Jak se stát kriminalista

Pojem “kriminalista” sama o sobě se zdá být tak inteligentní a náročné, že člověk může představit vzrušení a vášeň, která přichází spolu s tímto kariéru. Myslím že to bylo mimořádně náročné, ale zajímavé, číst Criminal Minds a chování, a být schopen pomoci společnosti, aby se zabránilo zločiny? Představte si, že náročné vzrušení při studiu vzor, ​​ve kterém spáchat zločin! I když to není možné, aby společný veřejnost vidět, jak real life kriminalista řešit záhady a hádanky zachytit některých mimořádně brilantní Criminal Minds, televizní seriály jako CSI a Criminal Minds nám dát apt představu, jak mysl a kriminalisty pracuje . Vzpomeňte si na film “Zodiac”, který byl založen na skutečném příběhu? Jak náročné bylo ho chytit, ve skutečnosti, nikdo by nikdy ho chytit! Říkají, že pravda je podivnější než fikce. Proto, pokud jste opravdu zvažuje kriminalistiky jako vážný možnosti kariéry, musíte mít velmi analytický a intelektuální myšlení, protože samozřejmě, budete muset myslet jako zločinec. Tak, jak jít o získání kriminalista? Následující část vysvětluje stejný.

Kroky, aby se stal kriminalista

Kriminalista je odborníkem v kriminologii. Kriminalistika, jak termín napovídá, je vědecký výzkum kriminálního chování zahrnující v-hloubka pochopení příčiny, povahu a vzor trestných činů, které jsou spáchány ve společnosti, a nakonec zabránit zločiny dojít vůbec. Zní to vzrušující právo? Nicméně, pokud opravdu chcete být kriminalista, být připraven, aby se zapojili v hodinách intenzivního studia zahrnující trestní psychologii, sociologii deviace, trestního soudnictví, a statistické studie. Níže uvedené je krok za krokem procesu, jak budete muset připravit stát kriminalista.

Získejte bakalářský titul
Ačkoli je omezena co do počtu, ale tam jsou některé školy, které nabízejí bakalářský titul v oboru kriminologie. Pokud nejste schopni se dostat bakalářský v kriminologii, pak byste měli pracovat na získání bakalářského titulu v trestním řízení, psychologie a sociologie. Protože kriminalista by také mělo být dobré na studium a analýzu statistických údajů, a vyjádřit své poznatky prostřednictvím dobře napsané zprávy, měli byste si také vybrat volitelné like počítačové vědy, logiky, matematiky, statistiky, a psaní.

Obvious … Magisterský studijní
Více znalostí získáte, tím lépe to bude pro váš kariérní růst. Získání magisterský titul v behaviorálních vědách nebo kriminologie samotné by výhodou ve vašem životopisu. Vzhledem k tomu, tato kariéra volba je vysoce intelektuální a analytická, musíte se snažit dostat každý vzdělávací kvalifikace pochopit každý aspekt v lepším způsobem.

Práce na částečný úvazek jako Intern
Co čtete a co zažíváte, jsou dvě naprosto odlišné expozice, pokud jde o pochopení látky. Teoretické znalosti jsou důležité, ale zkušenosti z praxe, je jiný způsob pochopení teoretické znalosti ve své praktické podobě! Zatímco děláte svou bakalářské nebo magisterské studium, promluvte si se svým poradcem nebo profesora o tom, jak byste měli jít o získání nějaké pracovní zkušenosti. Terénní práce při studiu by přidal kvalifikace, která by zvýšit své šance na lepší kariéru vpřed.

Myslíš, že bys chtěla jít na PhD?
Jít na doktorát, je dobrá volba, zvláště pokud máte v plánu učit předmět v budoucnu. Dokonce i pokud jde o plat, by vlastnit kvalifikaci o PhD vám přinést lepší odměňování balíček Kromě toho, že vám důkladné pochopení o předmětu.

Zkontrolujte své požadavky na stát
No, když to přijde, aby se stal kriminalista, každý stát má jiné požadavky. Na jedné straně, tam jsou některé státy, které nepotřebují licenci, zatímco tam jsou některé, které by chtěl, abyste sedět na zkoušku k získání licence. Takže zkontrolovat státní požadavky způsobem!

Rozhodněte se, kde chcete být!
Pokud chcete učit na univerzitách a vysokých školách a připravovat zprávy po kriticky studovat na toto téma, pak to vyžaduje mít své PhD v ruce. V opačném případě můžete pracovat na jakékoli úrovni, ať už místní, státní, nebo federální vládní agentury, na základě vašich kvalifikaci.

Tak, to byly základní pokyny o tom, jak se stát kriminalista. Nyní musíte být přemýšlel, že jak dlouho trvá, než se stal kriminalista? No, to zcela závisí na tom, jak moc budete studovat, to znamená, že ať už jít na magisterského nebo PhD, nebo chodit do školy na plný úvazek nebo jeho část-úvazek. To může trvat 4-6 roků. Kriminalista plat závisí také na vaší kvalifikace. Takže ujistěte se, že byste se poradit se svým poradcem řádně a začít na přípravě co nejdříve. Všechno nejlepší!

Nejlepší Kariéra pro 2012 and Beyond
Vysoké Platební Kariéra v poptávce
Ortoped Popis práce
Laborant Popis práce
Oční technik Plat
Nejvyšší Platební stupňů
Top Ten platebních Careers
Požadavky na on-line výuky práce
Zaměstnání jako učitel
Lékařské Práce z domova
Nejvyšší placených pracovních míst v Americe

Leave a Reply