Jak se stát College profesor

Vysokoškolský profesor je dobře respektována a výuka je považována za velmi ušlechtilý a uspokojující povolání. Dostanete se formovat a přetvářet mladé, naivní mysl do zralých, dospělých myslí. Můžete také trávit svůj život studiu a výuku předmětu, který máte rádi. Nic by mohl být uspokojivější než to, že je tam? Stát se vysokoškolský profesor není střední úkol a vyžaduje roky tvrdé práce, odhodlání a trpělivost na vaší straně.

Co to znamená být College profesor

Dělej jak myslíš.
Nejdůležitější věcí je rozhodnout a udělat si názor na to samé. To trvá obrovskou studium a rozsáhlé výzkumné práce, asi osm nebo více let po ukončení vašeho bakalářského studijního programu. Musíte být upřímní k vašemu studiu, a pouze v případě, máte pocit, že můžete jít na vzdálenost, se ponořit.

Mějte výsledky High
Dalším aspektem, mějte na paměti, je, že musíte se skóre vysoké známky důsledně, v celém svém bakalářském programu. Tím bude zajištěno, že zadáte vysokou školu podle svého výběru sledovat své magisterský titul. Udržovat dobré známky a dokončit své bakalářské s vyznamenáním. Také, zatímco sleduje your bakalářský titul, neustále udržovat na zlepšení své dovednosti psaní, jak to bude jen pomůže napsat svůj výzkumných prací a periodik později.

Poradna
Můžete přiblížit vzdělávací poradce, který by byl schopen, aby vás týkající se různých vyučovacích pověření, které můžete potřebovat. Poradce vám také může pomoci zvolit správnou cestu pro vás kompletní vašeho magisterský titul a titul Ph.D. Disertační práce, v předmětu Vašeho výběru.

Magisterský studijní
Magisterský stupeň je jedním z předpokladů, aby se stal vysokoškolský profesor. Měli byste si vybrat magisterský program ve vašem oboru specializace a také udržovat dobré známky v celém průběhu. Mějte posílení své dovednosti psaní a další a dokončit všechny podmiňující předměty potřebné, aby si své Ph.D.

Ph.D a pracovní zkušenosti
Poté, co jste koupili svůj magisterský titul, měli byste začít s Ph.D disertační práce. Tím se dostanete asi 2 až 3 roky na dokončení. Během tohoto období, měli byste se pokusit publikovat co nejvíce vědeckých článků, jak je to možné, v top zařadil časopisech. Provádět rozsáhlý výzkum ve svém oboru a přijít s jedinečným výzkumného záměru na vlastní pěst. Některé vysoké školy poskytují možnost pracovat, zatímco vy se sledují your Ph.D, můžete využít této možnosti k získání životně důležité pracovní zkušenosti.

Full-time Výuka
Po tom všem, budete nakonec přijat na univerzitě jako na plný úvazek profesora a vydělat na tenure základě. K dispozici je sedm celoroční držba období, které je třeba, aby se úspěšně sloužit na univerzitě předtím, než se můžete stát trvalou člen fakulty. Peníze jsou dobrý v průběhu funkčního období, a některé ústavy mohou také financovat svou výzkumnou práci. Tvrdě pracovat během tohoto období držby, a dál stále leštění své učení dovedností tak, aby vaše univerzita udrží vás.

Profesionální tipy

Rozhodněte brzy které univerzita chcete pracovat a projít nezbytných požadavků se dostat dovnitř V případě, že se dostanete na částečný úvazek tam v jakékoliv fázi, udělejte to.
Buďte chytří a zároveň si vyberete předmět specializace. Je moudré jít na disciplíně, která neustále vyžaduje dobrou plný úvazek fakulty.
Tam by se různé konference, které se konají, které se týkají vašeho objektu. Zúčastněte nich rozšířit svůj rozsah znalostí a také držet krok s aktuálním dění ve vašem oboru.
Udržovat vysoké standardy v celém vysoké školy a práce letech, zůstat náskok před konkurencí.

Doufám, že po pochopení tohoto tématu, budete cítit ještě více inspiroval jít na to. Někteří lidé vyhýbají se stal vysokoškolský profesor, protože se cítí peníze přichází velmi pozdě. To je pravda. Nicméně, pokud se budete snažit být nejlepší, být jisti, pohledný částky, kdykoli začít pracovat.

Kariéra Quiz pro středoškolské studenty
Alternativní Careers pro právníky
Nezaměstnanost Pohledávky sníží, ale čísla může být překrouceno
IT Kariéra v poptávce
Jak se stát 911 Operator
Trauma chirurg Plat
Co Jobs co nejvíce peněz
Top Ten Hottest Careers
Většina Stresující práce v Americe
Speciální Pedagogické Plat
Kariéra, že platit přes 100k Rok

Leave a Reply