Jak se stát revmatologa

Co si myslíte, že vyžaduje, aby u jedince k léčbě a poskytnout úlevu pro pacienty trpící pravděpodobně nejbolestnější zdravotní stav, artritida, komplexní auto-imunitních poruch a vážných doprovodných kostních onemocnění, jako je osteoporóza? Jistě, to vyžaduje dovednost, znalosti a roky zkušeností, aby mohli pochopit tyto velmi složité onemocnění. Lékaři, kteří léčí výše uvedené nemoci jsou korunováni jako M.Ds nebo D.Os v revmatologii po skončení jejich vzdělání a jsou běžně nazývá revmatologů. Typické revmatolog popis práce zahrnuje diagnostiku a léčbu poruch rhematological ovlivňujících pohybového struktury obecně. Patří mezi ně chronickými onemocněními svalů a kloubů, které byly způsobeny v důsledku špatného fungování imunitního systému.

Stát se revmatologa

Skutečnost, že revmatologů mají schopnost zacházet s více než 100 druhů artritidy zdůrazňuje zkušenosti a znalosti těchto zdravotnických profesionálů příkaz. Cesta stát se profesionálním revmatolog je dlouhá a únavná jeden. Jedinci s naprosté oddanosti a neochvějnou vírou v jejich kariéře zájmu může pokračovat toto pole. Téměř 13 až 14 roky vyhrazených vzdělání a stáže zkušeností kvalifikuje jedince, aby se stal revmatolog.

?Vysoká škola: Je to základní kámen dalšího vzdělávání a tím, že záleží hodně. Usilují o maximalizaci své znalosti v několika přírodovědných předmětů, zejména biologie, chemie a lidské anatomii. Také rozvíjet své čtení a psaní návyky, jako bude velmi užitečné při vašich budoucích letech vysokoškolského vzdělávání.

? Vysokoškolské studium: získat bakalářský titul v předmětech se zaměřením na medicínu, biologii, lidské anatomie a obecné vědy. Tyto čtyři roky vysokoškolského vzdělání musí být věnována přinést to nejlepší ve vás, jako znalosti hromadil v těchto letech bude mít zásadní význam v tom, vám konkurenční výhodu při vašich zdravotních školských let.

?Medical Education: Během své poslední roky bakalářského titulu, kdo mobilizaci své úsilí o praskání MCAT (Medical College přijímací zkoušky). Musíte mít hodně přípravných zkoušek materiálů pro MCAT z vašich vedoucích přáteli, zatímco jste ve škole, takže můžete vysoké skóre v testu. Existuje mnoho on-line přípravné studijní materiály pro MCAT zkoušky, které si můžete zakoupit po projednání nějaké dobré možnosti se svými učiteli. Váš výkon v MCAT vám pomůže získat vstup do některé z nejvíce renomovaných zdravotnických zařízení v zemi, která vám platformu pro lepší budoucnost. V závislosti na vašem MCAT skóre a posledních akademických záznamů, budete odměněni lékařskou školu. Poradenství před vstupem vám pomůže použít pro školy, kde šance na vašem přijetí budou vyšší. Během své čtyři roky pobytu v lékařské škole, budete vystaveni teoretické a praktické aspekty revmatologii.

?Residency Program: Během tříletého pobytu programu, které Vám doporučil lékařské škole, můžete si vybrat buď interní lékařství nebo pediatrie. Rheumatalogy je vlastně podmnožinou těchto dvou specializací, a tak budete muset vybrat jednu z nich.

?Fellowship Program: Po absolvování programu pobytu, lze pracovat na získání společenstva v rheumatalogy. Během těchto dvě-čtyřirok studia, budete vyškoleni velmi dobře v některých unikátních a speciální techniky léčení pacientů.

?Atestace: Po formální vzdělání a praxe je více, se stává nezbytné hledat certifikace od amerického odvolacího of Internal Medicine v revmatologii a vnitřního lékařství. Deska zkouška pro získání certifikace je velmi obtížné, a budete muset dát v nejlepší projít to.

?Stav licence: Po certifikovány radou, může rheumatolgists požádat o povinné státní licencí na stavu, v jakém si přejí vykonávat své povolání.

Kromě obrovské uspokojení z práce odvozené z pomoci churavějící pacientů, revmatologů nyní nejlepší kompenzaci v lékařském průmyslu. Roky vzdělávání platí na konci a plat může pohybovat kdekoliv mezi US $ 120.000 dolarů na 200.000 dolarů ročně přibližně.

Nyní, když jste si vědomi jednoduché cesty k jednat o revmatolog, je čas pro vás začít se připravovat na zelené louce a získat úspěch. Pokud jste právě ve svém vysoké škole, musíte mluvit se svými rodiči a učitelé o svém cíli. Pomohou vám k odstranění jakýchkoli váhání máte. Navíc, budou vaši rodiče také pracovat zařídit finance tak, že po několika letech, mají dostatečný rozpočet na financování pro své vzdělání.

Top placených pracovních míst
Jak si vybrat Kariéra po vysoké škole
Stát se Notář
Top 10 Práce v Demand
Různé Oblasti medicíny
Lékařské Práce z domova
Software Engineer Plat
Úřednická místa
Co Kariéra vydělat více peněz
Dobrý Careers Po vojenské službě
Trauma chirurg Plat

Leave a Reply