Jak se stát Art Teacher

Být někdo, kdo je hluboce zajímá o umění na úroveň, kterou chcete učit taky, vzhledem k možnosti stát učitel umění může být dobrou kariéru volbou pro vás. Samozřejmě, první dovednost nebo kvalita musíte mít, aby se stal učitel umění je láska k umění samotného a schopnost vytvořit. Nicméně, právě tyto vlastnosti nestačí. Umění učitelé jsou zodpovědné za spoustu dalších věcí, a vyžadují hodně osobnostních rysů, které jim pomohou v procesu výuky studenty od školky do základních a středních škol. Patří mezi ně trpělivost a výborné komunikační dovednosti. Zatímco úroveň, na které byste chtěli učit se liší v závislosti na osobním výběru a zkušeností, jsou některé základy musí být dokončena do vámi, aby se stal úspěšným, dobře placený učitel výtvarné výchovy. Vysvětlen zde jsou kroky, jak se stát učitel umění.

Honit kariéru jako učitel výtvarné výchovy

Chcete-li se učitel umění, existují určité požadavky, které musíte dokončit. Jako učitel výtvarné výchovy je nutné, abyste pomoci dětem s kreativní vyjádření prostřednictvím umění, naučit je základní pojmy potřebné v oblasti umění, a v některých případech dokonce dějiny umění. Budete je učit, jak začít s něčím tak jednoduché, jak čerpání a míchání barev, k tomu, aby plnohodnotných portréty a jiná umělecká díla. Umění je nejen v souvislosti s plátno, a můžete také specializují na výuku digitálního umění nebo grafický design, sochařství, nebo inkoust umění. Pole je obrovská a je založen na vašem zájmu, které si můžete vybrat specializovat v některém z polí. S tímto řekl, tady jsou kroky, které musíte dodržovat, aby realizovat svůj sen o vyučování umění.

Naučte se základy umění
Nastartujte svou kariéru v oblasti uměleckého vzdělávání tím, že nejprve rozhodnout, jaký druh umění chcete naučit. Je to grafika, digitální umění, sochařství, keramika, kreslení, malování nebo plátno s různými médií, jako jsou vodové barvy, olejové barvy, atd. Toto nejsou jediné pole v umění, a tam jsou mnohem více si můžete vybrat specializovat a. Další informace o těchto oblastech, aby se rozhodnout, co byste se chtěli dozvědět. Pak se přesuňte na rozvoj svých dovedností v této oblasti. Zápis do jakéhokoli tříd nebo vzdělávací program, který nabízí vzdělání v těchto oborech. Chcete-li zapsat do umělecké školy, musíte být schopni prokázat základní znalosti a schopnosti v některém z výše uvedených druhů umění. Takže předtím, než budete pokračovat a dosáhnout míru v druhu umění, které Vás zajímá, potřebujete zajistit portfolio své práce na vysoké škole.

Dosáhnout bakalářského titulu v oboru výtvarného umění
Dalším krokem je ideální k dosažení BA v výtvarných umění s akreditované vysoké škole, která je dobře vybavená moderní studia a naučí vše, co potřebujete dozvědět se o oblasti umění. To není povinným krokem a můžete přímo přejít k dalšímu kroku, kde to vyžadují k dokončení kurzu výtvarné výchovy. Nicméně, může mít vysokoškolské vzdělání v oboru výtvarného umění zvýšit své znalosti a sílu v této oblasti.

Dosáhnout titulu v oboru pedagogiky umění
Aby bylo možné učit umění, je nutné provést kurzu výtvarné výchovy. Někteří studenti vezmou jen jeden krok, tj. krok 2 nebo krok 3. Nicméně, některé vysoké školy, které poskytují umělecké vzdělávání vyžadují, abyste dokončili určité množství kurzu v umění. Budete muset zjistit požadavky školy předem vhodně připravené na zápis stupně ve výtvarné výchově. Při výběru vysoké školy k výkonu umělecké vzdělání, musí zajistit, že je akreditována Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů. Stupně v této oblasti s vybavit vás schopnosti kritického myšlení, historii a kulturní perspektivy spojené s výtvarné výchovy, rozvoj uměleckých schopností u dětí, a filozofii umění. Budete mít také třídy, které učí keramiky, tisknout dělat, malba, sochařství, a kreslení připravit vás v této oblasti. Nicméně, to je jen s kontinuální praxí, že budete rozvíjet svou sílu v umění.

Dosáhnout pracovní zkušenosti v oblasti
Zatímco do práce na plný úvazek učitel výtvarné výchovy se potřebná k dosažení učitelské certifikaci, než máte nárok na to, budete muset dokončit určité množství pracovních zkušeností. V průběhu svého vzdělávání, jste nárok na práci, aby získali zkušenosti. Jako učitel výtvarné výchovy, budete vytvářet a spouštět učební plány v studiových pod vedením mentora. Ty pak budou vyhodnoceny a uvedeny zpětnou vazbu o tom, jak můžete zlepšit své metody výuky.

Dosáhnout Výuka certifikace
To je požadavek, většina států bude certifikován státní odboru školství učit. Dále může být splnění požadavků jednotlivých škol bude nutností jako je odstranění pozadí kontroly a prokázání znalosti první pomoci. Doložit odboru školství, musí budoucí umělecké učitelé dokončit požadavky No Child Left Behind zákona, která zahrnuje bakalářský titul v oboru výtvarného umění (nebo 30 hodin semestr vzdělávání v oblasti umění), nebo mistr v umění, nebo projít Praxis II test znalostí umění obsahu. Dokončení těchto požadavků bude opravňovat Vás k certifikaci jako učitel výtvarné výchovy.

V průběhu svého vzdělávání a v průběhu let, měli byste mít rozvíjet své umění portfolio, protože je nutnou podmínkou požádat o pozici učitel výtvarné výchovy. Je založen na tomto portfoliu (která zahrnuje nejlepší práci během školy a svou krátkou zkušeností s výukou), která bude mluvit za vás. Budete také muset poskytnout důkaz o své pedagogické zkušenosti spolu s portfoliem. Dosažení všech výše uvedených pověření vám pomůže získat dobrou práci s velkým platem. Je důležité, abyste věděli, že když máte hodně zkušeností v umění, můžete snížit své vzdělání dobu se rozhodly pro krátké kurzu ve výtvarné výchově, aby jste si vědomi pojmů, potřebných, aby se stal učitel umění. Dále si uvědomte, že na rozdíl od učení, jak se stát učitel umění prostřednictvím vzdělávání, musíte také mít hodně trpělivosti a velkých komunikačních dovedností, takže můžete předat výtvarnou výchovu efektivně. Vyzbrojit všechny tyto požadavky a bude velmi úspěšné učitele umění. Good luck!

Lékařské Kariéra Informace
Jak najít podmínkou úspěšné kariéry
Co Jobs co nejvíce peněz
Společné Rozhovor Otázky pro učitele
Jaká je role učitele
Počítačové Kariéra v poptávce
Nefrolog Vs urolog
Práce práci s dětmi s autismem
Nejvyšší Platební dělnických profesích
Cowboy Jobs
Základní Učitel Plat

Leave a Reply