a čisté po celou dobu.

Ujistěte se, že všechny nabídky jsou v hotelu jsou otřít a flek zdarma.
Informujte se o domácnost a zajistit, aby dveře jsou čisté a skvrna zdarma.
Informujte se u telefonního operátora a záznamník mít představu o všech pokročilých výhrad.
Potvrďte správce o strany a události, které se bude konat v hotelu.
Naplánujte ven sezení pro hosty seznam s výhradami.
Mají poznámku všech dodávek v kuchyni.
Dejte vřelé přivítání pro hosty, doprovodí je do tabulek, vytáhněte židle pro dámy a přítomných menu.
Ujistěte se, že hosté byli sedět na svých stolech.
Ujistěte se, že budete komunikovat s hostem a zároveň přijetí objednávky. Dej a přijímat kreativní návrhy týkající se jídelníček, aby rozhovor s hosty živě.
Ujistěte se, že hotel lobby, jsou jídelny, koupelny a nabídky udržováno v čistotě celé provozu hotelu.
Řekněme, že teplý sbohem hosty. Mít kontrolu s každým hostem aby zjistil, jestli je všechno v nádherné. Dejte jim komentář kartu a požádat je o jejich cennou zpětnou vazbu týkající se hotelu.
Plat hostesky se pohybuje od 10.000 USD na USD 28.000 za rok. Očekávejte USD 4 k USD 7 tipu, pokud host vychutnat he večeři a atmosféru hotelu.

Doufám, že tento článek poskytl vám správné informace o popisu hostesek pracovních míst a to je klíčové faktory. Kariéra jako hosteska, je vděčná. Nicméně, zváží všechny možnosti, než si vybrat libovolnou kariéru.

Neonatolog Rozsah platu
Co Job je pro mě ta pravá Kvíz
Nejlepší Lékařské Kariéra pro budoucnost
Dermatolog Plat
Průměrný příjem v USA
Nejvyšší Platební Povolání
Senior Software Engineer Plat
Počítačová síť technik Popis práce
Co dělá Asistent pedagoga Do
Povinnosti Učitel
Dobře placená místa v oblasti zdravotnictví

Leave a Reply