Jak se stát Home Inspector

Kariéru jako domácí inspektor zahrnuje přelézání, jít pod, a prostřednictvím domy pro zkoušení nějaké nedostatky a závady, které mohou případně způsobit problémy na vlastníka domu. To zahrnuje fyzickou a osobní prohlídku celého bytu, budovy, nebo řadový dům, a kreslicí propracovaný zprávu o podmínkách všech částí, mechanické systémy, a struktury domu. Záznamy ve zprávách jsou označovány za přijetí významných rozhodnutí, pokud jde o nákup tohoto konkrétního domu nebo budovy. Home Inspektoři obecně udat podrobnosti při určování nepozorované problémy, jako je “bílých mravenců” nebo “plísní”. Oni jsou většinou zaměstnáni pojišťovny a finančních společností. V současné době, oni také začali používat technologie, jako jsou notebooky a digitální fotografie, které jim pomohou vykonávat svou kontrolní práci v efektivním způsobem.

Majitelé domu a potenciální kupci domů, do značné míry závisí na domácích inspektorů pomoci a navrhnout jim s ohledem na jejich největší investici. Home inspektoři musí umět při posuzování a zkoumání domovní komponenty a systémy, a to, co všechny možné problémy se hledal. Měl by mít potřebné znalosti a schopnosti popsat přesný stav domu, ve stručné a poučné způsobem. Pokud je potřeba, aby se stal hlavní inspektor, musí undergo školení v oblastech, které zahrnují domácí základy; odvodňovacích systémů; střešní krytiny; klempířství, psaní srozumitelné zprávy; Topení, větrání a klimatizace (HVAC), elektrická rizika, otázky životního prostředí, a případně Struktura.

Jak se stát Home Inspector

Nejprve musíte zjistit, jestli splníte všechny požadavky. Ve většině států ve Spojených státech amerických, je nutné úspěšně absolvovat certifikovaný kurz domácí inspekce spolu s Rámcového vzdělávacího rozvojového diplomu (GED), nebo diplom z vysoké školy. Kromě toho mohou vlastnit nějaké další tituly také výhodné, jako vysokou školu nebo rovnocenného vzdělání s ročníkové práce v strojírenství, stavební řízení a architektury. Je to výhodou, pokud jste udělali nějakou práci v terénu, nebo hovořit prostřednictvím hands-on zkušeností v domě stavebnictví a rekonstrukce. Další předpoklady jsou vynikající ústní i písemné komunikace, počítačové povědomí, seznámení se s prodeje majetku, a znalost správy nemovitostí, a všechny právní faktory z oboru realit a bydlení.

Můžete vybrat a úspěšně dokončit domácí inspekční kurz z několika škol domácí inspekce, která by usnadnila vám získat domácí inspekční certifikát. Tam jsou různé organizace domácí inspekce, v USA, které také z ustanovení pro on-line přípravné kurzy. Tyto kurzy zahrnují kontrolu plynovodů a systémů, zkoumání dveře a střechy, posouzení domu strukturu, zajištění bezpečnosti v elektrických systémech, a hodnocení instalatérské a vodních systémů.

Můžete dokonce vyhledávat příležitost pracovat pod dohledem certifikované profesionální domácí inspektor. Pozorujte, co dělá, a poznamenejte si cel kterou vykonává. Můžete také pracovat jako stážista nebo stážista ve firmě domácí inspekce. To by vám umožní pochopit do hloubky o skutečném práci, kterou by dělat v budoucnu. Ve většině států, budete muset získat povolení pracovat jako praktikant.

Pro vás je způsobilý vykonávat jako licencovaný domácí inspektor, musíte být certifikovány American Society of Home inspektorů (ASHI). Ty by pouze osvědčení, pokud jste držitelem minimální zkušenosti, a dokončili příslušný výcvik a vzdělávání, a některé terénní a výzkum s přijatelnými zpráv domácí inspekce. Obecně vzato, tyto odborníky vydělá kolem 74.000 dolarů ročně, ale toto číslo se může měnit s nárůstem klientské sazby.

Jeden může snadno stát certifikovaným hlavní inspektor, pokud má horlivost pro dostat se do vysoce placenou kariéru domácí inspekce.

Kariéra test pro děti
Povinnosti Učitel
Předškolní Učitel Plat
Kariéra Quiz pro středoškolské studenty
Dobrý Careers Po vojenské službě
Předškolní požadavky učitelů
Entomolog Plat, Laicky řečeno, entomologie je studium hmyzu a existuje více než milion druhů hmyzu na této planetě. Plat podle národních statistik je kolem USD 55.000 ročně známky. Entomologie spadá pod biologie a entomolog zkoumá hmyz v laboratorních podmínkách, stejně jako uvádí v jejich přirozeném prostředí, když na práci v terénu. Pod záštitou entomologie existují různá témata, jako je biomechanika, zemědělství, výživy, forenzní vědy, atd. Studie hmyzu byla zásadní v rozvojových roboty hmyz hnutí byly kopírované robotických inženýrů s vynikajícími výsledky. Entomolog také hrají důležitou roli, pokud jde o zemědělství, jako některé druhy hmyzu jsou zodpovědné za opylování a některé pro ničení plodin. Soudní entomolog studovat činu a pokusit se zjistit, časový plán pro akci. Vzhledem ke všem těmto různých oblastí práce mzdových z entomolog kolísá v závislosti na profilu práce.
Míra nezaměstnanosti dosahuje 3-roční minimum, podle oficiálních zpráv
Umění kariéry, které dobře zaplatí
Kariéra Cíle pro Osvěžovač
Nejrychleji rostoucí Careers 2012

Leave a Reply