Hydrolog Plat

Jako většina profesí, plat závisí také na faktorech, jako je zeměpisné poloze práci, zaměstnavatel, zkušenosti kandidáta, vzdělávací kvalifikace, atd. hydrologie spočívá studium zemských vodních zdrojů, ale také zahrnuje studium pohybu a kvality vody. Hydrolog zabírají vládami zaměstnání, práce pro agentur pro životní prostředí, soukromé firmy, atd. Plat z hydrolog je srovnatelná s jinými profesemi v rámci geo-věd spektra s některé hydrologové platy bude stejně vysoká jako USD 155.000 ročně. Voda je vyžadováno pro výživu všech životních forem a hydrologové hraje důležitou roli v tomto cyklu.

Vzdělávací Kvalifikace

Plat hydrolog závisí na vzdělávacích kvalifikačních a zájemci se magisterského studia vydělávají více než jejich protějšky s bakalářským titulem. Bakalářský titul v oboru hydrologie může trvat až 4 roky a studenti budou potřebovat maturitu nebo GED rovnocenné zapsat. Studenti, kteří jsou dobří v předmětech, jako je matematika, hospodářské, vědy jako fyzika, biologie a chemie vynikne v této profesi. Magisterský studijní nabídne specializace v hydrologii jako povrchové hydrologie, hydrometerology, vodní hospodářství, chemismu vody, atd. Existuje doktorské programy v hydrologii, které vyžadují, aby studenti, aby předložily své původní disertační práce a studovat předmět v oblastech, jako je strojírenství.

Popis práce

Práce profil těchto hydrologů závisí na vzděláním a organizaci, pro kterou pracují. Obecné práce popis hydrolog je použití vědeckých metod a matematického výpočtu poskytovat rozlišení pro řešení problémů na vodách a řízení vodních zdrojů. Plat hydrolog závisí také na pracovní profil. Farmy, které mají zavlažovací problémy budou také konzultovat hydrologové pro hledání zásobování vodou, občas měst bude také požadovat, aby jejich služby řešit vody drtí. Hydrologové jsou také povinni používat pokročilé počítačových programů pro zařízení nejlepší projekty vodohospodářských. Práce může rovněž vyžadovat rozsáhlou práci v terénu se skládá z výběru půdy a vody vzorky. Hydrologové může být zabaveno pracovat na problémech eroze půdy a ovládajícími problémy říčních povodní.

Průměrná mzda

Uchazeči s bakalářským titulem v hydrologii můžete získat entry-level pracovních míst v této profesi a platy mohou začít od kolem USD 41.000 ročně. Studenti, kteří mají magisterský titul dobrou šanci na získání práce s organizacemi, které platí dobře. Podle národních statistik, průměrný plat se pohybuje mezi 49.000 USD na USD 80.000 s téměř 80 procent leží v držáku. Asi 10 procent z hydrolog vydělávají více než USD 100.000 ročně. Hydrologové také vzít do výuky úlohy, které nevěnují dostatečnou platy.

Zeměpisná poloha hraje důležitou roli v platových rozmezí pro zaměstnanost, průměrný plat pro stát Kalifornie je kolem USD 79.000 ročně. Pokud zkontrolovat stav New Yorku je výrazný nárůst ročních mezd s průměrný plat bude do USD 90.000. Pro stát Texas statistiky ukazují, ponořte se průměrný plat pohybuje kolem dolaru 72.000 ročně. Na Floridě plat se pohybuje v rozmezí USD 72.000 USD, 75.000 za rok. Většina hydrolog jsou povinni udělat laboratoř, stejně jako práci v terénu a mohou také požadovat, aby cestování do zahraničí. A tak mnozí z nich vydělat příjem ve formě bonusu, a tato částka může být významný.

Plat je docela záviděníhodné a pracovní vyhlídky pro tuto profesi je dobré pro nadcházející roky. Nedávná životní prostředí povědomí ve vládních a průmyslových odvětvích Přiživila také potřebu hydrologů.

Učitel Assistant Popis práce
Předškolní požadavky učitelů
Nejlepší Careers pro 2012
Nejvyšší placené zaměstnání,
Většina stabilních pracovních míst v Americe
Jak si vybrat Kariéra po vysoké škole
Umpire Plat
Průměrný příjem v USA
Kariéra v informačních technologiích
Nejvyhledávanější práce
Programátor analytik Plat

Leave a Reply