Jak se stát Home Inspector

Kariéru jako domácí inspektor zahrnuje přelézání, jít pod, a prostřednictvím domy pro zkoušení nějaké nedostatky a závady, které mohou případně způsobit problémy na vlastníka domu. To zahrnuje fyzickou a osobní prohlídku celého bytu, budovy, nebo řadový dům, a kreslicí propracovaný zprávu o podmínkách všech částí, mechanické systémy, a struktury domu. Záznamy ve zprávách jsou označovány za přijetí významných rozhodnutí, pokud jde o nákup tohoto konkrétního domu nebo budovy. Home Inspektoři obecně udat podrobnosti při určování nepozorované problémy, jako je “bílých mravenců” nebo “plísní”. Oni jsou většinou zaměstnáni pojišťovny a finančních společností. V současné době, oni také začali používat technologie, jako jsou notebooky a digitální fotografie, které jim pomohou vykonávat svou kontrolní práci v efektivním způsobem.

Majitelé domu a potenciální kupci domů, do značné míry závisí na domácích inspektorů pomoci a navrhnout jim s ohledem na jejich největší investici. Home inspektoři musí umět při posuzování a zkoumání domovní komponenty a systémy, a to, co všechny možné problémy se hledal. Měl by mít potřebné znalosti a schopnosti popsat přesný stav domu, ve stručné a poučné způsobem. Pokud je potřeba, aby se stal hlavní inspektor, musí undergo školení v oblastech, které zahrnují domácí základy; odvodňovacích systémů; střešní krytiny; klempířství, psaní srozumitelné zprávy; Topení, větrání a klimatizace (HVAC), elektrická rizika, otázky životního prostředí, a případně Struktura.

Jak se stát Home Inspector

Nejprve musíte zjistit, jestli splníte všechny požadavky. Ve většině států ve Spojených státech amerických, je nutné úspěšně absolvovat certifikovaný kurz domácí inspekce spolu s Rámcového vzdělávacího rozvojového diplomu (GED), nebo diplom z vysoké školy. Kromě toho mohou vlastnit nějaké další tituly také výhodné, jako vysokou školu nebo rovnocenného vzdělání s ročníkové práce v strojírenství, stavební řízení a architektury. Je to výhodou, pokud jste udělali nějakou práci v terénu, nebo hovořit prostřednictvím hands-on zkušeností v domě stavebnictví a rekonstrukce. Další předpoklady jsou vynikající ústní i písemné komunikace, počítačové povědomí, seznámení se s prodeje majetku, a znalost správy nemovitostí, a všechny právní faktory z oboru realit a bydlení.

Můžete vybrat a úspěšně dokončit domácí inspekční kurz z několika škol domácí inspekce, která by usnadnila vám získat domácí inspekční certifikát. Tam jsou různé organizace domácí inspekce, v USA, které také z ustanovení pro on-line přípravné kurzy. Tyto kurzy zahrnují kontrolu plynovodů a systémů, zkoumání dveře a střechy, posouzení domu strukturu, zajištění bezpečnosti v elektrických systémech, a hodnocení instalatérské a vodních systémů.

Můžete dokonce vyhledávat příležitost pracovat pod dohledem certifikované profesionální domácí inspektor. Pozorujte, co dělá, a poznamenejte si cel kterou vykonává. Můžete také pracovat jako stážista nebo stážista ve firmě domácí inspekce. To by vám umožní pochopit do hloubky o skutečném práci, kterou by dělat v budoucnu. Ve většině států, budete muset získat povolení pracovat jako praktikant.

Pro vás je způsobilý vykonávat jako licencovaný domácí inspektor, musíte být certifikovány American Society of Home inspektorů (ASHI). Ty by pouze osvědčení, pokud jste držitelem minimální zkušenosti, a dokončili příslušný výcvik a vzdělávání, a některé terénní a výzkum s přijatelnými zpráv domácí inspekce. Obecně vzato, tyto odborníky vydělá kolem 74.000 dolarů ročně, ale toto číslo se může měnit s nárůstem klientské sazby.

Jeden může snadno stát certifikovaným hlavní inspektor, pokud má horlivost pro dostat se do vysoce placenou kariéru domácí inspekce.

Zaměstnání jako učitel
Nejvyšší Platební stupňů
Kariéra jako inspicient
Povinnosti Učitel
Otázky učitele Interview a odpovědi
Počítačové informační systémy Careers
Jak se stát Endodontist
Pracovní pozice Zaměstnání s dětmi
IT Práce, které jsou v poptávce
Top 10 Práce v Demand
Ústní chirurg Plat

Leave a Reply