Jak se stát Diplomat

Diplomatická kariéra šlape dlouhou a obtížnou cestu, ale je velmi prospěšný z hlediska profilu, peněžitých dávek, a politické moci. Existují dvě definice pro diplomata, “úředník zabývající se mezinárodní jednání” a “Osoba, která taktně s ostatními”. Obě tyto definice vlastně shrnout, co diplomat je a co se očekává od něho / ní. Být diplomatem není nový koncept, v dávných dobách Emperors by vyslalo velvyslance nebo zástupci státu stanovit obchodu a vojenská aliance, a zajistit, aby zájmy státu byla doručena nejlepší. Současní diplomaté i slouží stejnému účelu, jsou jmenováni státem zastupovat a budovat diplomatické vztahy s jinými státy na pomoc při budování obchodovatelný vztah mezi dvěma státy zároveň chrání státních příslušníků, stejně jako zájmy vysílajícího státu. Máte-li zájem, aby se zastupující tvář svého národa, pak je nutné vědět, jak se můžete stát diplomat.

Požadavky na Stát Diplomat

Smlouva Vídně určuje řad diplomatů; velvyslanců, chargé d’affaires, vyslanců a ministrů, a je standard pro většinu zemí přijímajících tuto smlouvu. Tradičně se stát diplomatem člověk musí připojit ke Spojeným státům diplomatické služby. Chcete-li vstoupit do zahraniční služby určitá kritéria musí být splněny žalobci, a to:
Žadatel by měl být občanem USA.
Jedinec by měl být alespoň 20 let a ne starší než 59 let v den podání žádosti.
Nejméně 21 let a dosud 60 dnem jmenování jako cizí Service Officer (FSO).
By měly být k dispozici na všech uvedených časů na celém světě úkolů, včetně Washingtonu, DC

V rámci oddělení existuje mnoho specializovaných oddělení, podívejte se do oficiálních internetových stránkách amerického pochopit, co se každé oddělení očekává a jeho funkčnost. These jsou však právní kritéria, aby se stal součástí Spojených států zahraničních služeb, ale tam je více.

Technicky není vzdělání nebo zkušenosti kritéria se připojit k zahraniční služby, jako jeden je zapsán pouze základ zahraniční služby písemné zkoušky, kde jeden je trénovaný a vzdělaný v otázkách zahraniční diplomacie, publicistiky a stát a mezinárodní legislativy. Zkouška se koná každoročně s velkým množstvím předchozích oznámení. Dobrý silný vzdělání (ne nutně z Ivy League školy), dobré sociální záznam a horlivost sloužit národu dělat, pomůže, když si filtruje seznam žadatelů. Před přijetím na tuto zkoušku je třeba oprášit minulost, přítomnost, současném stavu a zahraničních věcí, jako zkouška zahrnuje témata, která jsou široké, americké vlády a kulturní záležitosti, Řízení a ekonomika podniku, světové dějiny, současné mezinárodní záležitosti.

Přestože odborné způsobilosti v jednom nebo více cizích jazyků není kritériem, zvýší žalobkyně šance, že budou vybrány. Po písemné byla vymazána, že je čas pro některé ústní zkoušky, které jsou více kontrolovat osobnost, oratoř a taktní styly. Vymazání FSWE je velký úspěch jako velmi malý počet lidí projít. Jakmile jsou všechny zkoušky byly vymazány, je žadatel podroben důkladné ověřením. Netřeba říkat, že, by měl dobrý záznam bez policejního záznamu, který bude vaším cílem, pokud se chcete dostat do zahraničních služeb.

V některých případech, USA velvyslanci a diplomaté nejsou součástí Spojených států služba pro zahraniční. Oni jsou jmenováni prezidentem a potvrdil senátem. These diplomaté jsou obvykle úspěšní podnikatelé právníci, manažeři, zahraniční věci odborníci, analytici a profesoři, kteří jsou jmenováni pro konkrétní účely. A, samozřejmě, je dobré mít dobré politické tah.

Takže teď, když víte, co je potřeba, aby se stal diplomatem, a chtějí sloužit své zemi v nejlepším možným způsobem, pustit na této velmi úspěšné kariéry.

Kroky pro Stát profesionální sportovec
Lékařské pole Careers bez míry
Chirurg Popis práce
Alternativní Careers pro právníky
Infekční onemocnění Specialist
Detektivní Požadavky
Snadné Jobs, že vydělat hodně peněz
Jak být Zaměstnání Ready
Požadavky učitelkou v mateřské školce
Revmatologa Plat
Doktor Osteopathic medicíny

Leave a Reply