IT Kariéra v poptávce

Jedním z nejhůře postižených oblastech kvůli drsnému ekonomiky v roce 2009 byl sektor informačních technologií. Nábor v technických institutů (v asijských zemích a USA) klesla drasticky a ty vyzbrojený strojírenství, počítačová věda a další podobné tituly museli čelit těžké časy získání slušného zaměstnání. S situaci mnohem lépe než v loňském roce, došlo k nárůstu několika IT kariéry. Ano, s pozitivním naději, že ekonomika zotaví úplně, existuje několik možností v oblasti IT.

Nahoru IT Kariéra v poptávce 2010
IT práce jsou jedním z vysokých platebních kariéru v poptávce. Není divu, že IT práce byly mezi jedny z nejvyšších placenou práci, protože deset let.

Software Engineers
S bakalářským titulem v oboru počítačových věd a hluboký zájem v programování, lze získat boční vstup do této kariéry. Pro vedoucí pozici v programovém poli, jeden vyžaduje magisterský titul. Jen studovat informatiku nestačí. Člověk musí mít smysl pro programování a musí být dobrý v kódování, aplikační moduly a lokalizaci chyb v kódování programů. V prvních letech, by tarifní stupnice pro juniorské softwarových inženýrů být mezi US $ 50.000 US $ 70.000, ačkoli to může lišit v závislosti na několika faktorech.

Database Administrator
Údržba a správa databáze firem a obchodních podniků vedla k rozvoji kariéry databáze správce. Databáze správci jsou známé jako DBA a které navrhují databází, provádět bezpečnostní kontroly, provádět databázové podoby a jsou aktivně zapojeny do zajišťování hrozba pro firmy zabezpečení dat. Bakalářský titul v oboru výpočetní techniky je nutné. V případě osvědčení a jiných diplomů, relevantní let praxe je důležitá. Roční příjem z databázových administrátorů je blízko asi 50.000 USD na US 85.000 dolar.

Systémový správce
Dobré technické dovednosti a znalosti o Local Area Network (LAN) a povědomí o integraci hardwaru a softwaru s celou sítí systému jsou některé z úkolů správce systému. Správci systému musí mít dobré znalosti o Linuxu, Windows a několik OS. Správci systému se také podívat po údržbě a upgradation počítačových systémů, hardware a software, v případě potřeby. Být si vědom designu informační infrastruktury v oblasti IT je vždy užitečné pro správce systému, aby pochopili složitosti počítačových systémů. Správce systému může vydělat kdekoliv mezi US 42.000 dolar na US $ 65,000.

Weboví vývojáři
Web rozvoj a web navrhování jsou některé z nejlepších kariéru v poptávce. Potřeba kvalifikovaných webové designéry a vývojáře webu vzrostl od roku za posledních deset let. Každý podnik nebo e-commerce webové stránky, které vidíte na internetu byl vyvinut webové vývojáře a toto pole se značně rozšířily. Znalosti o XML, HTML a jiných programovacích jazycích je důležité se dozvědět více o web navrhování. Web designer plat může být kdekoliv mezi US 31.000 dolar na 50.000 USD. Web developer plat je mezi US 40,00 dolarů na US 65.000 dolar.

IT Poradenství Práce
Jako obchodní podniky se zapisují do výrobních a vývojových oblastech, naléhavá potřeba pro zkušené výzkumné pracovníky, aby křídou strategii pro ně, aby se inteligentní rozhodnutí, analyzovat požadavky, pomoc při výběru systému a práce pro několik zlepšení služeb pro firmy se stala důležitou. Předáním své projekty s odborníkem IT týmu, se můžete zaměřit svou pozornost na jiné oddělení vaší firmy. IT konzultační práce se staly jedním z nejvyhledávanějších kariéry IT profesionály, kteří mají dlouholeté pracovní zkušenosti. Roční příjem IT poradenství závisí na několika faktorech, především pracovní zkušenosti. Platy jsou velmi vysoké, v případě, že jste senior konzultant. Osvěžovač mohou čekat, že vydělá kolem US 60.000 dolar jako základní plat. S praxí (a vysoké vzdělávací stupňů), mohou dokonce vydělat kolem US $ 100,000 US $ 300,000.

Kariéru v oblasti informačních technologií, je obohacující a je jistě příležitost, jak vydělat peníze. I v IT oblasti marketingu, existuje několik možností pracovat. Pokud jedinec má zájem v této oblasti, může jistě udělat dobrou kariéru. Dělejte to, co máte rádi a úspěch bude nakonec být vaše.

Práce práci s dětmi s autismem
Rozhodování o kariéře
Jmenování Setter Popis práce
Computer Technician Plat
Seznam dobře placená místa
Nejrychleji rostoucí Careers 2012
Jak se stát revmatologa
Detektivní Požadavky
System Administrator Náplň práce
Změna Jobs: Brát ten Plunge
Strojník Popis práce