Jak se stát pojistný matematik

Nejistoty řídí náš život, a to je budoucnost nepředvídatelné. Čím vyšší je riziko, další jsou šance na finančních a emocionální ztráty. Člověk vždy snažil snížit pravděpodobnost nežádoucích událostí (rizika) přijetím různých opatření. Pojistně-matematické vědy, fascinující pole, se zabývá řízením rizik. Některé ztráty jako smrt může být vyléčen s časem a jsou často mimo kontrolu člověka, nicméně, pokud některé výpočty a analýzy pojistnými matematiky jsou úspěšné, mohou pomoci zvládnout obrovské finanční ztráty. Toto je kde pojistný matematik povolání získal nesmírnou popularitu.

Co to Vyžaduje být pojistný matematik?
Znalci se staly hlavními architekty finančních bezpečnostních programů v USA. Častý výskyt požárů a cyklony dělali pojistně-matematické úlohy výraznější. Není divu, že matematik je nyní řadí mezi top pět pracovních míst ve Spojených státech.

Začít od College
Léta na vysoké škole jsou řekl, aby byl rozhodující let našeho života. Budoucí rozvoj kariéry cesta je nastavena během vysokoškolských let. Takže to bude povinné, aby studenti rozhodnou již na které povolání by rádi vstoupit po jejich studia, jsou pryč. Pokud student zájem pojistného matematika pak by se měla zaměřit na získání vzdělání, které je založeno na holistickém přístupu studia podnikání a matematiku. V oboru podnikání, matematiky, nebo pojistné matematice je určitě vynikající, ale proudy podobné ekonomické, umění a sociologie se také studoval pro lepší povědomí o různých parametrů, které řídí společnosti. Základním a nejdůležitějším požadavkem je, že matematické schopnosti studenta musí být velmi silný. Aspirant musí být schopen řešit problémy související s calculus, pravděpodobnosti a statistiky, které jsou tři pilíře povolání pojistných matematiků. Se znalostí o účetnictví, řízení a informatiky může zvýšit možnosti uplatnění pro uchazeče. Počítače jsou dnes nedílnou součástí života a každý matematický výpočet, zejména v souvislosti s vyšší úrovni výzkumu jsou prováděny na počítači, musí být tak candidates naučit všechny potřebné počítačové dovednosti.

Bakalářské programy
V vysokoškoláka letech, musíte se rozhodnout pro subjekty, které jsou vhodné pro požadavky pojistného matematika profese. Jeden nebo dva semestry mikroekonomie, financí a makroekonomie a alespoň tři semestry počtu, pravděpodobnosti a statistiky jsou zásadní pro studenta pochopit základy těchto subjektů. Kromě nich můžete kurzy komunikačních dovedností pomůže k aspirant na zdokonalovat své sociální dovednosti. Jeden by měl také podílet na mimoškolních aktivit tak, aby dovednosti týmu práce byla naučil efektivně. Účast semináře a kariérní veletrhů Pro pojistné vědy vám pomůže dozvědět se více o této profesi.

Vezměte pojistně-matematické Zkoušky
Pokud se během vaší diplomové let se soustředit na pojistně-matematických zkoušek, pak v době, kdy absolvent se můžete dostat vstup do prestižní vzdělávací programy pro pojistně-matematických věd. Nehody Pojistně-matematické společnosti (CAS) nebo společnost aktuárů (SOA) jsou dva výbory v USA a Kanadě, respektive, že řídí pojistně-matematických zkoušky. Zkouška se skládá z počítačové testování na různých záležitostech týkajících se matematiky. Chcete se stát profesionálním pojistný matematik, jeden musí vzít tyto série zkoušek a důsledně předat je let. Mnozí zaměstnavatelé dávají přednost lidem, kteří jasně vyjádřili, že zkoušky pobývají na práci.

Pole pojistného matematika je velmi obohacující a přináší velké příležitosti pro rozvoj kariéry. Takže, pokud máte zájem v něm, pak byste měli pokračovat s plnou vírou ve vašich schopností. Všechno nejlepší!

Zaměstnání jako učitel
Analýzou Mýty o platy učitelů
Práce pro milovníky psů
Nejlepší Lékařské Kariéra
Career Development Plan
Kinesiologist Plat
Rekreační terapeut Popis práce
Nejrychleji rostoucí Careers 2012
Jak si vybrat novou kariéru ve vašich 30s
Spine chirurg Plat
Nejlepší vysoké školy svobodných umění

Leave a Reply