Jak psát kariérních cílech

Jak hodně zkušeností máte, obnovit psaní je vždy ošemetná práce. Jak se vám jít o summarizing your bohaté zkušenosti do tří řádků kariérní cíle? Úkolem je vyšší, pokud nemáte žádné zkušenosti vůbec. Je obtížné rozhodnout, jak můžete napsat efektivní jeden k zavedení sami Vašeho potenciálního zaměstnavatele a máte za pro tuto prestižní pozici. Stručně řečeno, kariéra Cílem je vaším jediným způsob self-úvod, zvláště pokud nemáte možnost odeslat přes podpůrné průvodního dopisu. Zde jsou některé velmi důležité tipy byste měli dodržovat při psaní kariérních cílech.

Psaní kariérních cílech pro resumé

Níže je uveden úplný seznam tipů je třeba použít, spolu s příklady. Podívejte se.

Self-Úvod
To neznamená, že poskytuje své jméno, ale vaše schopnosti a kvalifikaci. Například, zvažte následující řádek:
Čerstvé chemie absolvent se snaží … vám představí jako absolvent v chemii.

Obdobně, pokud jiný příklad:
Sportovní marketing manažer s třech letech zkušeností se snaží … také účinně vám představí Vašeho potenciálního zaměstnavatele.

To je úvod, který je nutností a řekne potenciálního zaměstnavatele o vaší aktuální pozici a kvalifikace, následuje pozice, kterou hledáte.

Co Job Toužíte?
Druhá část své kariéry cíle obsahuje druhu tiskové úlohy, kterou hledáte v organizaci. Takže linka může jít až:
Sportovní marketing manažer s třech letech zkušeností usiluje o náročné pozici v Market Research sportovní …

To dává employer představu o práci, kterou si v organizaci. Jasná definice pracovní požadovaný profil také ukazuje, že jste si vědomi rozsahu oboru a přesně vědět, co chcete od ní.

Jak se zaměstnavatel Benefit z pronájem pro vás?
Obvykle lidé s menší praxí mají tendenci uvádět cíle, které směřují z práce v kariéře cíle. Nicméně, zaměstnavatel si zaslouží vědět, co ona / on dostane tím, že zaměstná vás na konkrétní pozici, ne, jak se bude těžit z získání tu práci. Jako takový, vaše kariéra cíle musí být psán jak:
Sportovní marketing manažer s třech letech zkušeností usiluje o náročné pozici v Market Research sportovní s využitím rozsáhlé sítě a dovednosti v průběhu let.

Přidáním tento detail Váš zaměstnavatel ví, že máte rozsáhlou síť lidí, můžete se obrátit na pomoc s průzkumem trhu, a některé velmi potřebné marketingové dovednosti, které jsou nutné k provedení takovou práci.

Tyto tři základní aspekty vám pomohou napsat komplexní career cíle, které budou efektivně komunikovat vaše přání pro práci a zaměstnavatele osvobozeno od najímání tě za to.

Některé Další tipy

Nepište velmi dlouhé kariéry cílů. Mělo by být krátké, ale rozhodně k bodu. Tvorba dva řádky jednoho, pokud to má smysl a je velmi nutné, je přípustné. Pokud chcete poskytnout rozsáhlé detail, napsat průvodní dopis.
Ujistěte se, že gramatika, Stavba věty, interpunkce, a hláskování jsou správná. Cokoliv napsal ošuměle dává hrozný dojem před zaměstnavatelem a mohou zničit vaše vyhlídky ještě předtím, než byly považovány za jejich.
Vždy se ujistěte, ze pozice, o kterou se ucházíte. I když se liší od toho, co máte zkušenosti s, o něm zmínit. Vaše důvěra by měla odrážet v těch několika řádcích, které používáte, jak představit sebe.
Zkuste použít některé pozitivní pojmy pro popis sebe sama. Například, místo toho, aby jen písemně sportovní oblasti marketingu, s více než třech letech zkušeností …, psát, ambiciózní a věří sportovní oblasti marketingu …. To opět odráží vaši víru ve své schopnosti.
Nicméně, nejdou přes palubu s důvěrou a pozitivity, jako slibné, něco, co nebudete moci splnit, je marné a bude pracovat proti vám, i když jste náhodou přistát práci. Buďte upřímní.
Vaše kariéra cíl může být upravena tak, aby vyhovovaly každou pozici se ucházíte, pokud žádáte o různých místech pro různé pozice.

Konečně, mějte na paměti, že jakékoliv profesní cíl bude mít dopad, když je krátká, soustředěný, a upřímný. To také pomůže pochopit, jaké jsou vaše profesní cíle jsou spolu s umožňuje zaměstnavateli, aby zvážila, že jste danou pozici. Takže jděte do toho a napsat, že silný career cíle, které budou určitě vám vaše vysněné zaměstnání. Good luck!

Snadné najít práci
Nejlepší zaměstnavatelé
Různé Kariéra v módě
Různé Povolání v oblasti zdravotnictví
Most Odměňování práce
Top Ten Kariéra pro budoucnost
Nejlepší Kariéra pro budoucnost
Art Teacher Plat
Kariéra, že co nejvíce peněz
Webmaster Plat
Kariéra, že odměna studánka s MŠ

Leave a Reply