Jak se stát Kariéra rádce

Kariérové ​​poradenství je jistě jedním z nejlepších kariérní možnosti v tomto věku, kdy vyšší vzdělání převzala velký význam. Existuje mnoho důvodů, proč kariérní poradci jsou ve velmi žádané. Počet studentů, kteří se rozhodli pro vysokoškolské vzdělávání roste velmi rychlým tempem. Studenti si také uvědomil, že je důležité, hledám odborné poradenství a návrhy předtím, než se rozhodnou jejich kariéry, aby se zabránilo jakékoli špatné volby. Kariérní poradci mohou dostat zaměstnání v prvotřídním vzdělávacím institucím nebo může cvičit samostatně. Zde je návod, jak můžete provést toto povolání.

Vzdělávacími potřebami

Aby se mohl stát kariéru poradce, měli byste mít magisterský titul v oblasti poradenství. Nicméně, bylo zjištěno, že mnoho lidí také získat zaměstnání s bakalářským titulem v případě, že mají dostatečné pracovní zkušenosti. S zvuku akademické zkušenosti v renomovaných koučování centra nebo instituce mohou velmi pomoci. To je proto, že tyto profesionálové jsou si vědomi potřeb studentů a vzdělávacího systému obecně. Chcete-li cvičit jako profesní poradce je důležité, že máte licenci. Získání certifikace od Mezinárodní federace koučů (ICF), nebo Národní rada pro certifikované poradci mohou zvýšit své šance na získání slušného zaměstnání do značné míry. Ti, kteří chtějí sloužit ve škole by měl získat stát je školní poradenské certifikaci se dostat přes tvrdé konkurenci.

Kariérní poradci musí studovat tyto předměty hluboce, aby splňovaly vysoké standardními postupy:
Kariérní rozvoj
Profesní identita
Lidský růst a rozvoj
Výzkum, vývoj a hodnocení programu

Kariérní poradci jsou známé provádět career zkoušky, ve kterých jsou studenti vyzváni k řešení otázky založené na různých předmětech, jako je jazyk, všeobecné znalosti, numerické schopnosti, věda, politika, atd. Oni obecně provádět on-line testy, které mají určitý čas pro studenty, aby se pokusili každý otázka. Z výsledků testů, které dospějí k závěrům, pokud jde o skutečný zájem studenta. Dávají známky studentům na základě výkonnosti a navrhnout kariéry, ve kterých se mohou dělat dobré. V téže době, pracovní poradci také zjistit studentům jak by měly přistupovat svých cílů a jak se jejich přístup by měl být uspět ve velkém. Oni také vést rodiče studentů tím, že jim informace o obsahu kurzu, trvání, struktura poplatků a budoucích pracovních vyhlídek pro jejich dítě.

Kariérní vyhlídky

Plat kariérových poradců do značné míry závisí na jejich zkušeností, dovedností, kvalifikace a místo zaměstnání. Typ zaměstnavatele také hraje hlavní roli v rozhodování o plat. Podle dostupných informací a výzkumu prováděného odborníky na trhu práce, základní škola poradci vydělá kolem 60.000 dolarů ročně vzhledem k tomu, vysokoškolští poradci mohou mezi $ 50,000 k 65,000 dolar ročně. Tyto poradci poskytující řízení nebo poradenské služby, mohou očekávat, že platbu mezi $ 50,000 k 70,000 dolarů za rok. Kariérní poradci pracující v místech, jako jsou New York, Texas a Washington mohou využít a vydělat mezi $ 50,000 k $ 75,000 na rok.

Neměli byste do tohoto pole jen kvůli vysokému platu, ale měli byste být opravdu zájem v oblasti poradenství dělat dobře. S konzistentní úsilí a dobré plánování, budete moci dosáhnout dobrých výšek v své profesionální kariéry.

Změna Jobs: Brát ten Plunge
Art Teacher Plat
Webmaster Popis práce
Budoucí práce v poptávce
Stres-free pracovních míst, která dobře zaplatí
Práce na budoucnost, která ještě neexistují
Medical Field Kariéra Seznam a plat
Medical Examiner Popis práce
Disney Tops Seznam nejlepších míst k zahájení Kariéra
Nebezpečné Jobs, že dobře zaplatí
Práce pro milovníky psů

Leave a Reply