Jak se stát Rekreační terapeut

Některé dny jsou prostě udělal pro přehrávání. ~ Mary Anne Radmacher

Je pravda, že všechny práce a žádná hra dělá život bezcenný. Stanoví v jednotvárnosti, které se zdá být uškrtit něčí duševní příčetnosti. To brání práci a degeneruje výstup. Chcete-li zachovat určitou kvalitu života, je třeba dopřát v rekreačních aktivit čas od času. Být proaktivní o něco nového, má mysl off rutiny a pomáhá při myslet jinak. Rekreační terapeuta úkolem je pomoci pacientům, kteří trpí různými postiženími, s rekreačních aktivit, jako tanec, zpěv, kreslení, hraní sport, vaření, zahradničení, péči domácí zvířata, a tak dále. Celý bod je channelize svou energii konstruktivním způsobem a odklonit jejich mysl od nemocí.

Jak se stát certifikovaným Rekreační terapeut

Vzdělávací Kvalifikace
Bakalářský titul je základní kvalifikace, která z nich vyžaduje, aby nastartovaly kariéru jako rekreační terapeuta. Proto, pokud se snažíte být jeden, a pak zapsat se do školy, která nabízí studijní obor, který se specializuje na rekreační terapii. Kurz jako takový kryty předmětů, jako je plánování a léčbě pacientů s mentálními a fyzicky poruch. Pochopení lidské anatomie, fyziologie, intervence designu, abnormální psychologie, lékařské a psychiatrické terminologii, charakteristiky poruch a etiky pro profesní život. Jeden může také spojit několik předmětů získat vhled některých aspektech rekreační terapie. Po základním studia, jeden může sledovat magisterský titul nebo doktorského studijního taky. Nicméně, s bakalářským titulem, můžete se podívat ven pro entry-level práci jako rekreační terapeuta.

Internship
Chcete-li pochopit požadavky bytí rekreační terapeut, jeden potřebuje získat nějaké praktické zkušenosti. A tak, zatímco se sledují své bakalářský titul, intern na několika místech, jak zjistit své předměty lépe. Internoval také pomáhá při získávání in-hloubkové pohled na záležitosti, které jsou jinak omezeny učebnic. Práce jako student vám pomůže zlepšit své sociální interakce dovedností příliš, což je nejdůležitější část této práce.

Získání licence
Chcete-li cvičit jakékoliv lék související profese, je třeba získat licenci. V závislosti na stavu, který má bydliště v, zjistit požadavky na získání rekreační terapeuta licence. Možná se budete muset objevit několik zkoušky získat licenci, a to nad vaše vzdělání.

Certifikace
Tato část se stane rekreační terapeut je o získání své certifikace. Většina zaměstnavatelů dává přednost kandidátům, kteří jsou certifikovány. Národní rada pro léčebné rekreační certifikaci (NCTRC) je sdružení, které poskytuje tuto certifikaci. K dispozici je písemná zkouška a stáž na 480 hodin.

Jejich popis práce zahrnuje plánování příslušné činnosti pro pacienty. Mají také vést dokumentaci pacientů a zprávu lékařů a rodinných příslušníků z pravidelně o stavu pacienta průběhu obnovy. Rekreační terapeut musí být součástí pohybové aktivity a motivovat pacienta použít činností k jejich plné výhodě.

Nejdůležitější částí stává rekreační terapeut má být osoba, o lidovou. Každý se může dostat titul a přidat peří na jejich vzdělání. Nicméně, vyniknout v této práci, je nutné, aby se vlastnosti laskavosti a soucitu. Trpělivost, empatie, píle a odhodlání jsou některé z předností úspěšného rekreační terapeuta. Člověk musí mít přesné pozorovací postřeh, pochopit pacienta do větší hloubky, než onemocnění. Být trpělivý a pozitivní o své pacienty někdy pomáhá v jejich rychlou obnovu, a rozvíjí vztah nanejvýš důvěry. Kariéru jako rekreační terapeut je náročný. Nicméně, kromě svých peněžních odměn, to dává člověku sílu změnit životy mnoha v mnoha směrech.

To, co dělá správce sítě dělat?
Jaké jsou výhody a nevýhody Job Hopping?
Top Kariéra v poptávce
Concierge Popis práce
Career Development Plan Template
Vysoký plat Kariéra
Stavební management Kariéra Informace
Kariéra Práce s autistickými dětmi
Software Engineer Plat
Kinesiologist Plat
Nejvyšší placené zaměstnání,

Leave a Reply